- x
LG LM660s inceleme ve USB kanal yedekleme (Video ve Resimli)
401 Cevap48735 Görüntüleme39 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     1 2 [4] 6 7      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

997 Mesaj
30 Ocak 2013; 21:53:19 

quote:

Orijinalden alıntı: pojeck

yüklemesine yüklerim problem değil de keşke şu takılma olayı olmasaydı, şimdi yoktan yere tvyi bilgisayara ya da HDD ye bağlamak zorunda kalacağım :(

Bir de dün servis geldi tüm ayarları yaptırdım, fakat ülke listesinden forumda da bahsedildiği gibi Türkiye yerine -- yi seçince bütün kanallar gitti yeniden ayarlamak zorunda kaldım otomatik frekanstan, kanallar ne güzel sıralıydı, acaba elinde hazır kanal listesi olan varmı türksat için? Tek tek kanalları yeniden sıralamak istemiyorum. Ayrıca işe yaramayan kanalları da silmek istiyorum.

Teşekkürler.

aslında kanalları dizmek pek de o kadar sıkıntılı değil. şayet nano usb li mouse un varsa tabii. seyrederken hemen tıklayıp kaydırıyorsun. birkaç gün sürmüyor eğer başında oturup sıralamayla uğraşmak istemezsen. ya da direkt otur 10 dk yı almıyor ama mouse şart. birde favori kanalları dizdin mi tamamdır. A da çocuk kanalları dizili (ufaklık direkt program yukarı aşağıdan seçiyor izleyeceğini), B de haber kanalları var (kayın peder için :) , C de müzik ve D de de satış kanalları :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatpo -- 30 Ocak 2013; 21:55:43 >

Nissan Almera Tekna sedan (gümüş) 2006

33 Mesaj
31 Ocak 2013; 0:51:54 

quote:

Orijinalden alıntı: fatpo

aslında kanalları dizmek pek de o kadar sıkıntılı değil. şayet nano usb li mouse un varsa tabii. seyrederken hemen tıklayıp kaydırıyorsun. birkaç gün sürmüyor eğer başında oturup sıralamayla uğraşmak istemezsen. ya da direkt otur 10 dk yı almıyor ama mouse şart. birde favori kanalları dizdin mi tamamdır. A da çocuk kanalları dizili (ufaklık direkt program yukarı aşağıdan seçiyor izleyeceğini), B de haber kanalları var (kayın peder için :) , C de müzik ve D de de satış kanalları :)

wireless mousem var :)
tam olarak nasıl yapılacak?
:)

1401 Mesaj
31 Ocak 2013; 13:49:57 

Merhaba,

TTL editorü ile kanalları düzene koyup daha sonra istenmeyen kanallar sildikten sonra daha önce sırasız acılan kanallar bozuluyor LM620 Serisinde kanal silmemek mi gerekiyor ?

Telefon: Samsung Note 2 [N7100] Şebeke: Turkcell Yazılım: Stock rom 4.4.2 Rootlu
Tablet: Motorola Xoom [MZ601] Şebeke: WIFI Yazılım: Stock 4.4.2 Rootlu
Ultrabook: Samsung Ativ Pro [XE701T1C] W8.1 // Android
Diğer: Xbox One [] Ipod Touch 5.Gen 32 GB [Blue]
aksini belirtmediğim sürece sorularınızı konu başlıklarına yazın belki benden önce cevaplayan olabilir.

997 Mesaj
31 Ocak 2013; 16:40:15 

quote:

Orijinalden alıntı: pojeck

wireless mousem var :)
tam olarak nasıl yapılacak?
:)

kendi kumandasından LİST tuşuna bastıktan sonra kırmızı Program düzenle ye basınca, sıralama yapıp kanalları mouse ile tıklayarak seç ve sonra mavi renkli kaydır tuşuna bas (yada mouse ile ekrandan tıkla) sonra en baş sayfaya gelerek mesela 1. kanal olanın üzerine tıkla, otomatik olarak kaydırır. "kırmızı renkli atla" ile de görmek istemediğin kanalları es geçebilirsin (açılmayan kanallar gibi yada şifreliler gibi). yine aynı şekilde favori de oluşturabilirsin. inşallah anlatabilmişimdir.

997 Mesaj
31 Ocak 2013; 17:42:07 

arkadaşlar, eksik kanalları manuel den ekledim. ancak cine5 nedense olmuyor. hiç sinyal çıkmıyor. neden ola??? 12593-h yatay-88888 turksat 3A

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatpo -- 31 Ocak 2013; 17:44:21 >

7 Mesaj
31 Ocak 2013; 19:02:14 

merhaba forumdan bilmediğimiz birçok şey öğreniyoruz öncelikle teşekkür ederim.bende televizyonumu yeni aldım paralel ithalat ürünü olduğu için ilk başta ülke seçimini yapamıyordum.ır led sayesinde yapabildim.Ancak kanal yedekleme yapıp tll editör ile düzenleyip tekrar yüklediğimde yüklendi diyor 5sn sonra televizyon kapanıyor.televizyonu tekrar açtığımda ise kanalların eski düzeninde olduğunu görüyorum.ilave olarakta program düzenlemede mavi kaydırma tuşu gelmiyor.tll editördemi bendemi problem var bilmiyorum.video anlatımında ülke seçimi menüsünde ülke sayısı bende daha az görünüyor.bu konuda yardım edebilecek arkadaşlara teşekkürederim.

384 Mesaj
31 Ocak 2013; 19:19:32 

quote:

arkadaşlar, eksik kanalları manuel den ekledim. ancak cine5 nedense olmuyor. hiç sinyal çıkmıyor. neden ola??? 12593-h yatay-88888 turksat 3A

Kardeş o frekansa +6-7 rakam ekle öyle tarat. MAnuel aramaya gir tp ekle deyip 12600 H 8888 şeklinde ekle tarat. Yani Cine5 kanal frekansı neyse o frekansa sayı olarak 6 veya 7 rakam ekle öyle girip tarat...

384 Mesaj
31 Ocak 2013; 19:24:07 

quote:

Orijinalden alıntı: aborijinm

merhaba forumdan bilmediğimiz birçok şey öğreniyoruz öncelikle teşekkür ederim.bende televizyonumu yeni aldım paralel ithalat ürünü olduğu için ilk başta ülke seçimini yapamıyordum.ır led sayesinde yapabildim.Ancak kanal yedekleme yapıp tll editör ile düzenleyip tekrar yüklediğimde yüklendi diyor 5sn sonra televizyon kapanıyor.televizyonu tekrar açtığımda ise kanalların eski düzeninde olduğunu görüyorum.ilave olarakta program düzenlemede mavi kaydırma tuşu gelmiyor.tll editördemi bendemi problem var bilmiyorum.video anlatımında ülke seçimi menüsünde ülke sayısı bende daha az görünüyor.bu konuda yardım edebilecek arkadaşlara teşekkürederim.

Öncelikle tv'ni fabrika ayarlarına dönder, videolarda anlattığım gibi uyduyu diğer olarak değiştir içerisine 12015 H 27500 frekansı ekleyip taramayı otomatik olarak yap. Kör arama ve ağ aramayıda işaretle... Kanalları bulduktan sonra usbye yedekle veya tv'de sırala. Tll düzenleme programı ile düzenlemek istersen düzenlemeden sonra mutlaka sıralama butonuna bas tv içinde radyo içinde. İçinde iki kanal numarasıda aynı olan varsa tv algılamaz. Bu yüzden sürekli düznlemeden sonra tll programını üstünde bulunan sıralamaya basıp tazele. Kolay gelsin.

7 Mesaj
31 Ocak 2013; 19:31:59 

ır ledi doğru bağladıysanız.yani dijital kamera ile bakıldığında led yanıp sönüyorsa mutlaka servis menüsü açılır.ancak kabloyu uzun tutun ve televizyonun yanına götürün.ben 10cm kablo ucuna taktım ve laptop ile televizyonun kumandaya basıldığında yanıp sönen ledinin yanına kadar gidiyorum ve servis menüsü için şifre kısmı çıkıyor.laptopta ses maksimuma yakın seviyede!hepinize kolay gelsin.

7 Mesaj
31 Ocak 2013; 19:45:33 

palasibo kardeşim bu kanal listesi ve düzenleme ile ilgili bir problem değil anladığım kadarıyla.tll programında düzenleme yaptığınızda iki farklı kanala aynı kanal numarasını verirsen listeyi kaydetmeye izin vermiyor zaten.

997 Mesaj
31 Ocak 2013; 19:54:43 

quote:

Orijinalden alıntı: palasibo

Kardeş o frekansa +6-7 rakam ekle öyle tarat. MAnuel aramaya gir tp ekle deyip 12600 H 8888 şeklinde ekle tarat. Yani Cine5 kanal frekansı neyse o frekansa sayı olarak 6 veya 7 rakam ekle öyle girip tarat...

gene olmadı. turksat 3a diyor ondan olabilir mi?

7 Mesaj
31 Ocak 2013; 20:09:00 

servis menüsü içinde area code yazan yerdeki kodu verebilecek arkadaş varmı?bende 1666 etc-eu olarak görünüyor.

7 Mesaj
31 Ocak 2013; 20:54:54 

quote:

gene olmadı. turksat 3a diyor ondan olabilir mi?

lnb ayarında sorun olabilir mi?en ufak ayarsızlık bende problem oluyor ya bulmuyor yada izletmiyor yayında kırılmalar oluyordu.kolay gelsin.

997 Mesaj
31 Ocak 2013; 21:05:55 

quote:

lnb ayarında sorun olabilir mi?en ufak ayarsızlık bende problem oluyor ya bulmuyor yada izletmiyor yayında kırılmalar oluyordu.kolay gelsin.

yani ne bilim valla, diğer kanallarda sıkıntı yok ama sırf cine5 te olabilir mi lnb den dolayı bilemiyorum. herhalde lnb den kaynaklı değil diye düşünüyorum.

7 Mesaj
31 Ocak 2013; 21:24:52 

quote:

yani ne bilim valla, diğer kanallarda sıkıntı yok ama sırf cine5 te olabilir mi lnb den dolayı bilemiyorum. herhalde lnb den kaynaklı değil diye düşünüyorum.

elinde dijital uydu alıcısı varsa lnb yi ileri geri yapmadan çok küçük hareketlerle sağa yada sola çevirerek yapabilirsin.az önce bende oto arama yaptım gelmedi 12593 h 8888 tp ekledim sinyal seviyesi iyi durumda ve 4 yeni kanal geldi cine5 te gelen kanalların içinde.

310 Mesaj
31 Ocak 2013; 21:27:22 

quote:

palasibo peki sizin elinizdeki hazir kanal listesini biryer upload etseniz bizde tv ye yuklesek boyle olma ihtimali varmi
Mesala sizin kanal listesindeki kanalar full diyelim bizdekiler eksik ise bu yontem ile duzelirmi acaba tesekkurler

384 Mesaj
31 Ocak 2013; 21:32:01 

quote:

Orijinalden alıntı: has_başkan

palasibo peki sizin elinizdeki hazir kanal listesini biryer upload etseniz bizde tv ye yuklesek boyle olma ihtimali varmi
Mesala sizin kanal listesindeki kanalar full diyelim bizdekiler eksik ise bu yontem ile duzelirmi acaba tesekkurler

Benim kanalları yollasamda eğer lnb veya kablonuz iyi değilse çalışmayabilir. Benim kablo iyi değil mesela frekanslar hep 7-8 rakam üstten görüyor...

310 Mesaj
31 Ocak 2013; 21:50:17 

Yani duzenli bir kanal listesi olsa aslinda bu sekilde ola biliyor galiba dogrumu birde baska bi konuda okdum lg servisi bu duzenli kanal listesini yukleyip islerini bitiriyorlar analadigim kadari ile ellinde duzenli liste olan varsa bizimle paylassa fena olmaz aslinda hani hazir lokma gibi algilanmasin lutfen ben dun ugrastim tll prg ile siraldim save dedigimde hep hata verdi bir kac mesaj once yazilmis sonradan gordum olmadi birde oyle deneyecegim

384 Mesaj
31 Ocak 2013; 22:01:26 

quote:

Yani duzenli bir kanal listesi olsa aslinda bu sekilde ola biliyor galiba dogrumu birde baska bi konuda okdum lg servisi bu duzenli kanal listesini yukleyip islerini bitiriyorlar analadigim kadari ile ellinde duzenli liste olan varsa bizimle paylassa fena olmaz aslinda hani hazir lokma gibi algilanmasin lutfen ben dun ugrastim tll prg ile siraldim save dedigimde hep hata verdi bir kac mesaj once yazilmis sonradan gordum olmadi birde oyle deneyecegim

Çünkü programın üstünde 123 sıralama düğmesi var sıralama bitince ona basmıyorsunuz. Tv ve radyolar için o butona basıp sıralamayı bitirmeli ve kaydetmelisiniz. Benim hazır dosyayı yollarım bi ara...

997 Mesaj
31 Ocak 2013; 22:54:46 

quote:

elinde dijital uydu alıcısı varsa lnb yi ileri geri yapmadan çok küçük hareketlerle sağa yada sola çevirerek yapabilirsin.az önce bende oto arama yaptım gelmedi 12593 h 8888 tp ekledim sinyal seviyesi iyi durumda ve 4 yeni kanal geldi cine5 te gelen kanalların içinde.

peki lnb ile oynamadan önce kanal listesinde cine5 görünüyor muydu? yani cine5 kanal listesinde olup ta hiç sinyal olmasa, lnb yi hareket ettirerek gelir ama bende hiç cine5 yok listede eklediğim halde ...??? yoksa ben mi yanlış biliyorum.

3100 Mesaj
31 Ocak 2013; 22:57:59 

quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

diğer yöntem ise Sony PSP 1000 ( namı diğer PSP Phat ) ile oluıyor PSP ile denemk isteyen var ise 5.00 M33 ve 1.50 versiyonları yüklemesi gerekir. isteyen olursa ilgili dosyaları paylaşabilirim.

0

Hocam psp yöntemi daha kolay olacaksa denemek isterim.Mümkünse dosyaları ve anlatımı burada paylaşabilir misin?

2654 Mesaj
31 Ocak 2013; 23:17:34 

Arkadaşım,Cine5 kanalı,sky türk,flaşh tv gibi bazı kanalların yayınları,sinyalleri düşüktür.Öncelikle çanak en az 90 cm lik olmalı,0.1 desibel lnb almalısınız.Ayrıca çanakta çok iyi ayar yapılmalı,Hatta ayar yapıldıktan sonra cine5 frekansında iken sinyal kontrolü yapılmalıdır.Tv ye sinyal geldiği anda olay bitmiştir.Birde Tv nin kendi uydusunun tüneri benim görebildiğim kadarı ile zayıf kalıyor.En güzeli kaliteki bir HD cihaz almak sanırım bu sorunları çözecektir.

¤ OPEL VECTRA CD - 2000 CC ¤
¤ATİKER SIRALI LPG SİSTEMݤSAMSUNG GALAKSİ S3 İ9300¤DREAMBOX 500S¤KORAX İPBOX HD¤
¤¤¤NİCE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜZERİNDE ELBİSELERİ YOK¤¤¤
¤¤¤NİCE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK¤¤¤

997 Mesaj
1 Şubat 2013; 0:34:08 

quote:

Orijinalden alıntı: Okifi

Arkadaşım,Cine5 kanalı,sky türk,flaşh tv gibi bazı kanalların yayınları,sinyalleri düşüktür.Öncelikle çanak en az 90 cm lik olmalı,0.1 desibel lnb almalısınız.Ayrıca çanakta çok iyi ayar yapılmalı,Hatta ayar yapıldıktan sonra cine5 frekansında iken sinyal kontrolü yapılmalıdır.Tv ye sinyal geldiği anda olay bitmiştir.Birde Tv nin kendi uydusunun tüneri benim görebildiğim kadarı ile zayıf kalıyor.En güzeli kaliteki bir HD cihaz almak sanırım bu sorunları çözecektir.

sky , flash hepsi sorunsuz sinyal gücü 90 larda , çanağım en küçük olanı , lnb de 0.3 desi. ayrıca tv yi güncellemeden önce fabrika ayarlarına almadan önce cine5 te vardı sorunsuz. ayrıca cine5 kanalı hiç yok, yani cine5 kanalını açıp sinyal yok yazsa anlayacağım çanağı oynatacağım sağa sola sinyal gelene kadar ama cine5 hiç yok nasılsa ???

15 Mesaj
1 Şubat 2013; 19:00:57 

42 LM 640S te de işe yaradı bilgilerinize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askiimmm -- 1 Şubat 2013; 19:01:18 >

310 Mesaj
1 Şubat 2013; 19:24:58 

quote:

Orijinalden alıntı: askiimmm

42 LM 640S te de işe yaradı bilgilerinize

iyide ise yarayan nedir?

15 Mesaj
1 Şubat 2013; 19:34:50 

kanal yedeklemesi için menünün açılması, ama merak ediyorum ses klasöründeki diğer sesler ne işe yarıyor ?

384 Mesaj
1 Şubat 2013; 22:33:16 

quote:

Orijinalden alıntı: askiimmm

kanal yedeklemesi için menünün açılması, ama merak ediyorum ses klasöründeki diğer sesler ne işe yarıyor ?

Diğer seslerde gizli menüler için kullanılıyor ama fazla kurcalamamanızı tavsiye ederim tv'niz garanti dışı kalabilir.

1401 Mesaj
2 Şubat 2013; 19:42:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Hocam psp yöntemi daha kolay olacaksa denemek isterim.Mümkünse dosyaları ve anlatımı burada paylaşabilir misin?

merhaba,

uygulama sadece PSP Phat (1000) ile çalışmakta ve 5.00 M33-4 + 1.50'yi istiyor eğer kullandığın PSP daha yüksek versiyonda ise MagicStick ve pandora battarya ile downgrade versiyon düşürmen gerekir. internette downgrade ile ilgili videolar bulunmakta

benim psp 2 senedir kullanılmadığından 5.50gen-b deydi 5.50 genden 5.00M33-4'e downgrade edemediğimden ilk önce 6.60 PRO-B10'ya yükseltim sonrasında magicstick ve pandora battarya ( Recovery menüsünden orijinal batarya pandroya çevirilebiliniyor ) çevirerek 5.00.m33-4 downgrae ettim; sonrasında 150k_addon500 den 1.50'ye ait dosyaları yükleyerek cihazın geriye dönük uyumluğunu atırarak remote programını çalıştırdım.

http://db.tt/LavOdFsV 5.00m33-4 ve 1.50; internette 6.60 kolay bulunuyor 1.50 bulmak çok zordu; http://db.tt/ONwScIFC magic stick için gereken dosya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 2 Şubat 2013; 19:52:52 >

Telefon: Samsung Note 2 [N7100] Şebeke: Turkcell Yazılım: Stock rom 4.4.2 Rootlu
Tablet: Motorola Xoom [MZ601] Şebeke: WIFI Yazılım: Stock 4.4.2 Rootlu
Ultrabook: Samsung Ativ Pro [XE701T1C] W8.1 // Android
Diğer: Xbox One [] Ipod Touch 5.Gen 32 GB [Blue]
aksini belirtmediğim sürece sorularınızı konu başlıklarına yazın belki benden önce cevaplayan olabilir.

997 Mesaj
2 Şubat 2013; 21:58:19 

quote:

sky , flash hepsi sorunsuz sinyal gücü 90 larda , çanağım en küçük olanı , lnb de 0.3 desi. ayrıca tv yi güncellemeden önce fabrika ayarlarına almadan önce cine5 te vardı sorunsuz. ayrıca cine5 kanalı hiç yok, yani cine5 kanalını açıp sinyal yok yazsa anlayacağım çanağı oynatacağım sağa sola sinyal gelene kadar ama cine5 hiç yok nasılsa ???

32 inç samsung lcd (next minix uydulu) da tp ekledim (4 çıkışlı next lnb ile) cine5 çıktı. lg de tık yok . yalnız next uydulu samsung da turksat 2a3a yazıyor. acaba lg de uydu eklemede turksat2a3a mı olması lazım??

46 Mesaj
3 Şubat 2013; 17:23:46 

lütfen yardım edin kanalları tv ye geri yükleyince fabrika ayarlarına dön kapalı görüküyo nasıl fabrika ayarlarına döndürecem ben bu tv yi

∂н єνιηє тєѕιѕαт кυяαηℓαя кℓüвü

384 Mesaj
3 Şubat 2013; 18:08:33 

quote:

Orijinalden alıntı: emre kar

lütfen yardım edin kanalları tv ye geri yükleyince fabrika ayarlarına dön kapalı görüküyo nasıl fabrika ayarlarına döndürecem ben bu tv yi

Hotel mod ayarlarını aktif hale getirmişsin kardeş. Tabi kurcaladın ne varsa demi? Servis menüzüne tekrar gir hotel modu pasif hale getir sorun düzelir...

46 Mesaj
3 Şubat 2013; 19:05:18 

quote:

Hotel mod ayarlarını aktif hale getirmişsin kardeş. Tabi kurcaladın ne varsa demi? Servis menüzüne tekrar gir hotel modu pasif hale getir sorun düzelir...

teşekkür ederim sorunu sayende hallettim

∂н єνιηє тєѕιѕαт кυяαηℓαя кℓüвü

384 Mesaj
5 Şubat 2013; 12:16:03 

quote:

Orijinalden alıntı: emre kar

teşekkür ederim sorunu sayende hallettim

Ben teşekkür ederim kardeşim ilginize...

474 Mesaj
5 Şubat 2013; 22:32:45 

Emeğin için teşekkürler. En kısa sürede USB'den yedeklemeyi deniycem...

3100 Mesaj
7 Şubat 2013; 11:38:20 

Ben bu usb belleğe yedeklemede bütün aşamaları geçiyorum.Send to usb diyorum.Ancak insert usb uyarısı alıyorum.Usb bellek takılı ama olmuyor.Usb belleği söküp yeniden takıyorum ancak bu seferde smart share menüsü geliyor.Önceki menü gidiyor.Var mı bunun bir çözümü acaba?

384 Mesaj
7 Şubat 2013; 17:10:07 

quote:

Ben bu usb belleğe yedeklemede bütün aşamaları geçiyorum.Send to usb diyorum.Ancak insert usb uyarısı alıyorum.Usb bellek takılı ama olmuyor.Usb belleği söküp yeniden takıyorum ancak bu seferde smart share menüsü geliyor.Önceki menü gidiyor.Var mı bunun bir çözümü acaba?

Usb'yi pc'de biçimlendir sonra USB APPS girişine tak dene...

33 Mesaj
9 Şubat 2013; 1:08:49 

arkadaşlar şu kanal usb ye atarak düzenleme işini bir türlü yapamadım.
kumanda led- kulaklık jakı-kablo - ile denedim olmadı
hopörlorü takarak denedim olmadı
birtürlü servis şifresi sorduramadım
bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum..

ip tv çok iyi çalışıyor onu becerdim ama tr kanal fazla yok olanlarda eh işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssakman2 -- 9 Şubat 2013; 1:10:44 >

33 Mesaj
9 Şubat 2013; 1:33:55 

arkadaşlar lm660s hazır kanal listesi isteyen arkadaşlara aşağıda tüm sıralı kanalların olduğu dosyayı gönderiyorum türksat kanallar var kanal düzenleme programı ve servis menüsüne girerek düzenleyebilirler

benim birtürlü girimediğim menüye

buradan indirin https://hotfile.com/dl/...LM660S-ZA00001.rar.html
link hotfile kapandığı için silinmiş yandex e yükledim işinize yarar işallah
http://yadi.sk/d/v9_FDqLTFXYVM

başka modellerin kanal listelerini de isteyen arkadaşlar pm atabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssakman2 -- 6 Ocak 2014; 12:49:16 >

310 Mesaj
9 Şubat 2013; 9:13:35 

quote:

Orijinalden alıntı: ssakman2

arkadaşlar lm660s hazır kanal listesi isteyen arkadaşlara aşağıda tüm sıralı kanalların olduğu dosyayı gönderiyorum türksat kanallar var kanal düzenleme programı ve servis menüsüne girerek düzenleyebilirler

benim birtürlü girimediğim menüye

buradan indirin https://hotfile.com/dl/...LM660S-ZA00001.rar.html

başka modellerin kanal listelerini de isteyen arkadaşlar pm atabilir

Tesekkurler paylasim icin aksam eve gitigimde deneyecegim

310 Mesaj
9 Şubat 2013; 11:17:13 

quote:

arkadaşlar şu kanal usb ye atarak düzenleme işini bir türlü yapamadım.
kumanda led- kulaklık jakı-kablo - ile denedim olmadı
hopörlorü takarak denedim olmadı
birtürlü servis şifresi sorduramadım
bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum..

ip tv çok iyi çalışıyor onu becerdim ama tr kanal fazla yok olanlarda eh işte

Sayet led baglantisini duzgun yaptigina eminsen hoprler cikisina bagla gucu yetmiye biliyor ben cozumu anfi cikisina baglayarak cozdum tabi sesi fazla acma yoksa led patiliyor bu dediklerimde olmadiysa ledin bacaklarini degistir belki yanlis yapmis ola bilirsin kolay gelsin sana

3100 Mesaj
10 Şubat 2013; 17:39:26 

quote:

Usb'yi pc'de biçimlendir sonra USB APPS girişine tak dene...

Olmuyor 3 tane usb bellek kullandım hem ntfs hem de fat32 formatladım.Bir türlü belleği kabul etmiyor.Ama aynı bellekteki filmleri sorunsuz oynatıyor.Anlamadım nerede hata yapıyorum.
Acaba bellekte bir dosya falan mı oluşturmam gerekiyordu.

384 Mesaj
10 Şubat 2013; 20:39:31 

quote:

Olmuyor 3 tane usb bellek kullandım hem ntfs hem de fat32 formatladım.Bir türlü belleği kabul etmiyor.Ama aynı bellekteki filmleri sorunsuz oynatıyor.Anlamadım nerede hata yapıyorum.
Acaba bellekte bir dosya falan mı oluşturmam gerekiyordu.

Sen ne yapmak istiyorsun kardeş?

3100 Mesaj
10 Şubat 2013; 23:55:33 

Kanal listesini usb belleğe yedeklemek istiyorum.Versiyon falan yükseltince kanal listesi silinirse hazır listemi yeniden bellekten yükleyeceğim.Başlıkta da bu anlatılmıyor mu zaten.

384 Mesaj
11 Şubat 2013; 2:33:55 

senin usb'de film oynatiyor ama kanal yedeklenmiyor öylemi? Eger usb okumuyosa tamam diycemde kanal yedeklemede ne hatası veriyor tam olarak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

781 Mesaj
11 Şubat 2013; 10:05:39 

42lm660s yasasin tv geldi. Kurduk.. İlk led tv. Kablosuzdan bagladim. Guncelleme kurdu. Yalnız dart diye bir oyun vardı. Kurmak istedim. Tv takili kaldı. Mecburen kapattım. Bunun cozumu var mi

3100 Mesaj
11 Şubat 2013; 10:45:25 

quote:

senin usb'de film oynatiyor ama kanal yedeklenmiyor öylemi? Eger usb okumuyosa tamam diycemde kanal yedeklemede ne hatası veriyor tam olarak?

Tamamdır hallettim.Eski bir düşük kapasiteli belleği fat32 olarak formatladım.Bu sefer yüklemeyi kabul etti.Demek seçici davranıyor tv.İlgin ve emeğin için tekrar teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 11 Şubat 2013; 12:41:43 >

781 Mesaj
11 Şubat 2013; 19:51:02 

quote:

Orijinalden alıntı: h_k_yavuz

42lm660s yasasin tv geldi. Kurduk.. İlk led tv. Kablosuzdan bagladim. Guncelleme kurdu. Yalnız dart diye bir oyun vardı. Kurmak istedim. Tv takili kaldı. Mecburen kapattım. Bunun cozumu var mi

İşlem tamam
Yalnız bi sorum olacak. Cepteki görüntüyü televizyona aktarma imkanim var mi. Ayrica mesela portatif olan oyunlari (pes 6 vb) usb bellekten tv de oynatabilirmiyiz? Şimdiden tşkler..

1821 Mesaj
13 Şubat 2013; 22:02:31 

elinize sağlık teşekkürler,çok güzel bir inceleme olmuş.Birşey sormak istiyorum,bu tv yi alınca HD 1080p filmleri izlemek için mkv player şart mı acaba ? yada mkv player ile daha iyi mi olur teşekkürler

God Of War 1-2-3 FULL Hikaye Türkçe altyazılı
http://www.youtube.com/user/62senseman/videos

33 Mesaj
13 Şubat 2013; 22:46:13 

quote:

Orijinalden alıntı: senseman62

elinize sağlık teşekkürler,çok güzel bir inceleme olmuş.Birşey sormak istiyorum,bu tv yi alınca HD 1080p filmleri izlemek için mkv player şart mı acaba ? yada mkv player ile daha iyi mi olur teşekkürler

1080p filimleri çok rahat usb bellekten seyrediyosun zaten ayrıca 2 tb kadar hd destekliyor onunlada açabiliyosun desteklemediği video formatı yok gibi benim hd deki bütün formatları açtı çok net bir görüntüsü var ayrıca...

1821 Mesaj
13 Şubat 2013; 23:46:41 

quote:

1080p filimleri çok rahat usb bellekten seyrediyosun zaten ayrıca 2 tb kadar hd destekliyor onunlada açabiliyosun desteklemediği video formatı yok gibi benim hd deki bütün formatları açtı çok net bir görüntüsü var ayrıca...

teşekkürler almayı düşünüyorum bu tv'yi.Bimeks'te 1899 tl şu an,ben önceden araştırmıştım dahili wifi ve hd uydu alıcı var yazıyor ama bimekste nedense bu özelliklere yer verilmemiş

God Of War 1-2-3 FULL Hikaye Türkçe altyazılı
http://www.youtube.com/user/62senseman/videos

32 Mesaj
14 Şubat 2013; 0:45:01 

quote:

Tesekkurler paylasim icin aksam eve gitigimde deneyecegim

Paylaşım için teşekkür ederim yanlız bir sorum olacak. ben bu dosyayı şimdi usb içine atıp, usbyi de direk tv ye taktığımda otomatik olarak kanallar yüklenecek mi extra bir şey yapmamız gerekli midir??

İpad 2 16gb Wi-Fi - Whiteİphone 5 16gb White İpod Nano 4gbLg 47la660s

15 Mesaj
14 Şubat 2013; 0:57:14 

quote:

hocam ilk mesajınızda belirttiğiniz gibi aparatla dediklerinizi uyguladım(aparatı hazırlayarak) kanalları usb ye yedekledim.
yalnız tv nin ülke ayarını değiştirdiğimde tvdeki tüm kanal listem kayboldu. yedeğini aldığım kanal listesini usb ye yükleyip tekrar tv ye göndermek istiyorum. tüm işlemleri yapıyorum. ancak recevie from usb ye basınca yüklemiyor acaba nerde hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
(not usb yi bilgisayarda fat32 ile formatladıktan sonra kanal listesini usb ye yükledim)

Sorunu çözdüm. Yedeklediğim kanal listesinin adını değiştirdiğim için tv ye yolluyamıyordum.Adını düzeltince(xxLM660S-ZA00001 şeklinde) gönderebildim. Bu şekilde sorunla karşılaşacak arkadaşlar için iyi bir deneyim oldu :):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erzen56 -- 14 Şubat 2013; 1:15:22 >

997 Mesaj
14 Şubat 2013; 14:17:52 

quote:

Orijinalden alıntı: erzen56

hocam ilk mesajınızda belirttiğiniz gibi aparatla dediklerinizi uyguladım(aparatı hazırlayarak) kanalları usb ye yedekledim.
yalnız tv nin ülke ayarını değiştirdiğimde tvdeki tüm kanal listem kayboldu. yedeğini aldığım kanal listesini usb ye yükleyip tekrar tv ye göndermek istiyorum. tüm işlemleri yapıyorum. ancak recevie from usb ye basınca yüklemiyor acaba nerde hata yapıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
(not usb yi bilgisayarda fat32 ile formatladıktan sonra kanal listesini usb ye yükledim)

Sorunu çözdüm. Yedeklediğim kanal listesinin adını değiştirdiğim için tv ye yolluyamıyordum.Adını düzeltince(xxLM660S-ZA00001 şeklinde) gönderebildim. Bu şekilde sorunla karşılaşacak arkadaşlar için iyi bir deneyim oldu :):)

teşekkürler hocam paylaşımın için

603 Mesaj
18 Şubat 2013; 16:26:28 

47LM615 de de dediğiniz gibi apartlarla kanal yedekleme yapabilir miyim arkadaşlar?

312 Mesaj
18 Şubat 2013; 17:56:48 

quote:

Orijinalden alıntı: tenahiz

47LM615 de de dediğiniz gibi apartlarla kanal yedekleme yapabilir miyim arkadaşlar?

yapabilirsin

603 Mesaj