Şimdi Ara

Cehennem Melekleri 3 oyuncu kadrosu açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
2
Favori
32.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cehennem Melekleri 3 geliyor ve kadro yavaş yavaş açıklanıyor.
    işte son açıklanan kadroya göre şu isimler filmde yer alacaklar.
    Sadece Chuck Norrisle ufak tefek pürüzlerin kaldığı söyleniyor.
    Cehennem Melekleri 2'de finalde stalloneye yenilen Vilain ( Van Damme) bu kez Vilainin kardeşi olarak intikam için geri dönüyor.
    Buda süpriz bir gelişme oldu 2 filmde ölen Van Damme tekrar geri dönüyor.
    Van Damme'in son açıklamasında Cehennem Melekleri 2'de stallone beni ezdi bende onu ezmek için geri dönüyorum şeklinde espirili bir açıklama yaptı.

Yönetmen: Simon West veya John Woo

Cast list:

Sylvester Stallone, Jean Claude Van Damme, Jackie Chan, Arnold Schwarzenegger, Steven Seagal, Bruce Willis,
    Jason Statham, Nicolas Cage, Jet Li, Dolph Lundgren,Mickey Rourke, John Travolta,Mark Dacascos, Chuck Norris,
    Antonio Banderas, Hulk Hogan, Vin Diesel, Michael Douglas, Dwayne Johnso, Randy Couture, Mickey Rourke,
    Bill Goldberg, Michelle Yeoh, Shô Kosugi, Jeff Speakman, Clint Eastwood
    ve diğerleri.

Kaynak: IMDB

Cehennem Melekleri 3 oyuncu kadrosu açıklandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RafiQ_Shia -- 13 Ocak 2013; 12:25:00 >

• Tom Cruise, Brad Pitt, George Clooney, Johnny Depp ve Leonardo DiCaprio nerde?? Olmamış bu kadro
  • quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

Tom Cruise, Brad Pitt, George Clooney, Johnny Depp ve Leonardo DiCaprio nerde?? Olmamış bu kadro

onlar daha silahı tutamıyorlar yukardaki artistler tam martial arts tarzında yıllarca bu işi profesyonelce yapan insanlar.
  • IMDB listesinden görmüşündür böyle bir haber yok şu anda, zaten filmin link e girip cast'a bak Jackie Chan,Nicolas Cage haricinde yeni eklenen kimse yok, neyse bekleyip görelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:: Death ::.

IMDB listesinden görmüşündür böyle bir haber yok şu anda, zaten filmin link e girip cast'a bak Jackie Chan,Nicolas Cage haricinde yeni eklenen kimse yok, neyse bekleyip görelim.

http://www.imdb.com/list/lljsVCfiYTI/
  • quote:

Orijinalden alıntı: RafiQ_Shia

quote:

Orijinalden alıntı: .:: Death ::.

IMDB listesinden görmüşündür böyle bir haber yok şu anda, zaten filmin link e girip cast'a bak Jackie Chan,Nicolas Cage haricinde yeni eklenen kimse yok, neyse bekleyip görelim.

http://www.imdb.com/list/lljsVCfiYTI/

Bende bu linkten bahsediyorum arkadaş atmıştı dikkat ettiysen yukarda by crow_yun_fat created 4 months ago | last updated - 3 months ago bir kullanıcı expendables 3'te bunların oynamasını istiyor.. İstediği aktörlerin listesini yapmış yani cast'la falan alakası yok keşke olsada onlar oynasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .:: Death ::. -- 13 Ocak 2013; 12:52:51 >

• İğrenç bir serinin iğrenç bir filmi.
  • erkek olarak kim varsa toplamışlar da kadınlardan pek göremedim şöyle Megan Fox,Jessica Alba olsa fena mı olurdu
  • Hollywood'un aksiyon bölümlerine gidip gördüklerini çağırmışlarBu arada Clint hayatta katılmaz
  • konuyu biraz geç açmıssınız Jackie Chan var
  • Steven Seagal
  • Amerakidaki estetik cerrahinin ne kadar kötü olduğunu gösteren filmin üçüncüsü.Slvester dayı ilk filmde gülemiyordu be
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Amerakidaki estetik cerrahinin ne kadar kötü olduğunu gösteren filmin üçüncüsü.Slvester dayı ilk filmde gülemiyordu be

içlerinde açık ara en iyisi Van Dammedı o nasıl performans öyle
  • oha kadroya bak eger bu kadro ile çekerlerse filmi zirve yapar . ama 1-2dk görünmesi ile olmuyor. inşallah senaryosuda güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: RafiQ_Shia

quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Amerakidaki estetik cerrahinin ne kadar kötü olduğunu gösteren filmin üçüncüsü.Slvester dayı ilk filmde gülemiyordu be

içlerinde açık ara en iyisi Van Dammedı o nasıl performans öyle

Aynen öyle en iyi Van Damme oynamış.
  • Beni almaya unutmuslar masallah butun aksiyon filmindeki adamlari toplamislar, kaliteli bir yapim yapmazlarsa ayip olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuRKKuRT

Beni almaya unutmuslar masallah butun aksiyon filmindeki adamlari toplamislar, kaliteli bir yapim yapmazlarsa ayip olur

aynen inşallah güzel bir senaryosu olur
  • bu sefer stallon holywood sokaklarina cikmis: " kosun lan aksiyon filmi cekiyoz" demis.

listeyi okudum yok artik.... ali sami dedim.

ki zaten gercek degil buyuk ihtimal.

yeni eklenenler olacaktir illaki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: age of empires köylüsü

bu sefer stallon holywood sokaklarina cikmis: " kosun lan aksiyon filmi cekiyoz" demis.

listeyi okudum yok artik.... ali sami dedim.

ki zaten gercek degil buyuk ihtimal.

yeni eklenenler olacaktir illaki.

bencede , 2. film içinde geçmişti bu isimlerin çogu ,Antonio Banderas, Hulk Hogan, Vin Diesel, Jackie Chan filan
  • Gerçekse

Ama büyük ihtimal yalan haberdir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.