Şimdi Ara

CES 2013 : Scoshe, bisiklet meraklıları için tasarlanmış BoomBottle ses sistemini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• CES 2013 : Scoshe, bisiklet meraklıları için tasarlanmış BoomBottle ses sistemini duyurdu

Dış mekan ses sistemleri üreticisi Scoshe, bisiklet meraklıları için suya, toza ve darbeye dayanıklı BoomBottle ses sistemini CES 2013 fuarında tanıttı.

Yenilik ve Tasarım ödülü sahibi olan BoomBottle, bisikletinizin suluk kısmına rahatça yerleşiyor ve gittiğiniz heryerde üst seviye ses kalitesi sunuyor. Bluetooth bağlantısını kullandığı için iOS ve Android cihazları ile uyumlu çalışıyor.

Çift 40mm sürücüler, ampifikatörlü akustikler ile zengin bir ses üretiyor. Entegre pasif subwoofer ise gelişmiş bass performansı sunuyor. Dahili şarj edilebilir bataryası, ürünü 10 saat kullanmanızı sağlıyor. Maksimum bağlantı mesafesi ise 10 metre.

Kullanım amacı bakımından dayanıklılığa da önem veren BoomBottle, darbeye dayanıklı bir dış kaplamaya sahip. Suya karşı ise IP4X dayanıklılık sertifikasına sahip.

Entegre mikrofon ile ürünü eller serbest görüşme için de kullanabiliyorsunuz. 3.5mm jak uzantısı ise Bluetooth olmayan cihazlara da bağlanmasını sağlıyor. Korumalı bölümde de şarj ve ses girişleri bulunuyor.

Ürünün çıkış tarihi ve fiyatı belli değil. 

• Biz eskiden bisikletimize araba teypi takardık pehh.

• Gürültü kirliliğinden başka bir işe yaramaz.Zaten motor da teyp kullananlara da epey kıl olurum.

• Düşünce güzel. 10 saat şarjı gidiyormuş. Gayet tatminkar. Eskiden CD çalara ufak hoparlör takıp dağ bayır gezerdim. Eyy gidi günler..

• walkman vardı kasetli onu speakerlara speakerları da bisikletime monte etmiştim bantlarla şeylerle öyle sürerdim yaratıcılığı öldürüyor işte bak hep bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: exp16

Gürültü kirliliğinden başka bir işe yaramaz.Zaten motor da teyp kullananlara da epey kıl olurum.

en azından görüntü kirliliğini önlemiş olur
  • Dün satın aldım kargo bekliyorum amerikadan .) gelince detaylı bir incelemesini yaparım arkadaşlar
  • Başarılı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.