Şimdi Ara

CES 2013 : PowerA, güncellenmiş oyun kontrolcüsü Moga Pro'yu tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• CES 2013 : PowerA, güncellenmiş oyun kontrolcüsü Moga Pro'yu tanıttı

Mobil cihazların oyun kapasitesi arttıkça, firmaların konsol havası oluşturma adına farklı kontrolcüleri pazara sunuluyor. Moga adlı aksesuar tarzındaki kontrolcüsünü biraz daha geliştiren PowerA, CES 2013 fuarında görücüye çıktı. 

Moga Pro adlı yeni aksesuar, Android cihazlarına yine Bluetooth yoluyla bağlanıyor. Farklı olarak şarj edilebilir dahili batarya ile oyun keyfini daha da uzatıyor. Tam boy kauçuk kaplama, tetik butonları, D-pad, daha büyük aksiyon tuşları, analog kontrol hassasiyeti şeklinde yeni özelliklerle üst seviye oyuncular hedefleniyor. 

Moga Pro rakiplerinden büyük farklarla ayrılmasa da, firma MHL yoluyla mobil cihazları harici ekranlara bağlayarak tam bir konsol tecrübesi sunma fikrini ön plana çıkarıyor. Böylece geliştiricileri etkilemeyi planlıyor. 

Moga Pro, bahar aylarında pazara sunulacakken, fiyatı hakkında bir bilgi yok.  

• Bu işin cılkı çıktı iyice lumia ya ağır diyorlar milley telefon yanında çanta taşıyıcak bu gidişle bi gamepad kamera lensi falan ne bulurlarsa

• Tabletlere uyumlu olsun yeter

• Bu güne kadar üretilmiş en güzel aksesuar :)

• ben joystick ile ps3 oynarken bile işkence ediyorum joysticke orada telefon takılı olacak ve ben telefona zarar vermeden oyun oynayacağım benim ve benim gibiler için gereksiz
  • Nvidia'nın "Project Shield" ürününü gereksiz kılacak bir konrolcü

CES 2013 : PowerA, güncellenmiş oyun kontrolcüsü Moga Pro'yu tanıttı

• Nvidia'nın Project Shield oyun kontrolcüsüne çok benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Narowal -- 13 Ocak 2013; 18:53:38 >
  • sırf telefonda oyun oynamak için böyle alet almam ben

• street fighter ı yükledim ve aduket atamıyorum bu konsoldan lazım bana
    hay derdime tüküreyim
  • gayet guzelmis be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MOGA PRO ™ POWER Controller turkiye den nereden tedarik edebiliriz ? turkiye de satışı varmı ? tşkler

• işte aradığım bu ya gelde türkiyede bul şimdi bunu bulabilirsen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.