Şimdi Ara

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
48
Favori
120.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LastikDon35

quote:

Orijinalden alıntı: loses

quote:

Orijinalden alıntı: WarsLife

İndirime girer mi g27 ?

sanmiyorum

Bende G27 almayı düşünüyorum., indirim bekliyorum. Logitech G29 un çıkışıyla ilgili haberler var.Bununla birlikte fiyatları düşebilir mi ? Belkide önümüzdeki haftalarda karne indirimlerinden etkilenir ?

g29 mu gercekten mi hic resim var mı ?
  • project cars g27 g25 hiç yardım almadan arabayı yolda tutmayı başarabildiniz mi ben bir türlü düzgün oynayamadım ehliyetim var aktif bicimde araba kullanırım shift 1 ve 2 yardımsız oynarım ama bu nedir ya :=(
  • quote:

Orijinalden alıntı: MC.CYBER_

quote:

Orijinalden alıntı: LastikDon35

quote:

Orijinalden alıntı: loses

quote:

Orijinalden alıntı: WarsLife

İndirime girer mi g27 ?

sanmiyorum

Bende G27 almayı düşünüyorum., indirim bekliyorum. Logitech G29 un çıkışıyla ilgili haberler var.Bununla birlikte fiyatları düşebilir mi ? Belkide önümüzdeki haftalarda karne indirimlerinden etkilenir ?

g29 mu gercekten mi hic resim var mı ?

http://forum.donanimhaber.com/m_106040486/f_//tm.htm

• beyler nerdeyse herseyi ayarladum ama bir sorum var g27 de simdi otomatik hizalamayi kapattim acarsamda arac dursa bile direksiyonu kendi yayli direksiyonlar gibi hizaliyoe neyse dururken guzel ama araba hareket ederken hizalamasi gerekir bu hizalamiyor benim kendim geri duzeltmem gerekiyor arac surerken normalde donusten sonra direksiyinu hafif serbest birakinca kendi hizasina gelir normalde nasil ayarlayacam bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese keyifli oyunlar arkadaşlar
    bende yaklaşık 1 senedir g27 oyuncusuyum ve askerden yeni geldim işbaşı yapana kadar g27 ye güzel bir kokpit yapmayı düşünüyorum. solidworks çizimlerini sizinle paylaşmak istedim. projeye başlayıncada resim veya video ile proje aşamalarını kaydetmeyi düşünüyorum.
    lütfen düşünclerinizi paylaşın şurası şöyle daha iyi olur böyle olsa daha güzel olur diye.

ilk yapacağım koltuk biraz altta olmuş, direksiyon tam ekrannın önünde onda sıkıntı yok.

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::....::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::....::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::....::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::....::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vyc -- 2 Haziran 2015; 17:02:29 >

• 1 adet G27 ekler misin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vyc

herkese keyifli oyunlar arkadaşlar
    bende yaklaşık 1 senedir g27 oyuncusuyum ve askerden yeni geldim işbaşı yapana kadar g27 ye güzel bir kokpit yapmayı düşünüyorum. solidworks çizimlerini sizinle paylaşmak istedim. projeye başlayıncada resim veya video ile proje aşamalarını kaydetmeyi düşünüyorum.
    lütfen düşünclerinizi paylaşın şurası şöyle daha iyi olur böyle olsa daha güzel olur diye.

ilk yapacağım koltuk biraz altta olmuş, direksiyon tam ekrannın önünde onda sıkıntı yok.

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::....::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::....::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::....::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::....::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::..

hocam bookshelf hoparlör kullancaksanız masanın yan tarafına açılıp kapanan bir yer koyarsanız monitörün önünü kapatmaz daha rahat edersiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• dusunmeklazim kullanıcısına yanıt
    Haklısın hocam, yanlara monte etmek daha mantıklı, bide ses sisteminin wooferi kaltına altina koymayi düşünüyorum daha güzel his yaratır sürerken

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Tamam usta
  • arkadaşlar, spor oto direksiyonu takmak için resimdeki bağlantı aparatından nerede bulurum G27 için? veya elinde olan varsa alabilirim.
    ..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::..

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::..

• Hocam onu sanayide tanıdık bi usta varsa yaptırabilirsin yoksa ebay de falan 60-70liraya satılıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vyc kullanıcısına yanıt
    direksiyon koltuğa uzak kalmış sanki. biraz daha yakınlaştırsan iyi olur bence. yükseklik de sıkıntı olabilir
  • Arkadaşalar logitech g27 sahibiyim. Orjinal ps3'üm var ama ne Need For Speed Shift nede Dirt 2'yi ps3 de logitech g27 ile oynayamadım. Destekliyor yazmışsınız ama olmadı ben mi birşeyi yanlış yapıyorum bilmiyorum. G27'yi ps3 e takınca direksiyon hareket ediyor buraya kadar tamam ama oyuna girince options dan g27 yi seçeceğim bi bölüm yok ne shift de nede dirt 2 de ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz.
  • hocam zaten koltuk alttan kızaklı olacağı için normal araç koltuğu gibi uzaklık sıkıntısı halledilir kolayca
  • Arkadaşlar acil yardım ..

G 27 saolsun arkadaşım gönderdi , CD si ile kurdum. Amacım Euro Truck oynamak ve kendimce kurdum ... Direksiyon hariç gaz - fren- vites çalışıyor ..

DİREKSİYON neden dönmüyor ? Araştırdım ettim cevap bulamadım .. Acaba hatalı mı kurdum ? sanki klavye ile ayarları mı karıştırıyor off YARDIM
  • G27 mi satıyorum arkadaşlar, oldukça az kullanılmış ve temiz durumdadır. Kutusuyla beraber, yeni alınmış gibi poşetlerinde gönderilecektir.

G29 almayı planladığım için satmayı düşünüyorum. G29 larda manuel vites kısmı ayrı satılacağı için vitesle beraber 1750 TL civarında bir fiyat bekleniyormuş. Fiyat bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

İlgilenenlere fotoğraf gönderebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

G27 mi satıyorum arkadaşlar, oldukça az kullanılmış ve temiz durumdadır. Kutusuyla beraber, yeni alınmış gibi poşetlerinde gönderilecektir.

G29 almayı planladığım için satmayı düşünüyorum. G29 larda manuel vites kısmı ayrı satılacağı için vitesle beraber 1750 TL civarında bir fiyat bekleniyormuş. Fiyat bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

G29 -> 399$
    Vites -> 59$ etiketleriyle satışa sunulucak.

Tabii, bu yurtdışı için geçerli. Bide vergili ülkemize gelicek olursak bayağı pahalı olucak. Bence G27'in varsa G29 veya G920'ye gerek yok. Aralarındaki tek fark Playstation 4(G29 için) ve XBOX(G920) için. Bu yüzden pekte G29/G920 yanlısı değilim çünkü ben PC başında oynuyorum ve G27 bunun herşeyini karşılıyor. Yakında G27me kavuşucam inşallah. Sakıncası yoksa senden montaj ayaklıklarını sonuna kadar açıp uzunluğunu söylemeni istiyorum. :)

• Logitech thrustmaster fiyatlarinda urun satacak demek oluyor bu, g27 ye destek vermemeleri de yakismadi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zusth

quote:

Orijinalden alıntı: ZSARA

G27 mi satıyorum arkadaşlar, oldukça az kullanılmış ve temiz durumdadır. Kutusuyla beraber, yeni alınmış gibi poşetlerinde gönderilecektir.

G29 -> 399$
    Vites -> 59$ etiketleriyle satışa sunulucak.

Tabii, bu yurtdışı için geçerli. Bide vergili ülkemize gelicek olursak bayağı pahalı olucak. Bence G27'in varsa G29 veya G920'ye gerek yok. Aralarındaki tek fark Playstation 4(G29 için) ve XBOX(G920) için. Bu yüzden pekte G29/G920 yanlısı değilim çünkü ben PC başında oynuyorum ve G27 bunun herşeyini karşılıyor. Yakında G27me kavuşucam inşallah. Sakıncası yoksa senden montaj ayaklıklarını sonuna kadar açıp uzunluğunu söylemeni istiyorum. :)

Hocam playseat uzerinde montajli G27 suan, acmam cok mumkun degil ama sabitleyecegin yerde saglam durabilmesi icin, sabitleyecegin yerin maksimum genisliginin 4 cm falan olmasi lazim. Daha genis bir yere sabitlersen cikma, kayma gibi problemler yasayabilirsin.

• Merhabalar seti dün satın aldım ancak Gaming Software bir türlü görmüyor. oyunlarda çalışıyor ama tam istediğim gibi ayarları yapamadım internette LGS ile yapıyorlar (aslında Logitech profiller diye bişey ama support sayfasında LGS linki veriyor) yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.