Şimdi Ara

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
48
Favori
120.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nisanci53

peki bu alet, arabayi yeni öğrenenler için yararlimi

Evet hemde çok 13 yaşındayım ben ve yeni yeni alışıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLumolla

F1 de sertlik olayını ayarlayamadım diger oyunlarda çok iyi nasıl bi ayar yapabilirim bu sertlik için herşeyi denedim yinede sert ama oyunun kendi özelliginde varsa sorun deil önemli olan realitesi

oyun kendisi ayarlıyor.
  • Laptopta sorun çıkarmaz dimi arkadaşlar. Ayrıca stand nerden bulabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

Laptopta sorun çıkarmaz dimi arkadaşlar. Ayrıca stand nerden bulabiliriz?

Sorun olmaz da fazla zevkli olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcanben

quote:

Orijinalden alıntı: myres

Laptopta sorun çıkarmaz dimi arkadaşlar. Ayrıca stand nerden bulabiliriz?

Sorun olmaz da fazla zevkli olmaz

laptopu tvye bağlıcam :)
  • ekle üstad
  • beyler bende niyetlendim almaya ama bazıları diyor ki g27'de pedallar çok sert araba gibi degil diolar. rahat değilmiş basmak ne derece dogru ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cangezici

beyler bende niyetlendim almaya ama bazıları diyor ki g27'de pedallar çok sert araba gibi degil diolar. rahat değilmiş basmak ne derece dogru ?

ne kadar gaz, okadar hız hocam. aynı araba gibi. fazla sert değil. yumuşakta değil. ama kız ayağı gibi olupta, basmaya çalışanlara sert gelebilir.

Truck oynacaksan gardaş, sert koşullarda oynacaksın ;)
  • arkadaşlar bu soruna kesin bi yanıt bekliyorum sizden city car driving oyununda g27 tanıtamadım hiç görmüyor ayarlar bölümünde g27 seçiyorum tuşların ayarını yapamıyorum bu defada klavye ayarları kalıyor yardımcı olursanız evinirim şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubar

quote:

beyler bende niyetlendim almaya ama bazıları diyor ki g27'de pedallar çok sert araba gibi degil diolar. rahat değilmiş basmak ne derece dogru ?

ne kadar gaz, okadar hız hocam. aynı araba gibi. fazla sert değil. yumuşakta değil. ama kız ayağı gibi olupta, basmaya çalışanlara sert gelebilir.

eyvallah sagolasın. bi forumda ayaklarım yara oldu 2 gün oynıyamadım fln yazmışlarda ondan :)) tam niyetleniyorum amaya acaba heves mi diye vazgeçiyorm. sen hergün kullanıyormusun yani sarıyor mu seni g27 ?
  • quote:

quote:

quote:

eyvallah sagolasın. bi forumda ayaklarım yara oldu 2 gün oynıyamadım fln yazmışlarda ondan :)) tam niyetleniyorum amaya acaba heves mi diye vazgeçiyorm. sen hergün kullanıyormusun yani sarıyor mu seni g27 ?

oynadığın oyuna bağlı ama ergomik ve rahat tr deki fiyatını hak etmiyor. tyaş çatlasa ederi 500tl...

live for speed v.b. oyunlar güzel. tır oyunlarıda pc de ıyı sarıyor ama ps3 için need for speed v.b oyunlarda pekte iyi sayılmaz
  • Ayakları yara olana kadar ne oynamış acaba merak ettim,bir de bunlar çıplak ayakla oynanmamalı 3.direksiyonum bu yıllardır çorapla oynarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

oynadığın oyuna bağlı ama ergomik ve rahat tr deki fiyatını hak etmiyor. tyaş çatlasa ederi 500tl...

live for speed v.b. oyunlar güzel. tır oyunlarıda pc de ıyı sarıyor ama ps3 için need for speed v.b oyunlarda pekte iyi sayılmaz

anladım. pc için düşünüyorm bnde ama şmdi 1-2 gün oynayıp kenara atarsak 700 tl gidicek. bi yerde bulup kullanmam lazm 1 seferlik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkcanben

quote:

Orijinalden alıntı: BaTuH

Beni de ekleyebilirsiniz. Ayrıca birşey sorucam direksiyon ilk zamanlarda oyunun(herhangi bir oyun) menusunde dururken direksiyon çok sert oluyodu artık sertlik yarı yarıya düştü bu da beni baya kıllandırıyor bir sorun olabilir mi sizce ? (direksiyonun ayarlarını sıfırladım)

Hayır hiç bir sorun olmaz.Hatta böle daha iyi.

sanırım var ya dirt 3 ü kurdum tekrardan eskisine oranla çok fark var çok yumuşak oldugu gibi kontrol sağlayamıyorum
  • arkadaşlar bu soruna kesin bi yanıt bekliyorum sizden city car driving oyununda g27 tanıtamadım hiç görmüyor ayarlar bölümünde g27 seçiyorum tuşların ayarını yapamıyorum bu defada klavye ayarları kalıyor yardımcı olursanız evinirim şimdiden teşekkürler yardım ederseniz sevinirim ????
  • quote:

arkadaşlar bu soruna kesin bi yanıt bekliyorum sizden city car driving oyununda g27 tanıtamadım hiç görmüyor ayarlar bölümünde g27 seçiyorum tuşların ayarını yapamıyorum bu defada klavye ayarları kalıyor yardımcı olursanız evinirim şimdiden teşekkürler yardım ederseniz sevinirim ????

PC'nin tam anlamıyla cihazı tanıdığna emin olmak için " Logitech Gaming Software 8.40 " bunu bul ver kur bilgisayarına hocam.

city car bende bir ara indirdim ama açamadım oyunu. zamanım olursa indirir bakarım tekrar ama setup dosyası felan varsa link olarak gönderin ben indirim kurayım problem neymiş görmüş olurum
  • Başka bir Dünya bu G27 yaa.

TDU2 de devir ışıkları yanmıyor mu beyler? Redline a gelince ışıklar yanmıyor bende.
  • Ben de dün itibariyle aranıza katıldım arkadaşlar

Çoğunlukla PS3'te kullanacağım. Şuanlık GT5, F1 2012 ve F1 2011 var.

Dün GT5 ve F1 2012'de denedim. Önceki direksiyonum Logitech DFGT'den kesinlikle farklı
  • F1 2012'de kullanan var mı arkadaşlar?
  • quote:

arkadaşlar bu soruna kesin bi yanıt bekliyorum sizden city car driving oyununda g27 tanıtamadım hiç görmüyor ayarlar bölümünde g27 seçiyorum tuşların ayarını yapamıyorum bu defada klavye ayarları kalıyor yardımcı olursanız evinirim şimdiden teşekkürler

Oyun şuan kurulu değil ama yanlış hatırlamıyorsam tek tek kendin atıyacaksın ff ayarlarını da sağ tarfta keyboard+mouse var ona tıkla yazar zaten logitech g27 olarak
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.