Şimdi Ara

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::.. (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.008
Cevap
48
Favori
120.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sahibinden.com takip edip ordan aldım,2 el yani ama daha 3 aylık ocak 18 de vatandan alınmış,700tl aldım,cocuklar evde direksiyon eğitimine başladı,cokda faydalı olacak belli,ilerde araba kulanmayı öğrenirlerse bende satabilirim.
  • bayadır kullanmıyorum direksiyonu evde yatıyor 700 tlye bırakıyorum 4 ay daha garantisi devam ediyor.istanbulda elden teslim edebilirim.
  • çok para vermişsiniz ya
    en fazla ederi 0 fiyatı 550-600 tl civarı
    hayırlı olsun,ehliyet alırken bana artıları çok olmuştu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 18 Nisan 2014; 4:51:11 >
  • Ben de 2.el bir G27 adldım ki GT5 ile kullandım fazlasıyla hosuma gitti. GT6 yı almak gerek.. Kliksa Teknosanın sitesi zatne ki adamlar stoklarında olmayan ürünlerin fiyatını dibe cekiyorlar ki siteye müsteri cekiyorlar.. Tekrar stolara girdiginde 1200 lira gibi fiyatlara satarlar yine.. uygun 2.el bulursanız bence kacırmayın..
  • Mavishop'taki geliş tarihi doğruysa 1 hafta var,fakat fiyat biraz fazla

Hepsiburada'yı bekleyelim birde,5 gün sonra gelecek onada,bu seferde ertelemezlerse...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_26

Mavishop'taki geliş tarihi doğruysa 1 hafta var,fakat fiyat biraz fazla

Hepsiburada'yı bekleyelim birde,5 gün sonra gelecek onada,bu seferde ertelemezlerse...

Kliksaya da gelecek mi hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

quote:

Mavishop'taki geliş tarihi doğruysa 1 hafta var,fakat fiyat biraz fazla

Kliksaya da gelecek mi hocam?

bilgim yok,gelse de ordaki fiyat olan 699 TL'den geleceğini sanmıyorum

anlayamadığım bu G27'leri beleş mi dağıtıyorlar ? 1 değil 5 değil en az 50 siteye baktım,2 sitede vardı güvenilir değildi onlar da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozan_26 -- 18 Nisan 2014; 23:44:55 >
  • istatistiklere faydası olucaksa benide ekleyebilirsiniz :)
  • yav birde ps4 de çalışmıyor güncelleme ne zaman gelir acep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • City Car Driving Home Edition 1,3,3 versiyonunu sitesinden indirip kurdum,direksiyon ayarlarının hepsini kendimize göre ayarladık,yapamadığım,fitesi boşa alma,,nedense ayarlayamadım,bunun bir püf noktası varmı,bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirmi.
    birde direksiyonu gerçek arabadaki gibi çevirmek isterim,az bir şey kımıldatınca sert dönüşler yapıyor,,ilk sayfadaki oyunun videosunda direksiyonun gerçekliği cok iyi,aynı ayarları nasıl yaparız,,
    konu biraz uzun bakındım sayfalara sorularıma cevap bulmak için ama bulamadım,yardımlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdos113

City Car Driving Home Edition 1,3,3 versiyonunu sitesinden indirip kurdum,direksiyon ayarlarının hepsini kendimize göre ayarladık,yapamadığım,fitesi boşa alma,,nedense ayarlayamadım,bunun bir püf noktası varmı,bilgili arkadaşlar yardımcı olabilirmi.
    birde direksiyonu gerçek arabadaki gibi çevirmek isterim,az bir şey kımıldatınca sert dönüşler yapıyor,,ilk sayfadaki oyunun videosunda direksiyonun gerçekliği cok iyi,aynı ayarları nasıl yaparız,,
    konu biraz uzun bakındım sayfalara sorularıma cevap bulmak için ama bulamadım,yardımlarınızı bekliyorum.

Direksiyon ayarıyla alakalı bir durum hocam ets 2 de ve city car oyunların da ben 900 derece yapıyorum nfs the run oyunun da 200 ile 240 derece arası denemelerim oldu ben 240 dereceyi beğendim.

Aşağıdaki resimden ayarlayabilirsiniz.

..::LOGİTECH G27 KULLANANLAR KULÜBÜ VE G27 OYUN LİSTESİ::..

• Teşekkürler hocam,,,peki bahsettiğim oyunda fitesi boş almak için nasıl ayar yapmam lazım,klavyeden 1 tuşuna basınca boşa cıkıyor,fitesi boşa cektiğimizde olsa,cok gerçekci olacak.
  • http://www.virtualr.net/logitech-end-of-an-era-in-sim-racing

yıl sonunda üretim bitmiş,eğer Türkiye'ye gelirse son parti olur heralde,yoksa 2.ele talip
  • hocam onun ayarı vardı bende zorlanmıştım zamanında
    sanırım vitesi 1 e falan alıp,ayarlardan boşa alma yerine tıkladığımız zaman vitesi boşa atıyorduk
    yada vitesin üstüne hafif bastırınca oluyordu galiba,tamda hatırlamıyorum,direksiyon setim yok şuan tam aklımda değil
    burada yapıyor sanırım ayarları
    http://www.youtube.com/watch?v=eENM08lu06w

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cogman -- 21 Nisan 2014; 15:09:19 >
  • Ankara'da bu ürünü 800tl'ye kadar sıfır bulabileceğim bir yer biliyorsanız, pm atıp bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar.
  • quote:

http://www.virtualr.net/logitech-end-of-an-era-in-sim-racing

yıl sonunda üretim bitmiş,eğer Türkiye'ye gelirse son parti olur heralde,yoksa 2.ele talip

yazinin tarihi 28 ocak 2013.Acaba daha yeni bi kaynakta stratejilerini acikladiklari bi yazi falan varmi? G27 gibi genis bi kitleye hitap eden direksiyonu neden bitirirler ki..Ya da yenisi icin ugrasmazlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilgi için teşekkür ederim,saolasın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: thetitans

quote:

http://www.virtualr.net/logitech-end-of-an-era-in-sim-racing

yazinin tarihi 28 ocak 2013.Acaba daha yeni bi kaynakta stratejilerini acikladiklari bi yazi falan varmi? G27 gibi genis bi kitleye hitap eden direksiyonu neden bitirirler ki..Ya da yenisi icin ugrasmazlar.

geçerli bir kaynak değil ama Viki'de de ürünler arasında gözükmüyor

28 Ocak 2013 tarihinde neredeyse tüm sitelerde var haber,muhtemelen gerçektir

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Logitech_products

• 40 yilda biseye heves ettim 50 tane yer dolastim yok oglu yok var olandada ates pahasi kiymete bindi zimbirti
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakabo_ist

40 yilda biseye heves ettim 50 tane yer dolastim yok oglu yok var olandada ates pahasi kiymete bindi zimbirti

Alın bendende o kadar. Yıllardır satışta olan bir cihaz nasıl bulunmaz anlayabilmiş değilim. Birde hiçbir fşyat diğerini tutmuyor. Garip.. :)
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.