Şimdi Ara

FM 2013'de Çıldırtan Hata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
55.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda ilk maça 8 gün kala, devama bastığımda direk hata veriyor ve kapanıyor.
    Resim atmayı beceremedim hatayı yazıyorum :)

"Ciddi bir problemle karşilaşildi ve uygulama kapatılacak. Hatalı dosyaya şurada raslanıldı:
    C:/Users/Hakan/Documents/Sports İnteractive/Football Manager 2013/crash dumps/FM 2013 v13.1.1.328972 (2013.01.12 00.38.13).dmp"

Bunun çözümü nedir acaba, bilgisayarı balkondan atacam yemin ediyom

• korsan sanırım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rahatı Kaçan Ağaç

korsan sanırım ?

Babam para vermedi :)
  • Korsanda bu hata olur. Orijinal ise zaten FM 13 ü açınca steam girişi geliyor. Yani korsan.
  • Malesef ilaç çıkmadı daha ve görünen o ki çıkmayacak gibi. Skidrow bir açıklama yapmıyor. Bu sene fm 2013 yalan oldu korsancılara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rahatı Kaçan Ağaç

korsan sanırım ?

yok crysis
  • Çözüm yok mu bunun
  • Fifa Manager 13 nasıl oyun ?
    Sanki daha detaylı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :hKn:

Fifa Manager 13 nasıl oyun ?
    Sanki daha detaylı gibi.

Daha çok sosyal yaşam üzerine kurulu bir oyun sanırım. FM futbolda çığır açmış..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Activision

quote:

Fifa Manager 13 nasıl oyun ?
    Sanki daha detaylı gibi.

Daha çok sosyal yaşam üzerine kurulu bir oyun sanırım. FM futbolda çığır açmış..

FM'de hatta veriyor yaa :/
  • 30 TL'ye düştü. Bence kaçırma..
  • Arkadaşlar, öncelik crash dumps bir hata değildir bu yüzden tam anlamıyla kesin çözümü hiç bir kişi ve kurum tarafından söylenemez,

Bunun orjinal oyun veya sahte oyunlada alakası yok ,bu hata tamamen sizin ve tercihlerinizle alakalıdır..

Hemen izah ediyorum ;
    Oyun içinde yaptığınız bir hareketin, oyun veritabanıyla veya daha önceki bir hareketinizle çakışması sonucu ortaya çıkar..
    Genelde yama uygulanmış oyunlarda bu sorun olur ancak güncellenmemiş ve yamasız oyunlarda olabilir bunun sebebide örnekle açıklamak gerekirse,
    Örneğin FM2012 de yeni Lig Ekleme olayı söz konusu, Ligi ekliyorsunuz bir sonraki sezonun başlangıcında ekleniyor genelde 20.06.20xx tarihinde ve oyun burada hata veriyor.. ancak lig ekleme menüsünden eklediğiniz ligi kaldırırsanız oyuun devam eder..

yada en basit kurmaca bir örnekle siz bir futbolcuya sözleşme imzalattınız ve o oyun bir şekilde veritabanından düştü veya herhangibir oyun kısıtlamasından dolayı size gelemiyor , gelmesi imkansiz bu yüzden oyun o transfer tarihinden ileri gidemiyor. crash dumps ekrana yapışıyor..

Hata'dan kurtulmak için yapılması gereken hata aldığınız oyun tarihindeki programa bir bakın transfer, röportajlar, ligler kısacası o gün gelişecek ve gelişimini doğrudan etkilediğiniz olaylara bakın ve engel olabileceğinizi kaldırın oyun devam edecektir.. dediğim gibi kesin değildir ama tek yol budur..

• quote:

Orijinalden alıntı: Mujdat.Celik

Arkadaşlar, öncelik crash dumps bir hata değildir bu yüzden tam anlamıyla kesin çözümü hiç bir kişi ve kurum tarafından söylenemez,

Bunun orjinal oyun veya sahte oyunlada alakası yok ,bu hata tamamen sizin ve tercihlerinizle alakalıdır..

Hemen izah ediyorum ;
    Oyun içinde yaptığınız bir hareketin, oyun veritabanıyla veya daha önceki bir hareketinizle çakışması sonucu ortaya çıkar..
    Genelde yama uygulanmış oyunlarda bu sorun olur ancak güncellenmemiş ve yamasız oyunlarda olabilir bunun sebebide örnekle açıklamak gerekirse,
    Örneğin FM2012 de yeni Lig Ekleme olayı söz konusu, Ligi ekliyorsunuz bir sonraki sezonun başlangıcında ekleniyor genelde 20.06.20xx tarihinde ve oyun burada hata veriyor.. ancak lig ekleme menüsünden eklediğiniz ligi kaldırırsanız oyuun devam eder..

yada en basit kurmaca bir örnekle siz bir futbolcuya sözleşme imzalattınız ve o oyun bir şekilde veritabanından düştü veya herhangibir oyun kısıtlamasından dolayı size gelemiyor , gelmesi imkansiz bu yüzden oyun o transfer tarihinden ileri gidemiyor. crash dumps ekrana yapışıyor..

Hata'dan kurtulmak için yapılması gereken hata aldığınız oyun tarihindeki programa bir bakın transfer, röportajlar, ligler kısacası o gün gelişecek ve gelişimini doğrudan etkilediğiniz olaylara bakın ve engel olabileceğinizi kaldırın oyun devam edecektir.. dediğim gibi kesin değildir ama tek yol budur..

o zaman save dosyasını silsem oyuna tekrar başlasam olur mu ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mujdat.Celik

Arkadaşlar, öncelik crash dumps bir hata değildir bu yüzden tam anlamıyla kesin çözümü hiç bir kişi ve kurum tarafından söylenemez,

Hemen izah ediyorum ;

o zaman save dosyasını silsem oyuna tekrar başlasam olur mu ?

güzel kardeşim tabiki olur ama oyunda yama vs kullanıyorsan ve aynı mantıkda devam edersen, farklı tarihde aynı durumla karşılaşabilirsin..
    Mesela ben ilk oyunda 30 haziran 2012 de bu "hata" ile karşılaştım, o oyunu bırakıp tekrar açtım ve bu seferde 20 haziran 2013 de karşılaştım ancak 20 haziranda gerçekleşicek olaylara göz gezdirip müdahele ettikden sonra oyuna devam ediyorum.. istersen kayıtlı oyunu paylaşabilirim seninle..

• yama falan yüklemedim sadece oyunun kendisi var. Save dosyasını sildim, oyuna en baştan başladım, sol taraftaki haberlerin yanıtlanacak olanların hepsini yanıtladım ama yinede aynı yerde aynı hatayı veriyor ve hata verdiği tarih tam o andaki gerçek tarihmiş şimdi düştü :)
    Kayıtlı dosyayı paylaşsan süper olur aslında :)
  • kayıtlı oyunu paylaşırsın süper olur bıktırdı zaten bu hata oyundan soğuttu beni bir sürü yol denedim yok olmuyor
  • Valla 30 lira para değil kaçırmayın alın derim. Rahat rahat oynarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __Tyler Durden__

Valla 30 lira para değil kaçırmayın alın derim. Rahat rahat oynarsınız.

valla kardesim orjinal alanlarında bazılarında aynı hata olması düşündürücü versem 30 lira gene aynı hata olsa artık ne olur bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mandalinakabugu

quote:

valla kardesim orjinal alanlarında bazılarında aynı hata olması düşündürücü versem 30 lira gene aynı hata olsa artık ne olur bilemiyorum

Valla dediğin hata ben korsan indirdiğimde de aldım. Sürekli atıyordu oyundan. İndirimdeyken orjinal aldım, en ufak sıkıntı yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mandalinakabugu

quote:

Valla dediğin hata ben korsan indirdiğimde de aldım. Sürekli atıyordu oyundan. İndirimdeyken orjinal aldım, en ufak sıkıntı yok.

ben fm 13 almaya gidiyom o zaman hadi kalın sağlıcakla

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.