Şimdi Ara

Thrustmaster T500RS İceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
12.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bugün bir direksiyon seti gördüm.Onu sizinle paylaşmak istiyorum.
    Set çok güzel fakat para da ona güzel.
    Ama bir şey dikkatimi çekti,sizde saçma bulacaksınız kesin.Sette vites yok.
    Fiyat:1050TL 1000TL daha ekler doğan sürersin daha iyi.
    RESİMLER:
    Videolar:

Buda Kutu Açılımı:

YORUMLARI ALIYIM

• Yorumm??
  • Ürün güzelde Logitech G27 varken buna bu kadar para vermek ne kadar mantıklı acaba ? Tabii kullanmadan net bir yorum yapmakta zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eagle Claw

Ürün güzelde Logitech G27 varken buna bu kadar para vermek ne kadar mantıklı acaba ? Tabii kullanmadan net bir yorum yapmakta zor.

Aynen
    Ama bende saten bir siteden gördüm
  • Yorumm
  • sadece f1 vites ile ne kadar tat alınır 1000 elden çıkarıldıktan sonra bilemem ama bence manuel vıtes olmalı sonradan takılıyormu bi araştırmak lazım. Pedallar çok ıyı g 27 de kesınlıkle bu sistem yapılmalıydı asma pedal kullanım olarak cok daha olumlu
  • beş para etmez :) orta sınıf ürünlerini satıtorum onlarda aynı :=)
  • Arkadaşlar dalga geçiyorsunuz sanırım.Thrustmaster gibi bir devin ürünlerini G27 ile kıyaslamakla kalmıyor birde beş para etmez diyorsunuz.Markayı biraz daha araştırın derim.

Yanında vites gelmiyor oluşunun sebebi setlerin profesyonel oluşu ve yanında ek olarak verilecek PROFESYONEL H-Vites'in fiyatı ciddi anlamda yukarı çekeceği.Dolayısıyla H-vites ayrı satılıyor.Fiyatı ile 150€ gibi bir mebla;

• aralgame getiriyor diye biliyorum bu markayı çok keyifli bir alet fakat fiyatı çok abartı o paralara araba alır gerçek simülasyon deneyimi yaşarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Runaway 

Arkadaşlar dalga geçiyorsunuz sanırım.Thrustmaster gibi bir devin ürünlerini G27 ile kıyaslamakla kalmıyor birde beş para etmez diyorsunuz.Markayı biraz daha araştırın derim.

Yanında vites gelmiyor oluşunun sebebi setlerin profesyonel oluşu ve yanında ek olarak verilecek PROFESYONEL H-Vites'in fiyatı ciddi anlamda yukarı çekeceği.Dolayısıyla H-vites ayrı satılıyor.Fiyatı ile 150€ gibi bir mebla;

Bu Vitesi aldıktan sonra Türkiye'de bir tane araba alırsın daha iyi
  • Aslında set iyi fiyat iyi ama buradaki distrübütör firma fiyatı abartmış sanırım !
  • quote:

Orijinalden alıntı: geberit

Aslında set iyi fiyat iyi ama buradaki distrübütör firma fiyatı abartmış sanırım !

ewet
  • İyide abi Logitech 800 TL ye yanında vitesinide veriyor hem de hakiki deri kaplamalı ful her yeri. Ama bu sette sen ver 1000 TL sonrada ver 400 TL vitese ettimi 1400 ! gider araba alırsın o fiyata be yazık günah bu paradır para yaa. Al 800 Tl ye logitech g27 viteside yanında debriyajı pedaları çelikten yapılmış fıstık gibi ...
  • vites birden üçe yada ikiden dörde geçiyor mu acaba?
  • yalnız direksiyonda vites var, sizin aklınıza geldi de bunu yapan adamların aklına gelmedi mi profesyonel yarışçılar için vites topuzu ile vites değiştirmek uzun süre aldığı için direksiyonun (4. resimde görüldüğü gibi) sağ ve sol taraflara vites yükseltmeye de düşürmeye yarayan "tuş" eklediler. bu da bu direksiyonla iyice yarışçı moduna girmenizi sağlar
  • Arabanın pedal ve Direksyonunu söküp ayrı satıyorlar sanırım. Aksi taktirde bu para gerçekten fazla olur.
  • g27 den sürüş dinamikleri ve force feedback olarak üstün bir cihaz olduğu söyleniyor.Türkiye'de satışı yok malesef.ancak amazon yada ebay.şuanda sadece direksiyon ve pedallardan oluşan set 520-600$ arasında satılıyor.TH8RS vites aparatıda 155-170$ civarlarında.birde yine thrustmasterin bu set için aksesuar olarak piyasaya sürdüğü ferrari GT direksiyonu var.Fiyatı 120$ civarlarında.Full set yapma isteği yaklaşık 800$ tutuyor.Kesinlikle değeceğini düşünüyorum.

• g27 var satıp bunu almalı mı ?
  • thrustmaster direksiyonları logitech den daha iyidir , logitech g27 de falan iş yok .
  • Slm arkadaşlar bende sıfır gibi hebuz3–5 defa kullandığım set var cok uygun fiyata bırakıcam sahibinden ilan no: 168811648 ihtiyaçtan acik satıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.