Şimdi Ara

..:: PEUGEOT TAKIMI ::.. ASLAN KRALLARIN MEKANI... (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.314
Cevap
0
Favori
193.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: OtoTurk

2007 yılında makyajlı Astra, Toyota Corolla ve VW Golfe rakip olarak çıkması muhtemel Yeni 308'imiz aşağıda arkadaşlar. Resimlerin büyük halleri için üzerlerine tıklamayı unutmayın;

..:: PEUGEOT TAKIMI ::.. ASLAN KRALLARIN MEKANI...

pejo ya bi kez daha aşık oldum abi ya...bu nedir ya

• ya kapılar sorun değil ya duyuyorum kimisi kırılacak gibi oluyor diyor kimisi kapanışı alman arabaları gibi tok değil diyor..ben geçen gün servise götürdüm kapılara ayar yaptırdım yani birşeyleri sıktılar gayet tok bir şekilde kapanıyor..fakat kapının aşağısına doğru saç'da titreme oluyor buna diyecek lafım yok...
  • aldığım arabanın comfort mu premium mu olduğunu bilmiyorum açıkçası yada 2005'lerde böyle bir ayrım var mıydı? PArk ve far sensörü mevcut. ABS ve yol bilgisayarı var. Cd çalar var. elektrikli aynalar var.
  • Arkadaşlar, nette araştırmalarıma devam ederken biraz evvel bir şey farkettim ve farkettiğim bu olayı daha iyi anlayabilmeniz için 308'e ait olduğu söylenen resimler ile 407 Coupe'a ait resimleri bir araya getirdim. Ortaya şaşırtıcı bir sonuç çıktı. Sanırım 308'e ait olduğuna dair muhtelif ciddi yabancı sitelerde bahsi geçen ve sitemizde de resmettiğimiz bu resimler 407 Coupe versiyonunun Photo Shop ile düzenlenmiş hali gibi geldi bana. Bu kanımı kuvvetlendiren şey ise arkadan çekilen görüntülerdeki plaka numaralarının aynı olması. Eğer tespitim doğru ise Photoshop sen nelere kadirsin demekten başka bir şey bulamıyorum.

Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Bu tespitim doğru ise bir ilke imza attığımı söyleyebilirim ve bunu şu anda sadece Donanım Haber Forum üyeleri biliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OtoTurk -- 10 Haziran 2006; 23:56:43 >

• ya gerçekten inanılır gibi gibi değil ne dikkat varmış sende be..bu kadar olur yani yaw çok da beğenmiştim..
  • hadi ben size kıyak yapıyım.

gerçek 308 :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sephiroth -- 11 Haziran 2006; 0:13:46 >
  • 307XS modelinin premium mu comfort mu olduğunu bilen var mı?
  • peugeot kullanan pek yok galiba bu forumda..
  • Şuda olabilir, 407 platformunu baz alıp 308 üretilebilir ancak bu defa da 408'in farklı bir araç olarak tekrar çıkması gerekebilir. Yani 207 sanki 307'nin küçüğü gibi olmadımı? Yeni 308'de 407'den bir şeyler alabilir. Yeni 308 eğer yukarıdaki gibi olursa gözünün yaşına bakmam satarım 307 mi alırım yeni 308'i. İnşallah yukardaki tasarımın aynısı olur, bece mükemmel bir tasarım.
  • Photo shopla bu kadarda yapılamaz yaaa..Göz var nizam varr..Yapma ya..Tespitin kesinlikle yanlışş..Yani bi plaka benzerliğinden bunu düşünebiliyosannn
  • pejo forumundan alıntı yaptık demek ki gerçekmiş

resim yokoldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sal2003

Photo shopla bu kadarda yapılamaz yaaa..Göz var nizam varr..Yapma ya..Tespitin kesinlikle yanlışş..Yani bi plaka benzerliğinden bunu düşünebiliyosannn

Dostum mesajımı dikkatle bir daha oku. İhtimallerden bahsetmişim, Eğer tespitim doğru ise demişim. Yani kesin ifadeler kullanmaktan kaçınmışım. Plaka için ise "iddiamı kuvvetlendiren" demişim. Yurtdıiında falan mı yaşıyorsun? Türkçe anlamada bir problemin olabilir. her neyse.

quote:

Orjinalden alıntı: sinanim

307XS modelinin premium mu comfort mu olduğunu bilen var mı?

Dostum X'li versiyonlarda bilfiğim kadarı ile en üstü XT idi. XR baz versiyondu, XS sanırım ortada kalıyor.

• Bide şöle bi sorunum varr..Yaw bizde 2006 model yeni yüzlü 1.4 307 var...Araç ii hoşta 300 lira yakıyo...Servise gittik kilometre yaptıkça yakıt sarfiyatı azalır falan dediler,bide 10.000 bakımıdan sonra azalıcak dediler...Sanki dizel araba kullanıyozz,ilk defa böle bişi duyuyom!!!Adamlar bizimle kafa mı buluyo yoksa bunun bi dogruluk payı var mı arkadaşlar..Görüşlerinizi bekliyom!!!
    Bunula ilgili bi topicte açmıştımm http://forum.donanimhaber.com/m_7060357/mpage_1/key_307%252Cyak%25FDt//tm.htm#7150035Bide peugeot'cu arkadaşların fikirlerini alayım dedimm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sal2003 -- 11 Haziran 2006; 0:18:26 >
  • doğru söylemişler fakat çok düşük rakamlarda bekleme...
  • ya inşallah böyle değildir vel satis gibi duruyor..
  • quote:

quote:

Photo shopla bu kadarda yapılamaz yaaa..Göz var nizam varr..Yapma ya..Tespitin kesinlikle yanlışş..Yani bi plaka benzerliğinden bunu düşünebiliyosannn

Dostum mesajımı dikkatle bir daha oku. İhtimallerden bahsetmişim, Eğer tespitim doğru ise demişim. Yani kesin ifadeler kullanmaktan kaçınmışım. Plaka için ise "iddiamı kuvvetlendiren" demişim. Yurtdıiında falan mı yaşıyorsun? Türkçe anlamada bir problemin olabilir. her neyse.

quote:

Orjinalden alıntı: sinanim

307XS modelinin premium mu comfort mu olduğunu bilen var mı?

Dostum X'li versiyonlarda bilfiğim kadarı ile en üstü XT idi. XR baz versiyondu, XS sanırım ortada kalıyor.

Yaw sende ammaa alıngansın yaa,bu kadar bozulcaksan böle uçuk tesbitlerde bulunma.Ayrıca türkçemde çok iyidir yaniii..her neyseeeeeeeeee...

• quote:

Bide şöle bi sorunum varr..Yaw bizde 2006 model yeni yüzlü 1.4 307 var...Araç ii hoşta 300 lira yakıyo...Servise gittik kilometre yaptıkça yakıt sarfiyatı azalır falan dediler,bide 10.000 bakımıdan sonra azalıcak dediler...Sanki dizel araba kullanıyozz,ilk defa böle bişi duyuyom!!!Adamlar bizimle kafa mı buluyo yoksa bunun bi dogruluk payı var mı arkadaşlar..Görüşlerinizi bekliyom!!!
    Bunula ilgili bi topicte açmıştımm http://forum.donanimhaber.com/m_7022161/mpage_4/key_//tm.htm#7531028Bide peugeot'cu arkadaşların fikirlerini alayım dedimm...

Dostum benzinli 307'ler evet malesef çok yakıyor ve durumunuz müsait ise Dizeline geçin derim. İster 10000 km yap istersen ne yaparsan yap farketmez çok yakıyor. Benim 1.6 110 HP HDI aracım 0.135 YTL yakıyor yani eskinin 135 bini. Alıyorum 50 YTL Euro dizel yaklaşık 400 km yol yapıyorum.

• Evet Peugeot Takımı, Peugeot kendisinden yıllardır bekleneni artık yaptı. Ortalık Kia Sorento, Hyundai Santa Fe gibi araçlara kalmıştı. İşte yeni 4007, kendisi 4x4 bir araçtır. Casus resimler;

• quote:

quote:

Bide şöle bi sorunum varr..Yaw bizde 2006 model yeni yüzlü 1.4 307 var...Araç ii hoşta 300 lira yakıyo...Servise gittik kilometre yaptıkça yakıt sarfiyatı azalır falan dediler,bide 10.000 bakımıdan sonra azalıcak dediler...Sanki dizel araba kullanıyozz,ilk defa böle bişi duyuyom!!!Adamlar bizimle kafa mı buluyo yoksa bunun bi dogruluk payı var mı arkadaşlar..Görüşlerinizi bekliyom!!!
    Bunula ilgili bi topicte açmıştımm http://forum.donanimhaber.com/m_7022161/mpage_4/key_//tm.htm#7531028Bide peugeot'cu arkadaşların fikirlerini alayım dedimm...

Dostum benzinli 307'ler evet malesef çok yakıyor ve durumunuz müsait ise Dizeline geçin derim. İster 10000 km yap istersen ne yaparsan yap farketmez çok yakıyor. Benim 1.6 110 HP HDI aracım 0.135 YTL yakıyor yani eskinin 135 bini. Alıyorum 50 YTL Euro dizel yaklaşık 400 km yol yapıyorum.

Euehueuhe..Aslında bizde 2 tane daha 307 varr..1.6 90 hp olanlardan...onlarında yakıtı senin araç gibii..Ama benim kullandıgım 307 için ortalama 7.5lt/100km fazla yakmaması lazım diyolarrr..Peki sizce bu aracıı kaç liraya satarızz...Sunroof'u varr..siyahh daha 7000km'de...Yeni yüzlü 2006 modell!

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.