Şimdi Ara

..:: PEUGEOT TAKIMI ::.. ASLAN KRALLARIN MEKANI... (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.314
Cevap
0
Favori
193.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar bugun aracı servıse goturdum yenı 9500 km oldu araba bana garantınız bıtmeden baskı balata ve volan kayısını deestırelım dedıler.daha gıdermısh ama garantıedn deeştirelim dediler.aklım karıstı ..bu konuda bılgısı olan varmııdr..9500 km de araba komple motor fln ınıomush galıba bu deeşceende zaten 2 gun orda kalcakmısh araba..yardım lutfeen.teste cıktık debrıyaj tam kavradığı esnada cırıltı gelıo haıf hafıf .o ılerde buyuk sorn olur dedıler..bılgııs olan varmı!
  • arkadaşlar bu 406 st lerın 2000 yılından sonra çıkan kasaları nasıl sizce kullanışlı arçlarmıdır birde bunlar önden çekişmi oluyordu
  • YENİ YILINIZIN SAĞLIK HUZURLU VE KAZASIZ BELASIZ OLMASINI DİLERİM...
  • Yeni yılınız kutlu olsun arkadaşlar...
  • yeni yılınız kutlu olsun inş kazasız belasız seneler

//dacia logan kulubu//
  • Herkese selamlar..İlk sayfadaki listeye nasıl eklenileceği hakkında bir bilgisi olan var mı acaba?
  • benide alın aaranıza

imzamdaki arac boğa burcu önce Fenerbahceli sonra KAFSinKAf lıyız :)
  • 2001 1.4 206 XR. Beni de eklerseniz sevinirim.
  • 1998 1.4 106 XS BENİDE ALIN ARANIZA
  • Topic açanında ilgisizliği ile ceset bir topic olmuş.. 3 Ay önce yazdım kimse beni eklemedi? Sanırım vazgeçildi bu işten
  • ototurk arakdasımız uzun süredir foruma giremiyor sanırım... vardır bi nedeni
  • quote:

Orjinalden alıntı: atlantisprensi

Topic açanında ilgisizliği ile ceset bir topic olmuş.. 3 Ay önce yazdım kimse beni eklemedi? Sanırım vazgeçildi bu işten

hem yalnış başlıktasın hem de insanları suçluyorsun, biz burada maaşlı çalışan değiliz arkadaşım kimsenin kimseye laf söylemeye hakkı yok, bilin ki ne yapıyorsak ve şu ana kadar ne yapmışsak sadece bu paylaşım ortamını sevdiğimiz içindir, o yüzden konuşmalara biraz dikkat lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soylukan

quote:

Orjinalden alıntı: atlantisprensi

Topic açanında ilgisizliği ile ceset bir topic olmuş.. 3 Ay önce yazdım kimse beni eklemedi? Sanırım vazgeçildi bu işten

hem yalnış başlıktasın hem de insanları suçluyorsun, biz burada maaşlı çalışan değiliz arkadaşım kimsenin kimseye laf söylemeye hakkı yok, bilin ki ne yapıyorsak ve şu ana kadar ne yapmışsak sadece bu paylaşım ortamını sevdiğimiz içindir, o yüzden konuşmalara biraz dikkat lütfen

Ne gereksiz hiddet bu arkadaşım? Hiç yakışıyormu böyle bir başlığa?? Sanki kötüz bir söz söyledim, hakaret ettim!!! Yazdıklarına sen dikkat et mantıkdışı yorumlama yazılanları da

• 2000 106 quiksilver...
    beni de eklerseniz sevinirim...
  • Selam Arkadaşlar.
    Ben istanbulda yaşıyorum ve 2004 Model Peugeot 307 XT (38000'de) bir aracım var.
    Araçtan genel olarak memnunum.Fakat size birkaç soru sormak istiyorum.
    Aracım 25 YTL lik benzin ile sabah ve akşam iş çıkış trafiğinde toplam 80 km yol yapıyor.Yani kilometrede 310 YTL civarı yakıyor.Buda 100 km 'de 10Lt benzine karşılık geliyor.Katalog değerleri 9.5lt yazıyor.Fakat bukadar yoğun trafikte 10Lt yakmasını normal karşılıyorum.Sanırım aracımın yakıt sistemi ile ilgili bir problemi yok.Sizce bu yakıt fazlamı.
    İkinci olarak kalkışlarda gaz pedalı hemen tepki vermiyor.Buda düşük devirlerde arabanın hantal kalmasına sebep oluyor.Belli bir deviri aşmadan araba seri hareket edemiyor.Sanki araba kalkışta gaz yemiyor izlenimi veriyor.Bu beni en çok rampalarda zorluyor.Çünkü gaz pedalının hemen tepki vermemesi aracın geri kaymasına sebep oluyor.Çok rahat kalkabileceğim rampalarda el freni kullanmak zorunda kalıyorum.Sizce bu normalmi.Çünkü başka bir 307 test etme imkanım olmadı.Bunun sorunmu yoksa normal bir tepkimi olduğunu bilmiyorum.
    Beni bu konuda aydınlatırsanız çok memnun olurum.Saygılar......

• Benide eklerseniz sevinirim peugeot 206 2000 model 1.4
  • Ekle ustad bizide ekle 2000, 206 1.6 8v XT ,90 hp ,fırtına gri(füme),akrep,bjk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rLzApex -- 11 Şubat 2008; 5:01:56 >
  • Arkadaşlar merhaba bende arnıza bugün katıldım. 2004 model 307 XS 1.6 110 beygir aldım. Araba için ilk izlenimlerim çok güzel. Gaz tepkimesi, devir alışı ve yol tutuşu ESP nin yardımı ile beklediğimden çok ama çok iyi çıktı.
    Benim merak ettiğim şey süper kilitlenmede açık olan camlar kapanmıyor yada ben beceremedim. Bilgisi olan varmı?
  • aracı kapatma tusuna biraz uzun süreli basarsan camlar kalkıcaktır...sayet bu gerceklesmiosa cam tuslarına reset atılması gerekir ki buda serviste sadece 2sn iştir... bu arada hoş geldin
  • quote:

Orjinalden alıntı: __RaVe__®

aracı kapatma tusuna biraz uzun süreli basarsan camlar kalkıcaktır...sayet bu gerceklesmiosa cam tuslarına reset atılması gerekir ki buda serviste sadece 2sn iştir... bu arada hoş geldin

Teşekkürler. Olayı çözdüm
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.