Şimdi Ara

Far Cry 3'ün Ücretsiz DLC'sinin Çıkış Tarihi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       2012 yılının en iyi oyunlarından biri olan Far Cry 3 hiç kuşkusuz herkesi şaşırtacak bir başarı elde etti. Bu oyunun Playstation 3'e özel bir indirilebilir içeriği duyurulmuştu. Şimdi bu içeriğin çıkış tarihi de açıklandı.

Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre Jailbreak and Redemption adlı co-op bölümleri barındıracak, yeni görevler sunacak indirilebilir içerik 15 Ocak'ta ücretsiz olarak Playstation Network'te yayınlanacak. Bu içeriğin PS3'e özel olduğunu belirtelim.

• "Jailbreak" hımm... Düşündürdün Ubi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Dot -- 11 Ocak 2013; 20:42:32 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ps3 te framerate ve lag sorunları yaşayan bir tek ben mi varım.Multide spawn olduğumda kendiliğinden öldürüyor adamı...
  • tamda bugun aldım iyi oldu ..

• ya beyler PS3'te offline coop açamıyorum. 2. oyuncuyu sokamıyorum bir türlü. çözümü bilen varsa bi ses etsin lütfen.

• ismail vilehand
    11.01.2013 21:56:19

ekranı 2 ye bolup co-op oynayamıyoruz diye bılıyorum..

• http://www.youtube.com/watch?v=SDY2VK3zU2U

• ben oyunu aldm ama radeem codu kaybettm yeni kod almak için 20 tl istyo başka türlü kodu bulabilirmiym

• videoda local co-op lobby yazan yerde 2 oyuncu da gözüküyor mesela, PS3'te 2. oyuncuyu sokamıyorum.

• behlul532
    12.01.2013 00:03:41

bende spotçudan takasladım normalde kod parası alır 15 tl ye kod verirdi.. kodu kalmamış.. psn den 20 tl ye çekmek zorunda kaldım bende...

• DLC'de trophy desteğide olacak mı?
  • her şey para değil
  • Bekliyoruz

• efeozan41
    11.1.2013 20:41:29

jail-break hapisten firar... yemin ederim ne kadar cahil var.. hep ben bulurum.. bolumun adının senin düşündüğün manasıyla... konsolu hackleme kırma vb ile ne alakası olabılır

• quote:

Orijinalden alıntı: stun

efeozan41

jail-break hapisten firar... yemin ederim ne kadar cahil var.. hep ben bulurum.. bolumun adının senin düşündüğün manasıyla... konsolu hackleme kırma vb ile ne alakası olabılır

Daha insanları tanımadan ne hakkın varda gelip cahil diyorsun.jail'in habis,break'in kırmak, kaçmak anlamları olduğunu ben de biliyorum.Ama PS3'e özel çıkan bir DLC'nin isminin illegal bir yazılıma ait olması beni düşündürmedi değil.Ayrıca daha insanların kişiliğini görmeden,tanımadan bir insana "cahil" demen asıl senin cahilliğini gösterir
  • birde ubisoft'a laf atarlar.. adamlar en azından arada birde olsa ücrestiz dlc veriyor..

• Ücretsiz Dlc veren firmalar benim için bir adım önde herşey para değildir...

• yapmayın allah aşkına verdğiğ 2 tane kıçı kırık coop map.Editor yayınlasalar fanlar ne haritalar hazırlar amatör halleriyle.Ubisoft hala eski ubisoft.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efeozan41

quote:

Orijinalden alıntı: stun

efeozan41

Daha insanları tanımadan ne hakkın varda gelip cahil diyorsun.jail'in habis,break'in kırmak, kaçmak anlamları olduğunu ben de biliyorum.Ama PS3'e özel çıkan bir DLC'nin isminin illegal bir yazılıma ait olması beni düşündürmedi değil.Ayrıca daha insanların kişiliğini görmeden,tanımadan bir insana "cahil" demen asıl senin cahilliğini gösterir

sen bunu okuyunca senin ilk aklına gelen şey illegal yazılım oluyor kardeşim.. adamın da aklına gelen ilk şey hapisten firar... prison-break'' diye bir terimide var.. ama diziyle özdeşleşmiş olabılecegi için kullanmamıştır...ben herşeyi bilmiyorum.. kimse de bilemez... ama elımden geldıgı kadar araştırmayada çalışıyorum..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.