- x
gece çalışılabilecek işler
19 Cevap745 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

301 Mesaj
11 Ocak 2013; 18:31:45 

barmenlik dışında gece çalışılabilecek işler nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

107 Mesaj
11 Ocak 2013; 18:55:35 

gazete dağıtımı

16 Mesaj
12 Ocak 2013; 8:31:44 

Bazı yerler gece bulaşıkçısı arar.

500 GB SUPER SLIM 2 KOL 2 OYUN = 500 TL. Oyun isimleri: "God of War" ve "Crysis 2". SONY LBT-XB6 MÜZİK SETİ = 500 TL.

150 Mesaj
4 Mart 2014; 20:59:58 

konuyu hortlatıyorum ama başka gece öğrenci için tavsiyesi olan var mı?

Günler geçmek bilmezken, yıllar su gibi akıp geçiyor.

38 Mesaj
4 Mart 2014; 21:38:33 

vardiyalı iş

3458 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Reasonable
4 Mart 2014; 21:41:58 

Güvenlik

You are weak. Why are you weak? Because you lack... hatred!!

66 Mesaj
4 Mart 2014; 22:29:00 

quote:

Orijinalden alıntı: uniqe11

konuyu hortlatıyorum ama başka gece öğrenci için tavsiyesi olan var mı?

Yancılık,DJ,solist,müzisyenlik vs vs...

Şahsen dj lik yaptım günlük 200tl en az cepte + yiyip içiyosun + götürdüğün kızlarda cabası...

150 Mesaj
5 Mart 2014; 18:07:38 

Öyle bir yeteneğim yok malesef

450 Mesaj
5 Mart 2014; 20:27:23 

envanter sayımı. Üniversite yıllarımda 3 sene boyunca yaptım. Mağazalar akşam 10da kapandıktan sonra, şirketin bize verdiği barkod okuyucu cihazlarla bütün mağazadaki ürünlerin sayılması ve sonrasında verilerin bilgisayar ortamına aktarılıp mağaza sorumlusuna teslim edilmesinden oluşan bir iş. google amcaya envanter sayım şirketi diye ararsan çıkar.

Intel 2600K - Asus P8P67 Deluxe MB - Gskill Ripjaws-X DDR3 2x4GB CL9 1600Mhz 1.5v RAM Gigabyte 670oc. Noctua NH-D14 OCZ 60GB VERTEX-2 Samsung 250GB HDD XPREDATOR Black Edition High Power Absolute Power 1000W

66 Mesaj
5 Mart 2014; 21:26:40 

quote:

Öyle bir yeteneğim yok malesef

Ozaman garson olucan mecbur :)

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
5 Mart 2014; 21:50:18 

Ekmek firini .Agir istir ama genelde.Denersin olmadi cikarsin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

150 Mesaj
5 Mart 2014; 22:26:13 

Evet böyle bir iş olabilir biraz araştırıyım.
Google'a yazdım kariyer netten falan da baktım ama pek bulamadım bu tarz iş siz nerede yapıyordunuz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniqe11 -- 5 Mart 2014; 22:28:17 >

450 Mesaj
6 Mart 2014; 0:10:28 

quote:

Evet böyle bir iş olabilir biraz araştırıyım.
Google'a yazdım kariyer netten falan da baktım ama pek bulamadım bu tarz iş siz nerede yapıyordunuz acaba?

benim çalıştığım 'Alan Araştırma'. Başka olarak 'Saya Sayım'. Stok sayım şirketleri diyede arayabilirsin. Bu verdiklerimin ikisininde internet sitesi var bulabilirsin.

Intel 2600K - Asus P8P67 Deluxe MB - Gskill Ripjaws-X DDR3 2x4GB CL9 1600Mhz 1.5v RAM Gigabyte 670oc. Noctua NH-D14 OCZ 60GB VERTEX-2 Samsung 250GB HDD XPREDATOR Black Edition High Power Absolute Power 1000W

330 Mesaj
6 Mart 2014; 0:29:10 

çağrı merkezi

ama öğrenci için yorucu olur

1789 Mesaj
6 Mart 2014; 0:35:10 

quote:

Orijinalden alıntı: porsche911gt2

çağrı merkezi

ama öğrenci için yorucu olur

Sadece telefon ac-kapa turu bi is degil miydi bu?

Işığa giden yolda, acı çekmek kutsaldır...

48 Mesaj
6 Mart 2014; 0:40:43 

otellerde bellboy recepsiyon görevlisi yada vale

330 Mesaj
6 Mart 2014; 0:43:04 

quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow Jaggerjack

Sadece telefon ac-kapa turu bi is degil miydi bu?

sektöre Göre değişir biraz bankacılık pazarlama telefon operatörlüğü gibi çok değişik sektörlerde var çağrı merkezi

ama genel olarak günde en az 70 kişi ile konuşursun hepsi aynı şeyleri farklı yollarla isterler sen 70 kere açıklamak zorunda kalirsin bunu kısıtlı bir süre içinde yapmak zorundasındir. bunu günlük dil kullanmadan ve şirket politikalarına ters düşmeyecek şeyler söylemeden yapmalısın. hatalı bilgi verme şansın yok adam seni şikayet edebilir eğer yaşlı ise pek laftan anlamaz ha bu arada bir satış hedefin vardır eğer satış yapmaz isen amirin sana baskı yapabilir ve prim alamayabilirsin

eğer bunları aşar isen zevklidir ve kesinlikle hayatının bir döneminde çalışmanı tavsiye ederim

ayrıca unutma çağrı merkezinden emekli olan kimse yok ve yaş ortalaması oldukça düşüktür çalışanların çünkü kimse fazla dayanamaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porsche911gt2 -- 6 Mart 2014; 0:44:22 >

1789 Mesaj
6 Mart 2014; 0:49:27 

quote:

Orijinalden alıntı: porsche911gt2

sektöre Göre değişir biraz bankacılık pazarlama telefon operatörlüğü gibi çok değişik sektörlerde var çağrı merkezi

ama genel olarak günde en az 70 kişi ile konuşursun hepsi aynı şeyleri farklı yollarla isterler sen 70 kere açıklamak zorunda kalirsin bunu kısıtlı bir süre içinde yapmak zorundasındir. bunu günlük dil kullanmadan ve şirket politikalarına ters düşmeyecek şeyler söylemeden yapmalısın. hatalı bilgi verme şansın yok adam seni şikayet edebilir eğer yaşlı ise pek laftan anlamaz ha bu arada bir satış hedefin vardır eğer satış yapmaz isen amirin sana baskı yapabilir ve prim alamayabilirsin

eğer bunları aşar isen zevklidir ve kesinlikle hayatının bir döneminde çalışmanı tavsiye ederim

ayrıca unutma çağrı merkezinden emekli olan kimse yok ve yaş ortalaması oldukça düşüktür çalışanların çünkü kimse fazla dayanamaz

Lisenin son senesinde stajimi muzik kanalinin cagri merkezinde yaptim. Yanimda bi kadin vardi telefon gorusmeleriyle muzik cd falan satiyodu ama orada oldugum zamanlar hep kitap okuyodum bana pek is dusmuyodu. Meslek turizm rehberligi olacak zaten ama okul devam ediyo belki denerim tekrar bu isi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grimmjow Jaggerjack -- 6 Mart 2014; 0:50:16 >

Işığa giden yolda, acı çekmek kutsaldır...

330 Mesaj
6 Mart 2014; 0:54:38 

ben bir bankanın çağrı merkezinde çalıştım arkadaşlarım da telefon operatörünün çağrı merkezinde çalışmıştı ben onlardan örnek verdim özellikle bankacılık zordur o yüzden dedim yoksa bir beyaz eşya çağrı merkezi daha kolaydır tahminimce

Bu mesajda bahsedilenler: Grimmjow Jaggerjack

1170 Mesaj
6 Mart 2014; 1:01:28 

gece yapacağın iş gece bekciliği güvenliği olur inşaatlarda olabilir

Benim Yaratılışımda Fevkalade Olan Bir Şey Varsa, Türk Olarak Dünyaya Gelmemdir
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı Özel » gece çalışılabilecek işler
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.297