Şimdi Ara

Clash Of Clans, yılın ilk güncellemesini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Mobil platformun başarılı strateji oyunlarından biri olan Clash Of Clans, yılın ilk güncellemesini aldı. Güncellemeyle birlikte oldukça dolu bir içerik kazanan oyun, yeni içerikleriyle mobil oyuncuları uzunca bir süre oyalayacak gibi görünüyor.

Güncellemeyle birlikte oyuna Barbarian King ve Archer Queen olarak adlandırılan iki yeni kahraman birimini katılıyor. Bu birimlerin en önemli özelliği ölümsüz olmaları iken, bunların kilidini açmak oyunculara biraz pahalıya mal olacak gibi görünüyor. Güncellemeyle gelen bir diğer önemli içerik ise bu iki yeni kahraman biriminin ve askerlerin yetenekleri yükseltmeye yarayan "The Dark Elixir" oluyor. Black Dragon'un fosilleşmiş kemiklerinden elde edilen bu iksirin oldukça nadir bulunan bir ekipman olduğunu da hatırlatalım. Ayrıca, güncellemenin çeşitli ekipmanlar, silahlar ve ek yükseltmeleri de oyuna kazandırdığını belirtelim.

Yeni yılın ilk güncellemesiyle birlikte birçok yeni içerik kazanan ve hali hazırda çoklu oyuncu modu, iPhone 5 desteği ve Türkçe dil desteğini de bünyesinde barındıran yapıma ücretsiz olarak Appstore üzerinden buradan ulaşabilirsiniz. 

• Bu oyundaki hesabımı nasıl resetleyebilirim?
  • Bu güncellemeden sonra oyun tamamiyle oyuncularını para ile taş satın almaya zorluyor bana göre. Oyunu bırakmanın zamanı geldi.
  • Bune şimdi bence 4-5 tane getiriceklerdi herkesin elinde bir kahraman olucaktı.Efekt olarak zaten bozdu başta daha net gözüküyordu şimdi yakınlaştırdığımda biraz bulanık bir hal almış.
  • Türkçe mi? O niye? (Türkçe olmasını istemediğimden sormuyorum tabii ki bu soruyu.)

• Oyunu biraktim mutluyum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boşa çabalamak gibi bişey bu oyun bence :D
  • Bence gayet zevkli bı oyun... Klanimiz fenerbahce1907 oyunda belli bir seviyeye gelmiş arkadaşları beklerim.yardimlasma ust düzeyde

• quote:

Orijinalden alıntı: batucos

Bu oyundaki hesabımı nasıl resetleyebilirim?

Cihazı format at oyunu kur eski klanı yuklıyımmı dedıgınde ıptal de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saka maka 83 lvl oldum oyunda bagimlilik yapti

• Gel de gör! e bekleriz saygı çerçevesinde olan herkesi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

quote:

Orijinalden alıntı: batucos

Bu oyundaki hesabımı nasıl resetleyebilirim?

Cihazı format at oyunu kur eski klanı yuklıyımmı dedıgınde ıptal de

saol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hsnyksr

Bence gayet zevkli bı oyun... Klanimiz fenerbahce1907 oyunda belli bir seviyeye gelmiş arkadaşları beklerim.yardimlasma ust düzeyde

kaç. sıradasınız?
    hangi seviyenin üstündekileri alıyorsunuz?
  • Dünden beri oyunu açamıyorum. loading ekranında sona kadar gelip kapanıyor aplikasyon.

Benzer soru yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgeolun

quote:

Bence gayet zevkli bı oyun... Klanimiz fenerbahce1907 oyunda belli bir seviyeye gelmiş arkadaşları beklerim.yardimlasma ust düzeyde

kaç. sıradasınız?

4800. siradayiz :) en az 1300 kupa ve 4. Seviye okçu istiyoruz.sartlari karşılıyorsan senide aramızda gormek isteriz

• quote:

quote:

quote:

kaç. sıradasınız?

4800. siradayiz :) en az 1300 kupa ve 4. Seviye okçu istiyoruz.sartlari karşılıyorsan senide aramızda gormek isteriz

59 lvl deyim. 1750 kupam var. kupanın bir önemi yok. aşağıda tutup iksir ve altın toplayıp level arttırmak daha mantıklı :) bulundugum klanda ilk sıradayım. bir ara ilk 3.000 e girmiştik.

• quote:

quote:

quote:

quote:

kaç. sıradasınız?

59 lvl deyim. 1750 kupam var. kupanın bir önemi yok. aşağıda tutup iksir ve altın toplayıp level arttırmak daha mantıklı :) bulundugum klanda ilk sıradayım. bir ara ilk 3.000 e girmiştik.

Gelmek istersen sana kucak acarız :) yardimlasma cok guzel klan liderimiz tamerde cok iyi biridir.oyunda aktif olursan büyüklükte alırsın

• iPhone 3GS kullanıcısıyım. Telefonum sim lock lu olduğu için 4.1 den başka sürüm yüklenmiyor. Bu oyunu oynayabilmek için iFile kullanarak sürümü 4.3.3 yaptım. Aslında telefon temelde hala 4.1 sürümünde fakat Ayarlar kısmında 4.3.3 görünüyor. Kısacası yazılımsal olarak telefonu aldattım. Clash of Clans ı indirdim. Oyuna girmek için tıkladığımda açılacakmış gibi oluyor fakat ekrandan atıyor. Bu konuda bilgisi ve yardımı/önerisi olabilecek var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.