Şimdi Ara

BlackBerry 10 için hazırlanan tanıtım afişleri internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Ay sonundaki tanıtımın ardından BlackBerry 10 işletim sistemine sahip akıllı telefonları ülkemiz de dahil pek çok pazarda görme şansını elde edeceğiz. Bugüne kadar BlackBerry 10 işletim sistemi taşıyacak cihazlarla ilgili pek çok sızıntı gündeme geldi ve yeni modeller hakkında biraz bilgi sahibi olduk. Bugün ise tanıtım afişleri internete sızdırıldı.

Tanıtım afişlerinde pek çoğunu bildiğimiz BlackBerry 10 özelliklerinden bazılarına vurgu yapılıyor. Ekran paylaşımlı video konferansa izin veren BBM, farklı kullanım amacına göre uygulamaları sınıflayabileceğiniz Balance, görev hatırlatıcı Remember, gelişmiş tahminli klavye, bildirim ve uygulamalara erişebileceğiniz Hub, internet tarayıcı, BlackBerry World uygulama mağazası, takvim, art arda çekim yaparak en iyi yüz ifadesini seçmenizi sağlayan kamera afişlerde yer alan özellikler.

Görsellerde dikkat çeken ise büyük ihtimal Z10 adındaki BlackBerry 10 L serisine ait akıllı telefon. Avea'nın ülkemizde sunacağı da muhtemelen bu cihaz olacak. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• bu blackberry 10 da LG optimus 3D'nin aynısı nerdeyse tasarım olarak... bu beyaz modelde çok anlaşılmıyor da siyah rengiyle ikiz gibi...

• blackberry ye hiç yakıştıramadım. Apple ın patentli büyük icadı olan kenarları ovalleştirilmiş dikdörtgen tasarımını kullanmış. telefon tutarsa hiç şansı yok, ABD firması da değil, Apple hayatta huzur vermez RIM e.

• Bunlarında nasıl oluyorsa sızmayan bişeyi kalmadı birde pentegaon bunları nasıl seçiyorsa güvenli diye :)

• belle ile android melezi.

• blackberry'nin app mağazası ne kadar güçlü? bilmediğimden soruyorum , acaba android marketi kullanabilir miyiz bu telefonu satın alırsak?

• Tasarımı iphone 5 a okadar cok benziyorki apple rahat nefes aldırmaz gibi geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: spidercenk

blackberry ye hiç yakıştıramadım. Apple ın patentli büyük icadı olan kenarları ovalleştirilmiş dikdörtgen tasarımını kullanmış. telefon tutarsa hiç şansı yok, ABD firması da değil, Apple hayatta huzur vermez RIM e.

O patent iPad içindi ve bu telefonun ekranı 9.7 veya 7.9 inç ve 4:3 oranında olmadığına göre hatta ekranın çerçevenin kenarındaki boşlukları aynı iPad'lerdeki gibi olmadığına göre sorun yok bence. Sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

blackberry'nin app mağazası ne kadar güçlü? bilmediğimden soruyorum , acaba android marketi kullanabilir miyiz bu telefonu satın alırsak?

android appleri çalışıyor sideload olarak, ki birçok temel app halihazırda var bb10'da.
  • kötü
  • baya güzel görünüyor

• BlackBerry bu telefonda iyi bir satış rakamı yakalamazsa işi çok zor şirketin

• önüne de kamera koymuşlar ya akar gider artık rim kimse tutamaz :P
  • İlk blackberry 10 telefonu (z10) 28 subatta piyasada olacakmis

http://bgr.com/2013/01/11/blackberry-z10-release-date-289786/?utm_medium=referral&utm_source=pulsenews

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.