Şimdi Ara

PLOYER MOMO7 RK3066 DUAL CORE 7' 1024X600 IPS QUAD CORE MALI EKRAN KARTI (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
5
Favori
17.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tabletpark

quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Şarj soketim yine bozuldu.6 ay taksitle aldım, taksidi yeni bitti ama 1 ay bile kullanmak nasip olmadi.Tekrar onarıma göndereceğim ama 3 gün sonra yine bozulacak.Olan benim kargo parasina olacak.

usb kablo ile deneyin belkide şarj cihazının ucu bozulmuştur.

Farklı kombinasyonlar ile denedim(farklı kablo, farklı şarj adaptörü) ama sonuç nafile.Bu sorunu tek yaşayan ben değilim.Keşke makul bir çözüm bulup bizim mağduriyetimizi giderseniz.İnanın bu aletlerin usb girişi sorunlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tabletpark

quote:

Şarj soketim yine bozuldu.6 ay taksitle aldım, taksidi yeni bitti ama 1 ay bile kullanmak nasip olmadi.Tekrar onarıma göndereceğim ama 3 gün sonra yine bozulacak.Olan benim kargo parasina olacak.

usb kablo ile deneyin belkide şarj cihazının ucu bozulmuştur.

Farklı kombinasyonlar ile denedim(farklı kablo, farklı şarj adaptörü) ama sonuç nafile.Bu sorunu tek yaşayan ben değilim.Keşke makul bir çözüm bulup bizim mağduriyetimizi giderseniz.İnanın bu aletlerin usb girişi sorunlu

usb girişleri yeni tiple değiştiriliyordu 4 nokta kaynak yapılıyordu, fakat oda yetmiyor çok fazla baskı uyguluyor çocuklar ve yine kopartılıyordu, şu an komple kaynak işlemi yapıyorlar sadece bacaklar değil usb nin temas ettiği her bir noktaya işlem yapılıyor, yani artık kırmadan usb yi koparmanız mümkün değil.

• Bu cihaz için 4.2 rom var mı? Servisinizde en son hangi sürüm yükleniyor?
  • 4.1.1 sürümü mevcut son olarak.
  • tabletpark T kullanıcısına yanıt
    İleride daha üst bir sürüm olmayacak anlaşılan

• historical2012 H kullanıcısına yanıt
    Hocam benim saticiya bataryanin arizali oldugunu belirtdim hemen ucretsiz batarya gonderdiler kendim taktim bataryayi su an o tablrtden yaziyorum hatta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tableti ceket cebimde taşıyabildiğim için ve exel uygulamalarımı başarılı şekilde kullanabildiğim için tercih ediyorum. Oldukça başarılı bir cihaz. Fakat Ekran panelim kırıldı şuan kullanamıyorum. MT70250 panel ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkcurse

Tableti ceket cebimde taşıyabildiğim için ve exel uygulamalarımı başarılı şekilde kullanabildiğim için tercih ediyorum. Oldukça başarılı bir cihaz. Fakat Ekran panelim kırıldı şuan kullanamıyorum. MT70250 panel ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz??

http://www.sanalpazar.com/Momo7-Ips-Tablet-Icin-Dokunmatik-Panel__isp10606341 adresinden alabilirsiniz.
  • momo 7. kadar. dandik. bir tablet. dünyada yok

• quote:

Orijinalden alıntı: bebeto9999

momo 7. kadar. dandik. bir tablet. dünyada yok

ne zaman aldınız nerden aldınız problemleri nelerdir onlarıda yazsa idiniz daha bilgilendirici olurdu.
  • bir arkadaştan aldim...ekrani. bozuldu. şarj yeri bozuldu. çok isiniyor. 2 saat. te. bataryasi bitiyor. şarj takili iken. tablet açilmiyor. toplam. 1 ay arkadaş kullandi. 3 ayda. ben kullandim. ve şimdi bozuk vaziyette evde. duruyor.. Ainol. var arkadaşlarda. 2 senedir kullaniyorlar. sorunsuz

• quote:

Orijinalden alıntı: bebeto9999

bir arkadaştan aldim...ekrani. bozuldu. şarj yeri bozuldu. çok isiniyor. 2 saat. te. bataryasi bitiyor. şarj takili iken. tablet açilmiyor. toplam. 1 ay arkadaş kullandi. 3 ayda. ben kullandim. ve şimdi bozuk vaziyette evde. duruyor.. Ainol. var arkadaşlarda. 2 senedir kullaniyorlar. sorunsuz

belliki bir arızası vardı, muhtemelen çinden aldınız, geri gönderseydeniz çinden yardımcı olurlardı. ayrıca momo7 ekranı, performansı ve pili çok iyi olan bir cihaz. pili aralıksız tam parlak ekranda 5,5 saat çalışıyorki muadili hiçbir tablet bu süreye erişemez. artık sizin şanssızlığınız olmuş bu durum. ainol ployer icoo ve cube markalarını ithal ve satışını yaptık hepside gayet iyi cihazlar.
  • Maalesef bu ürünleri Türkiye'den tabletparktan da alsanız çinden de alsanız garantisi yok maalesef. Ben de sanalpazardan aldım hızlıydı şarjı da iyi gidiyordu ama sonradan şarj aletinin ucu yalama oldu yamuk yumuk takınca şarj ediyordu bende garantiye gönderdim. ucunu kesip yeni uç takmışlardı ama oda tableti açıp kapatıyordu şarj etmiyordu bende tekrar garantiye göndermek istemedim. Eskişehir'den ürünü göndermeniz 20 tl. bende mecburen htc telefonun usb şarj aletini kullanmaya başladım. 4 ay bu şekilde kullandım 24 saat şarj edip 2 saat kullanıyordum çünkü gücü zayıf geliyordu ama akşam işten geldiğimde biraz takılıyordum. geçenlerde bir baktım açılmıyor. Tekrar göndermek zorunda kaldım. garanti dışı imiş orijinal şarj aletiyle kullanmadığım için ama şarj aleti sağlam. 60 tl servis parası istiyorlar kargoyla 80 tl. yurt dışı forumlarında ve Türkiye'deki forumlarda şarj aletinin ucunun belli bir süre sonra şarj etmediğiyle ilgili şikayetlere rastladım. Şimdi uğraşacağım hakem heyeti felan. Arkadaşlar belli markalar haricinde tablet almayın paranız yetmiyorsa da biraz biriktirin öyle alın yoksa uğraşır durursunuz. Bir süre sonra kalitesiz parçalarından veriştiriyor.

• Boardı arızalanan ployer momo7 3066 mın
    LCD ekranını
    Dokunmatik panelini satıyorum.
    Her ikisinde de herhangi bir çizik yırtık yok. Sorunsuz çalışıyorlar.

Yada boardını verebilecek olanlarla da ilgilenebilirim.

İlgililer PM gönderebilir.

İyi çalışmalar
  • destek.tabletpark adresindeki mesajlariniza cvp verirmisiniz lutfen ...

• Mesaj noyu yazın ben bakayım.

• Takip Numarası (ID): VXM-75M-TRSV (Talep numarası: 74

• Tablet 10 gunu gecti hala serviste,ne maillere cevap veriyosunuz ne telefondan size ulasabiliyoruz .Bu kadar da ilgisizlik olmaz !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: -STAIND-

Tablet 10 gunu gecti hala serviste,ne maillere cevap veriyosunuz ne telefondan size ulasabiliyoruz .Bu kadar da ilgisizlik olmaz !!!

test ediliyor sizin tablet bir test en az 1 gün sürüyor zaten.
  • 10 gundur ne testi bu ? Niye ancak burdan cevap alabiliyorum sizden, kendi sitenizdeki maillerinize niye cevap vermiyosunuz peki ?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.