Şimdi Ara

PLOYER MOMO7 RK3066 DUAL CORE 7' 1024X600 IPS QUAD CORE MALI EKRAN KARTI (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
5
Favori
17.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

quote:

Orijinalden alıntı: tabletpark

quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Umut arkadaşımız yazdığı uyanmama sorunu bende de var.akşam şarjı dolu bırak sabah güç düğmesine bas, ama açılmaz.sonra 10 saniye basılı tutarsın, ilk denemde yine olmaz.3-4 denemede açılır.Sonra yeniden başlamasını beklersin 2 dakika.Bekle babam bekle.Alalı kaç ay oldu, zevkle kullanamadım şunu.İşin garip tarafı servise gitmeden bu problem yoktu.gidip gelince bu oldu.

Bu sorun firmware ile ilgili, sebebini bulamadık fakat yeniden yükleme yapıldığında düzeliyor.

Son fw'i yüklüyorum o zaman?

Evet yükleyin düzeldiğini göreceksiniz.

• Serviste en son güncelleme yapılarak gönderilmişti ama yine devam ediyor...fw çare olmadıki...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendeki tablette bozuldu.şu an açmaya kalktıgımda momo7 loading yazısı altındaki küçük bir yuvarlak dönüyor ve öylece devam ediyor.recovery moda hangi tuşlarla ulaşılır bilen varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ıglesıas

bendeki tablette bozuldu.şu an açmaya kalktıgımda momo7 loading yazısı altındaki küçük bir yuvarlak dönüyor ve öylece devam ediyor.recovery moda hangi tuşlarla ulaşılır bilen varmı acaba

Son durum nedir?umarim halledebilmissindir sorunu....

• quote:

bendeki tablette bozuldu.şu an açmaya kalktıgımda momo7 loading yazısı altındaki küçük bir yuvarlak dönüyor ve öylece devam ediyor.recovery moda hangi tuşlarla ulaşılır bilen varmı acaba

firmware yüklemesi yaparak açılır duruma getirebilirsiniz. recovery modu yok momo7 lerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tabletpark -- 20 Mayıs 2013; 11:50:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut070

quote:

Son durum nedir?umarim halledebilmissindir sorunu....

hallettım.tesadufen farkettımki sony ericsoon neo v nın usb kablosu aynıymış mikro.bende usb kablo yoktu.neo v nınkını taktım 5 dakıkada yukledım.şu an hiçbir sorun yok
  • umarim baska sorun veya sorunlar çıkarmaz.....!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: umut070

umarim baska sorun veya sorunlar çıkarmaz.....!!!

çıkardı:).şimdide tablet yeni açtıgımda dahi girişlerin oldugu bölüm cok ısınıyor.bu yuzden tablet donuyor.10 15 dk lık beklemeden sonra ancak açılıyor.tabletın serınlemesını beklıyorum galiba.şunuda belirteyim bende baglantı problemi vardı.modemin arayuzunden wireless kanalını 11 den otomatiğe çevirdim.marketten wifi fixer ve wifi boosterı ındırdım.neredeyse hiç çekmeyen yetrsız yazan yerde yeterli ve iyi yazıyor.baglantı problemini çözdüm.başka arkadaşların işine yarar dıye yazıyorum.belkide bu uyguladıklarımdan sadece bırının faydası olmuştur.tek tek deneyebılırler
  • 15 dk.da açılan tablet, tablet değildir..ondan sadece yazı tahtası olur....

• arkadaşlar ben kendimce kotası doldu diye yorumladım ve öylede yaptım kendimi ployerden ayırdım gittim kendime marka bir tablet aldım
    dileyen arkadaşlara ployer momo7 yi yedek parça olarak kullanabilmeleri için satabilirim data /şarj girişi haricinde sorunu yok yaptırır kullanırım diye almak isteyen arkadaşlar olabilir onlara tavsiyem uğraşmayın fiyat olarak 150 tl düşünüyorum ilgilen arkadaşlar pm den ulaşabilir
  • ben sırf sinirimi alsın diye paramparça ettim, satamazsan tavsiye ederim işe yarıyo :)
  • Tabletler kalitesizligini göstermisken tabletpark tan neden hiç ses çıkmıyor ! müşteri memnuniyetlerini bu kadarmış demekki !!! Anlamadığım diğer forum sayfasında ticaret hayatları rahat ve sorunsuz devam ediyor...tablet arastiranlar bu sayfaya denk gelmiyormu acaba?elimizdeki ürünün yedek parça olarak kullanamayiz,alan kişiye yazık olur...sinirden kırmak rahatlatmiyor...en azından burada yazarak içimi rahatlatmaya çalışıyorum...acı bir tecrübe.....

• Servisle iletişim kurun sonuna kadar arkadaşlar mutlaka çözüm bulunur belki biraz yorulursunuz fakat çözüme kavuşacaktır sorunlarınız.

Serzenişte bulunmanıza cevap yazmıyorum çünkü çözüm bulamadığımız gibi yazışmalar bir süre sonra tartışmaya gidiyor dolayısıyla bu mesajlarınızı eleştiri olarak kabul ediyoruz, nasılki memnun olanlar memnuniyetlerini belirtiyorsa memnun olmayanlarda hakaret vs olmadığı sürece eleştirilerini yapabililer.

Ben burdan ne kadar yazsamda çözüme kavuşmayacak dolayısıyla herhangi birşey yazmıyoruz, iyisiyle kötüsüyle yorumlar düşünceler forumda olmalı, cevap yazmayışımız ilgisizlikten değil polemik ortamı oluşmaması içindir, her türlü sorununuz için pm den de iletişim kurabilirsiniz.
  • memnun olanlar parmak kaldırsın...,sayım var....polemiğe girmek istemiyoruz,doğrudur..ancak 4 kere servise gitmiş ve problemi devam eden bir urundende memnun olmamız saçmalık olur..halada ısrarla servisle iletişime geçin,çözüm bulunur demeyin...geçici çözüm,sonra baska bir sıkıntı...kendinizi bizim.yerimize koyun ve düşünün,aynı şeyler sizin başınıza gelse ne yapardınız?....

• son aldığımı tableti ilk alsaydım bu kadar dert sorun yaşamazdım adam gibi cihaz alın rahat edin çinde 50/100 dolar olan cihazı burada 300 350 tl ye üstünde uydurma isim basıp garantili diye satıyorlar garanti hak getire hatta bazı uyanıklar gibi tv ye çıkıp sitesinde 1300 bizde 300 diye kampanya yapanlara asla inanmayın onlarınki çin üretimi markaların çakmaları son teknoloji diye başlıyorlar sıkmaya birde ilk 10 kişiye bu fiyattan diyorlar alanda iyi bir şey aldım diye seviniyor cihazı çözene kadar bir bilemedin iki hafta
    sonramı zaten aldığı cihaz bir daha çalışmıyor adam kusuru cihazda değil kendinde arıyor (ulan kurcalarken bozduk iyimi)
    sonra ikincisi (eh ilki zaten yavaştı almışken biraz daha hızlı olsun)
    sonra üçüncüsü (ilk olanlar hem yavaş hemde bazı uygulamaları oyunları açmıyordu bari bu sefer seçici olayım parayada kıyayım daha iyisi olsun ) ve bakıyorki sorun kendisinden değil aldığı cihazlar durup dururken bir şekilde pert oluyor
    ama iş işten geçiyor o çok pahalı denen cihazın parasından fazlası gidiyor
    işletim istemi her ne olursa olsun ama cihazın arkasında duran kaliteli bir marka ve güvenilir bir satıcı muhakkak olsun emin olun parayı aldığınız ürün için bir kez verirsiniz başınız bir daha ağrımaz

sallama yada kurusıkı atma değil tecrübe edilerek yazılmıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marko16 -- 13 Haziran 2013; 22:41:34 >

• bendeki tablette şimdide antutu testınde sorun oluştu.antutu testte yeşil bir canavarın kılıç salladığı usttede open gl2 yazan yerde devamlı tablet donuyor.kapatıp acmadanda duzelmiyor.birde netten resmi olmayan firmware yuklesek rom dıyorlar galiba garanti dışı kalırmı acaba?
  • quote:

bendeki tablette şimdide antutu testınde sorun oluştu.antutu testte yeşil bir canavarın kılıç salladığı usttede open gl2 yazan yerde devamlı tablet donuyor.kapatıp acmadanda duzelmiyor.birde netten resmi olmayan firmware yuklesek rom dıyorlar galiba garanti dışı kalırmı acaba?

hayır yükleyip deneyebilirsiniz. farklı rom yada root da garanti dışı bırakmıyoruz.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -STAIND- -- 5 Haziran 2013; 23:23:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marko16

son aldığımı tableti ilk alsaydım bu kadar dert sorun yaşamazdım adam gibi cihaz alın rahat edin çinde 50/100 dolar olan cihazı burada 300 350 tl ye üstünde uydurma isim basıp garantili diye satıyorlar garanti hak getire hatta bazı uyanıklar gibi tv ye çıkıp sitesinde 1300 bizde 300 diye kampanya yapanlara asla inanmayın onlarınki çin üretimi markalarının çakmaları son teknoloji diye başlıyorlar sıkmaya birde ilk 10 kişiye bu fiyattan diyorlar alanda iyi bir şey aldım diye seviniyor cihazı çözene kadar bir bilemedin iki hafta
    sonramı zaten aldığı cihaz bir daha çalışmıyor adam kusuru cihazda değil kendinde arıyor (ulan kurcalarken bozduk iyimi)
    sonra ikincisi (eh ilki zaten yavaştı almışken biraz daha hızı olsun)
    sonra üçüncüsü (ilk olanlar hem yavaş hemde bazı uygulamaları oyunları açmıyordu bari bu sefer seçici olayım parayada kıyayım daha iyisi olsun ) ve bakıyorki sorun kendisinden değil aldığı cihazlar durup dururken bir şekilde pert oluyor
    ama iş işten geçiyor o çok pahalı denen cihazın parasından fazlası gidiyor
    işletim istemi her ne olursa olsun ama cihazın arkasında duran kaliteli bir marka ve güvenilir bir satıcı muhakkak olsun emin olun parayı aldığınız ürün için bir kez verirsiniz başınız bir daha ağrımaz

sallama yada kurusıkı atma değil tecrübe edilerek yazılmıştır

aldığınız son tablet ne marka acaba

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.