Şimdi Ara

PLOYER MOMO7 RK3066 DUAL CORE 7' 1024X600 IPS QUAD CORE MALI EKRAN KARTI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
5
Favori
17.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tabletpark

quote:

Orijinalden alıntı: cenk5885

Romları bekliyoruz bu hafta yükleneceği söylenmişti hafta sonu oldu.

Hazır ve oldukça büyük boyutlu bir dosya.

http://destek.tabletpark.net/knowledgebase.php?article=2

Çok teşekkürler ilginiz için ben değil bir çok arkadaş bu romlardan yararlanacaktır.Diğer romlarda uyku problemi oldukça can sıkıcı hemen indirip kurayım.

• kutusu fena deilde

ancak sarj adaptoru kutunun neresine sigiyor... ayricami satin aliniyor.. ayrica mi tasiniyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: turxell

kutusu fena deilde

ancak sarj adaptoru kutunun neresine sigiyor... ayricami satin aliniyor.. ayrica mi tasiniyor...

Şarj harici olarak geliyor. Normalden biraz daha uzun uçlu herhangi bir micro usb ile şarj edebilirsiniz.
  • bunun şarjının çok uzun sürmesi yazılımsal bir problem mi? adaptörle bile 10 saat sürüyor nerdeyse. şarj olurken pil menüsü usb olarak görüyor eğer yazılımsal ise bu problem giderilemez mi?
  • quote:

quote:

kutusu fena deilde

Şarj harici olarak geliyor. Normalden biraz daha uzun uçlu herhangi bir micro usb ile şarj edebilirsiniz.

ekstra masraf yani...
  • quote:

quote:

quote:

kutusu fena deilde

ekstra masraf yani...

Şarjı harici derken fiyata dahil sanırım yanlış anlaşıldı. fakat paketin dışında geliyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kutusu fena deilde

ekstra masraf yani...

Şarjı harici derken fiyata dahil sanırım yanlış anlaşıldı. fakat paketin dışında geliyor.

orasini anladim da

anlamadigim sey.. sarj aleti nasil olur da kutusunun haricinde gelir.. satin alirken bi icinde cikmasi var.. bi de elimize tutusturulmasi var...

• Genelde şarj aleti ile satılmıyor cihazlar çünkü kutuyu gereksiz büyütüyor şarj aletleri buda taşıma masraflarını çok artıyor. Dolayısıyla hemen hemen tüm cihazlar şarj aleti hariç olarak paketleniyor.
  • quote:

Tabletin sarjını hep kapalı olarak yapıyorum ama tableti sarjdan cıkardıktan hemen sonra 1-2 kez basınca acılmıyor az bekledikten sonra basınca acılıyor bu normalmidir ?
    Ayrıca bazen ekranı kilitledikten sonra ust tuşa basıyorum bu durumda ekran ısıkları kısık olarak acılıyor.

aynı sorun bende de var hatta şarjda iken açılmıyor hic bir sekilde ancak sarjdan cikardigimda aciliyor sarj olmasinda siikinti yok ama bu sekilde sarjda iken acilmamasi buyuk sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedekorkut33 -- 16 Şubat 2013; 21:24:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedekorkut33

quote:

Tabletin sarjını hep kapalı olarak yapıyorum ama tableti sarjdan cıkardıktan hemen sonra 1-2 kez basınca acılmıyor az bekledikten sonra basınca acılıyor bu normalmidir ?
    Ayrıca bazen ekranı kilitledikten sonra ust tuşa basıyorum bu durumda ekran ısıkları kısık olarak acılıyor.

aynı sorun bende de var hatta şarjda iken açılmıyor hic bir sekilde ancak sarjdan cikardigimda aciliyor sarj olmasinda siikinti yok ama bu sekilde sarjda iken acilmamasi buyuk sorun

Yeni gelen tablette böyle bir sorun var bende anlamadım bazen tablet kendi kendine kapanıyor ve reset tuşuna basmadan açılmıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kutusu fena deilde

ekstra masraf yani...

orasini anladim da

anlamadigim sey.. sarj aleti nasil olur da kutusunun haricinde gelir.. satin alirken bi icinde cikmasi var.. bi de elimize tutusturulmasi var...

şarj cihazından momo7 yazıyor ayrı ama kutuya sığmadığından heralde. :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kutusu fena deilde

ekstra masraf yani...

orasini anladim da

şarj cihazından momo7 yazıyor ayrı ama kutuya sığmadığından heralde. :)

garip bi tasarim o zaman, kutuya sarj aletinin sigmamasi...

• quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

quote:

Orijinalden alıntı: MaTRiX

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: furbur

Bu tableti nasıl rootlamak lazım bilenler. yada yapanlar paylaşabilir misiniz

root lu romlar mevcut forumlardan bulabilirsiniz fakat orjinal şekilde kullanmanızı tavsiye ederim.

Sizden almış olduğum momo7'nin şarj girişi yerinden çıktı. Cihazı nereye nasıl gönderebilirim? Garanti kapsamında cihaz değişimi yapılıyor mu?

not: gg'den 23/01/2013'de alındı cihaz...

Aynı sorun başıma geldi bugün.Sizin sorununuz çözüldü mü?

Arkadaşlar Şarj yuvasına dikkat edin !
    oldukça hassas
    sizin yazıları okuduktan sonra daha da dikkatli olmama rağmen
    şarj yuvası yerinden çıktı maalesef.

• rom u nasıl yükleyecez.belki açıklama vardır diye tıklıyorum ama diske yaz çıkıyor.başka türlü açılmıyor.435 mb lık .img dosyası?
  • şarj aleti kutu içinde değil de ayrı olarak geliyor.bence bu momo 7 sadece usb uyumlu cihaz.belkide bu yüzden kutusunda şarj aleti yok.yani batarya ona göre düşük gerilim....
    teknik servis umarım bu sorunla ilgilenir.yoksa 250 liralık casper kullanan arkadaşa madara olacaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaftgokhan

rom u nasıl yükleyecez.belki açıklama vardır diye tıklıyorum ama diske yaz çıkıyor.başka türlü açılmıyor.435 mb lık .img dosyası?

Hocam ben o romu yükledim içinde bir sürü çince uygulama cıktı rootladım romu sildim uygulamaları şuan cihazdan memnunum ama bir süre dokunmayınca cihaz ilk dokunmayı algılamıyor en sıkıcı durum bu nasıl giderebilirim bunu
  • cenk sen 2-3 saatte doluyo demiştin galiba.seninkinde de usb mi yazıyo şarj sırasında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shaftgokhan

rom u nasıl yükleyecez.belki açıklama vardır diye tıklıyorum ama diske yaz çıkıyor.başka türlü açılmıyor.435 mb lık .img dosyası?

burada açıklamalar mevcut.

http://destek.tabletpark.net/knowledgebase.php?article=3
  • aldık bi kere geç oldu ama sağlık olsun.
    demekki casper almalıymışım.arkadaşlarım gibi.hem 50 lira ucuz,hemde servis harika.
    üstelik heryerde servisi var.
    ve en ufak bi sorunda anında değişiyorlar.2 saatte şarj oluyo ve en az 2 hd film izletiyo.
    niye böyle bi saçmalık yaptıysam....:)
  • 5 liralık plastiğe 35 lira işçilik masrafı çıkarmak!! ucuz etin yahnisi yavan oluyor işte en sonunda.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.