Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.549
Cevap
197
Favori
923.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: busterr

Şu resimde soldaki Yennefer de, sağdaki Triss mi acaba? Eğer öyleyse fena ya bu oyunla ilgili tüm hayallerim gerçek oluyor +18

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

vay anasini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drakoid

Pc-ps4 arasında kaldım. PC için en büyük neden ucuz olması. Sizce Aral çıkmasına yakın bir kazık atıp fiyatı yükselttirebilir mi? En çok bundan korkuyorum. Aynı zamanda minimum olarak 660 göstermişler, bayağı uçuk bir şey olmuş heralde. Sistemim bundan bayağı düşük(675m) Witcher 2'yi en yüksek ayarlarda(blur ve über kapalı) oynamıştım, heralde bunu da açarım değil mi?

Edit: PC Steam 85 lira daha ucuz US PSN'den.

Aral değil Bilkom dağıtıyor. Ki aral dağıtsa bile (bu fiyata dağıtmaz orasını biliyoruz) fiyatta değişim yapmaz.
  • ben iyice huylanmaya başladım. Oyun çıktı çıkacak. ne xbox one ne de ps4 oyuniçi bir video göremedik. Bütün yayınlanan görüntüler PC üzerinden. E3 de xbox one microsoft un tanıtımına katılıyorsun. ama gel gelelim yok pc den verildi yok, xbox one a aitti. Hayır efendim hepsi high pc üzerinden verildi. Konsollarda çamur gibi bir grafik göreceğiz anlaşılan. low ayarlarda gelebilir.

PS 4 gibi bir konsolun 20 milyondan fazla kullanıcısı var? xbox one ın en az 10 milyondan fazla bir kullanıcı kitlesi vardır. Düz hesap 30 milyon kişiye doğru düzgün bir bilgi verilemedi. Demek ki görülmeye değer pek birşey yok

Satın al. Eve gidince görürsün diyor CDprojekt

Anlaşıldı bu oyun için PC toplamak gerekecek. Low ayarlarda hayatta oynanmaz. Low ayarlarda oynuyacağıma youtube dan walkthrough izlerim daha iyi.
  • The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

Twitter dan 4 K ekran görüntüsü yayınlamışlar enfes gözüküyor, kotalılar kusura bakmasın
    iki tane daha vardı onlar eklemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feriox -- 13 Nisan 2015; 18:34:52 >
  • Gelsin Artık :))

• Kurtların olduğu resim ne öyle :O müthiş
  • Türkçe dil seçeneği olmayacağı kesin midir ?
  • http://m.ign.com/articles/2015/04/13/slaughtering-with-signs-the-magic-of-the-witcher-3-wild-hunt-ign-first
    IGN yeni bir video yayımladı arkadaşlar tavsiye ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gofret2132 -- 13 Nisan 2015; 22:05:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gofret2132 kullanıcısına yanıt
    Arkaplana o dubstepi koyan adamı kovsunlar bence o nedir yaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Türkçe dil seçeneği olmayacağı kesin midir ?

kesin.
  • KARTALIZMA kullanıcısına yanıt
    Şu an için malesef ama ilerki zamanlarda ne olur bilinmez büyük ihtimal yama ile yada extended edition ile gelir diye ümit ediyorum. Çok tekrarladım ama ön sipariş sayısı ve kaç adet sattığı çok önemli, türkçe çıkmadı diye almamak bu fiyata bana tuhaf geliyor.

Resimler dehşet kurtlardaki nvidia kıl tüy teknolojisi baya güzel ama farcry 4 970 de bile yak sürüsüne denk gelince ağlatıyor kartı, bunda ne olur bilinmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Namevt88

Şu an için malesef ama ilerki zamanlarda ne olur bilinmez büyük ihtimal yama ile yada extended edition ile gelir diye ümit ediyorum. Çok tekrarladım ama ön sipariş sayısı ve kaç adet sattığı çok önemli, türkçe çıkmadı diye almamak bu fiyata bana tuhaf geliyor.

Eskiden bende öyle düşünüyordum ama şuan için hiç öyle olduğunu sanmıyorum. Mesela assasin cred serisi. Eminimki ülke satış rakamları konusunda çok çok iyi bir yerdedir fakat ne hikmetse TR dil desteği hala yok.

Kısacası tamamiyle yapımcının insiyatifine kalmış bir durum. Orjinal satış rakamıyla hiç ilgisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

quote:

Orijinalden alıntı: Namevt88

Eskiden bende öyle düşünüyordum ama şuan için hiç öyle olduğunu sanmıyorum. Mesela assasin cred serisi. Eminimki ülke satış rakamları konusunda çok çok iyi bir yerdedir fakat ne hikmetse TR dil desteği hala yok.

Kısacası tamamiyle yapımcının insiyatifine kalmış bir durum. Orjinal satış rakamıyla hiç ilgisi yok.

witcher 2 de remsi türkçe yama vardı, ne oldu?. oyun satışı 3 haneli rakamları bile geçemedi. şimdi adamların gözünden bakarsan uğraşmalarıne değmesi lazım. bu yıl witcher 3 ün ülkemizde iyi sattığını biliyoruz. EE de türkçe yama gelme olasınığı bence %99.9
  • Bu oyunu D&r dan ön sipariş yerine çıktığı zaman mağazadan almak istesek fiyatlarda değişiklik olur mu?Ya da mağazada bulunamama gibi bir sorun olur mu?Kargoyla uğraşmak istemiyorum.Ne dersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufak bir değişiklik oluyor %10 gibi, erken sipariş ve internetten alış veriş için. Her D&R a da gelmeyebilir oyun ve az sayıda gelip bitebilir. (düşük olasılık :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: RWB

Bu oyunu D&r dan ön sipariş yerine çıktığı zaman mağazadan almak istesek fiyatlarda değişiklik olur mu?Ya da mağazada bulunamama gibi bir sorun olur mu?Kargoyla uğraşmak istemiyorum.Ne dersiniz?

Arkadaşım DR den ön sipariş ile 171.49 TL. ye geliyor. Yok efendim ben mağazadan alacağım dersen 199,00 TL. Ön siparişlerde kargo ücreti yok. Bu konsol versiyonları için geçerli. PC için ön sipariş 59,49 TL. Mağazadan 69,00 TL. Çok da fark yok. Kargoyla uğraştığına da değmez.
  • atsuma kullanıcısına yanıt
    Oyunu pc de oynayacağım.Kargonun bekleme süresiyle, geldi gelmedi derdi uğraşmak istemiyorum.Asıl sormak istediğim D&r gelecek oyun stoğu ne kadar olur?Daha önceden çıkan popüler oyunlarda bulunmama gibi bir sıkıntı oluyor muydu?Yoksa para ile ilgili bir sıkıntım yok.Pc versiyonunu satın alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: RWB

Oyunu pc de oynayacağım.Kargonun bekleme süresiyle, geldi gelmedi derdi uğraşmak istemiyorum.Asıl sormak istediğim D&r gelecek oyun stoğu ne kadar olur?Daha önceden çıkan popüler oyunlarda bulunmama gibi bir sıkıntı oluyor muydu?Yoksa para ile ilgili bir sıkıntım yok.Pc versiyonunu satın alacağım.

Arkadaşım stok sıkıntısı çekmezsin merak etme. Sana da vardır bir witcher 3 ben witcher 2 yi bile alırken öyle birşey ile karşılaşmadım.
    ama collector edition tarzı özel sürümler için birşey diyemem.
  • atsuma kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum.Hadi Hayırlısı çıksada oynasak

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.