Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bildiğiniz üzere Witcher romanları türkçeye çevrilmedi muhtemelen de çevrilmeyecek, kayıp rıhtım adlı sitede 2. kitaptan bir bölümü çevirmişler(sanırım orjinal romanlarında da birbirinde bağımsız öyküler şeklinde kesit kesit yazılmış) , ilgilenenlerhttp://www.kayiprihtim.org/portal/projeler/the-witcher-kaderin-kilici-mumkun-olanin-sinirlari/ linkten okuyabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GwynBlade -- 19 Mart 2013; 16:14:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wiedźmin

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Witcher romanları türkçeye çevrilmedi muhtemelen de çevrilmeyecek, kayıp rıhtım adlı sitede 2. kitaptan bir bölümü çevirmişler(sanırım orjinal romanlarında da birbirinde bağımsız öyküler şeklinde kesit kesit yazılmış) , ilgilenenlerhttp://www.kayiprihtim.org/portal/projeler/the-witcher-kaderin-kilici-mumkun-olanin-sinirlari/ linkten okuyabilirler

teşekkürler dostum

• Yeni bilgiler.

-Yeni oyuncuların giriş yapması daha kolay olacak. Eski oyunları oynamak gerekmeyecek illa.
    -100 saatten fazla oynanış.
    -36 farklı bitiş durumu ve 3 farklı epilogue olacak.
    -Dandelion dönüyor. Witcher 2 gibi yine hikayeyi anlatacak fakat bu sefer daha farklı. Journal yine var ama aynı zamanda "previously on The Witcher 3" tarzı animasyon filmleri olacak bazı noktalarda izleyeceğimiz veya oyuna ara verdikten bir süre sonra döndüğümüzde. Bu özelliğe ''Storybook'' diyorlar.
    -Romantizm daha geniş çaplı olacak bu sefer. Oyunun birçok parçasını etkileyecek.
    -Geralt'ın combat sırasındaki duruşu değişik olacak. Şöyle ki eğer tek bir düşman ile karşılaşmışsa daha rahat duracak. Eğer grup ile karşılaşmışsa kılıcı daha heyecanlı daha dikkatli halde tutacak. Geralt'ın duruşuna göre (rahat yada heyecanlı) önümüzdeki tehlike kolay mı zor mu onu anlayacağız.
    -Combat sırasındaki animasyonlar rastgele seçilecek ve zincirleme halde bağlanacak. Bu animasyonların farklılığı hangi yöne saldırdığınıza da bağlı (sağ-sol-ön-arka).
    -Dodge artık yuvarlanma değil. Ayakta dönerek kaçtığı daha farklı bir hareket yapacak Geralt.
    -Savuşturma tuşuna basılı tutup hareket edebileceğiz, Assassin's Creed gibi.
    -Signlar yine yuvarlak menüde ama kısayolları da olacak.
    -5 yerine 10 sign olacak. Ekstra 5 tanesi bildiğimiz 5 tanesinin farklı versiyonları olacak ve upgrade edilerek açılacak.
    -Combat sırasında kullanabileceğimiz skiller olacak. En fazla 4 tane aktive edilebilecek.
    -Bilek güreşi yok.
    -Yumruk yumruğa dövüşte kılıç dövüşü gibi ana dövüş sisteminin parçası. QTE yok artık. Kılıç dövüşleri gibi işleyecekmiş.
    -Alchemy daha destekleyici olmuş.
    -Combat sırasında potion içme olacakmış, health potionlar dahil. Yine toxic seviyesi olacak tabi. Combat öncesi içmek isteyeceğimiz potionlarda olacak.
    -Bot, tekne yönetme var. Balinalara yaklaşmamak gerekecek.
    -At üstünde kılıç dövüşü planlıyorlarmış ama kesinlikle dövüş sisteminin ana özelliklerinden biri olmayacak diyorlar. Attan inmeden tüm yaratıkları öldürme gibi birşey söz konusu değilmiş.
    -Kapılar düzgün çalışacak bu sefer.
    -Witcher 3'ün destek kısmıda Witcher 2 gibi olacakmış yani oyun çıktıktan sonra birçok update ile desteklenecek.

http://kotaku.com/everything-ive-learned-about-the-witcher-3-468670725

Ekstra olarak CDPR, bir mobil oyun, 2 yüksek kaliteli fakat küçük çaplı (20 saat oynanışı olan) oyun çıkarmayı planlıyormuş. REDengine içinde lisans satımı planlanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 4 Nisan 2013; 14:12:06 >

• Dövüşleri çok merak ediyorum, Gothic teki gibi olacak bence, ki süper olur, çoheyi olur.
  • Para olayını ayarlamaları lazım. Dark modda oynerken 1.bölümdeki eşyaları aldım anca param yetti. 3.bölümün ortalarına kadar finansal durumum düzelmedi ve 2.bölümün dark mod eşyalarını es geçmiştim.
  • combat sırasında pot içme iyi olmamış gibi
  • Beklemedeyiz.
  • Daha çok var ama,heyecanlanmamak elde değil.
  • Yazıldı mı emin değilim ama

-Zıplama varmış. Dünya daha özgür hissettirecek. Klasik Open World oyunlar gibi dağ taş çıkabiliyorsan çıkabileceksin. Geralt düşüp ölebilecek. Görünmez duvarlar yok artık.
    -Animasyon ve tırmanma sistemi değişmiş. Zıplamanın gelmesiyle. Eskiden taşın yanına gidip tuşa basarak çıkıyorduk. Şimdi Uncharted, GTA gibiymiş sistem.
    -Yeni fizik motoru var, PhysX.

E3'te yeni bilgiler göreceğiz. Hangi konferansta olduğunu söylemediler ama.

• Takip. Sabırsızlıkla bekliyorum. Tekrar yorum ekleyeceğim.
  • The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
  • Yapımcılar ana sayfada "Gelmiş geçmiş en güzel grafikli RPG olacak" falan gibi iddialı şeyler söylemişler. Ama şu görüntüler kesinlikle next gen durmuyor. Sıradan bir PS3 oyunundan alınmış gibi sanki. Hiçbir özelliği yok, hiçbir çekiciliği yok. Bazı modsuz Skyrim screenshotları bile şunlardan iyi duruyordu yahu. Witcher 2 bile (current gen olmasına rağmen) şu görüntülerden daha güzel gözüküyor. Bunları neden yayınlamışlar anlamadım, şu görüntülerden etkilenmemizi mi bekliyorlardı? Şahsen ben ümitliydim ama şu sc lerden sonra hevesim kalmadı açıkçası.... Ana sayfada "Gelmiş geçmiş en güzel grafikli RPG, hatta süper grafikli next gen FPS lerle bile başedebilir" falan deniyordu. Foss..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 14 Nisan 2013; 12:24:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trident02

Yapımcılar ana sayfada "Gelmiş geçmiş en güzel grafikli RPG olacak" falan gibi iddialı şeyler söylemişler. Ama şu görüntüler kesinlikle next gen durmuyor. Sıradan bir PS3 oyunundan alınmış gibi sanki. Hiçbir özelliği yok, hiçbir çekiciliği yok. Bazı modsuz Skyrim screenshotları bile şunlardan iyi duruyordu yahu. Witcher 2 bile (current gen olmasına rağmen) şu görüntülerden daha güzel gözüküyor. Bunları neden yayınlamışlar anlamadım, şu görüntülerden etkilenmemizi mi bekliyorlardı? Şahsen ben ümitliydim ama şu sc lerden sonra hevesim kalmadı açıkçası.... Ana sayfada "Gelmiş geçmiş en güzel grafikli RPG, hatta süper grafikli next gen FPS lerle bile başedebilir" falan deniyordu. Foss..

Skyrim çıkarken W2 grafikleri süper filan diyorduk. Sen gelip yok ben dağları görmek istiyorum, Skyrim kral o açıdan diyordun. Adamlar sana dağları verdi. Yine memnun değilsin yine memnun değilsin.

Edit: 2 yeni SS
    The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 14 Nisan 2013; 13:46:48 >

• Skyrim grafikleri daha iyi mi duruyor
  • Acaba 3. oyun da resmi olarak Türkçe olacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faramir -- 14 Nisan 2013; 15:37:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukahn

Acaba 3. oyun da resmi olarak Türkçe olacak mı?

İnşallah çıkar hocam.. Ama olmazsa forumdan bi'kaç kişiyle toplanıp çeviride yapılabilir..
  • valla severek oynadığım ki ben FPS ciyim çok sevmem RPG oyunlarını...Witcher beni bu derece etkilediyse W3 süper olacak gibi geliyor bana....braz optimizasyonu düzeltirler umarım....şahane grafiklerden dolayı sistem kasıyordu withcer 2 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: TexasMelih

quote:

Orijinalden alıntı: dogukahn

Acaba 3. oyun da resmi olarak Türkçe olacak mı?

İnşallah çıkar hocam.. Ama olmazsa forumdan bi'kaç kişiyle toplanıp çeviride yapılabilir..

İnşallah diyelim artık, beklemeye geçelim.
  • Muazzam olacak. Bekliyoruz. Özellikle oynanış süresi mest etti.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.