Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence değmez. Çünkü ben oyunu oynarken çok fazla görüntüye takılmıyorum. Benim için daha çok oyunun atmosferi ve konusu gibi unsurlar önemli.

Hatta yeni oyunun görüntüleri gereğinden fazla parlak ve gerçek gözüktüğü için benim o kadar da hoşuma gitmedi. Sanki bu kadar gerçekçi olunca bana oyunun havası kaçıyor gibi geliyor Sanırım geri kafalılık böyle birşey olsa gerek
  • turuncu55 kullanıcısına yanıt

Haddimiz olmayarak yaşlı kurtu resmetmeye çalıştık, umarım beğenirsiniz.

Biz üzerimize düşeni yaptık, sıra CD Projekt Red'de

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 8 Temmuz 2021; 2:5:39 >
  • Fena olmamış sevdim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Fena olmamış sevdim ben.

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Başarılı

teşekkürler efenim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 1 Şubat 2015; 4:15:41 >
  • Başarılı
  • Oyunu büyük olasılıkla PC'de oynayacağım. D&R'da 59 TL'den önsipariş açılmış.

HD 7870 ile nasıl bir performans alacağım merak ediyorum.:)

• çok güzel çizimler var !
  • Steam dan aldım 72 TL ye geldi.

Tüm Witcher serisi vardı , extra %10 daha indirim yaptı.
  • Arkadaşlar HD5570 Ekran kartı var sizce oynatır mı?Ona göre sipariş verebilirim.
  • oynatmaz minimum hd7870 istiyor ama oynatır mı yoksa sadece açılış sinematiğini görmek için mi bu sistem bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: grandcross

oynatmaz minimum hd7870 istiyor ama oynatır mı yoksa sadece açılış sinematiğini görmek için mi bu sistem bilmiyorum

Arkadaş düzgün optimize edemiyorlar sonra oynayamıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unshaken Darkness

quote:

oynatmaz minimum hd7870 istiyor ama oynatır mı yoksa sadece açılış sinematiğini görmek için mi bu sistem bilmiyorum

sistem gereksinimlerine çokta aldırmayın. bende hd 6870 var. eminim medium ayarda 1080p de rahat oynatacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

quote:

quote:

sistem gereksinimlerine çokta aldırmayın. bende hd 6870 var. eminim medium ayarda 1080p de rahat oynatacaktır.

Denemek gerek hocam almadan öncede D&R kampanyası çok iyi ordan sipariş vermeyi düşünüyordum.

• bladeGny kullanıcısına yanıt
    hd7870 diyor ya la. 6850 var bende de. olaya bak. zorla bilgisayar toplatcaklar bize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahfuzalbayrak

hd7870 diyor ya la. 6850 var bende de. olaya bak. zorla bilgisayar toplatcaklar bize.

ya hacı, sakın oyun çıkmadan ekran kartı falan alma. bunlar hep ekran kartı sattırmak için şişirilen özellikler.
  • beyler oyun downgrade yemiş

şaka şaka, bunlar eski ss'ler

• quote:

Orijinalden alıntı: Maxıs

Steam dan aldım 72 TL ye geldi.

Achievement için aldıysan Steam'den 72 TL iyi. Ama öyle bir derdin yoksa bir iki mesaj üstünde kutulu 59 TL yorumunu görmemiş olabilirsin. Artık almışsın ama 59 TL ile direkt yüklemek bana daha mantıklı geliyor. Özellikle AKK gibi sorunlarımız varken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakande84

quote:

Achievement için aldıysan Steam'den 72 TL iyi. Ama öyle bir derdin yoksa bir iki mesaj üstünde kutulu 59 TL yorumunu görmemiş olabilirsin. Artık almışsın ama 59 TL ile direkt yüklemek bana daha mantıklı geliyor. Özellikle AKK gibi sorunlarımız varken.

Kutulu sürümdeki key Steam uyumlu olmayacak mı hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Bu konuda çok emin olmamakla birlikte DRM Free bir oyun olduğu için sanmıyorum. Ancak kutulu sürümü aktive ettiğinizde bildiğim kadarıyla dijital içerikler gelecek.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bu konuda çok emin olmamakla birlikte DRM Free bir oyun olduğu için sanmıyorum. Ancak kutulu sürümü aktive ettiğinizde bildiğim kadarıyla dijital içerikler gelecek.

Anladım hocam teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.