Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (655. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skellige adasında bir druid amcamızdan ileri simyada uygulamalı staj görevi aldım. Benden 3 şey yapmamı istiyor, bunların birinde takıldım. Görevde damıtma evini araştır diyordu gittim orda kiklop vardı öldürdüm ve dahada ilerleyemedim. Witcher duyularını kullanarak etrafta nasıl alkol üretebileceğini gösteren talimatları bul diyor. Gösterdiği yere gidiyorum hiç bir şey yok 15 dakikadır küçücük alanda gezip durdum hiç bir şey bulamadım nasıl geçecez burayı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmre129 -- 2 Mayıs 2016; 18:49:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

Skellige adasında bir druid amcamızdan ileri simyada uygulamalı staj görevi aldım. Benden 3 şey yapmamı istiyor, bunların birinde takıldım. Görevde damıtma evini araştır diyordu gittim orda kiklop vardı öldürdüm ve dahada ilerleyemedim. Witcher duyularını kullanarak etrafta nasıl alkol üretebileceğini gösteren talimatları bul diyor. Gösterdiği yere gidiyorum hiç bir şey yok 15 dakikadır küçücük alanda gezip durdum hiç bir şey bulamadım nasıl geçecez burayı?

Mağaranın içinde, kazanların karşısında ahşaptan derme çatma bi kulübe vardı yanılmıyosam. Talimatlar oranın içinde.

• emmre129 kullanıcısına yanıt

Hatırladığım kadarıyla oranın içinde kazanların çaprazında bir merdivenden çıkıp buluyoruz.
  • gkhncnk kullanıcısına yanıt

Evet merdivenden çıkınca üstteydi sanırım. Benim yorumumu es geçin :)

edit: Merdivenlerin üstünde malzeme varmış. Talimatlar kulübede :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekin_can -- 2 Mayıs 2016; 19:28:02 >
  • Sağolun arkadaşlar yarım saattir uğraşıyorum sonunda buldum. Karanlıktan o küçücük kulubeyi görememişim
  • muratynn kullanıcısına yanıt
    Ben yanlış görmüüşüm. Bende 5.lider kartları yokmuş. Onlarda hos dan gelecek. birde hava kartlarından güneşli hava ve yağmur 2 şer tane var. Sanırım bunlar 3 er tane olması gerekiyor. Diğer kartlar var çnkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmre129

Sağolun arkadaşlar yarım saattir uğraşıyorum sonunda buldum. Karanlıktan o küçücük kulubeyi görememişim

Gremist'in verdiği o görevi daha önce yapmış mıydın?

O kadar uğraştıktan sonra adama dönünce ne tepki vereceğini merak ediyorum :D
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Hocam bende de gunesli hava ve yagis 2 tane idi ama basarim geldi ayrica yanlis hatirlamiyorsam o site de balista 2 tane olmasi gerek diyor kuzey kralliklari icin ama bende 1 tane vardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekin_can kullanıcısına yanıt

Yok yapmamıştım. İlk bitirdiğim oyunumda Skellige adasındaki hiç bir görevi yapmadım. Direkt ana görevlere daldım, dalmaz olaydım kendimi alamadım sonra bir baktım oyun bitmiş Şimdi ise sıra sıra hepsini yapıyorum. Yapılmadık görev bırakmayacam
  • ekin_can kullanıcısına yanıt
    acaba son elemanla oynayıp kaybetmiş olabilir misin? biliyorsun hepsini kazanman lazım. eğer dördünü de yendiğin halde yoksa dediğin gibi buga girmişte olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Ben yanlış görmüüşüm. Bende 5.lider kartları yokmuş. Onlarda hos dan gelecek. birde hava kartlarından güneşli hava ve yağmur 2 şer tane var. Sanırım bunlar 3 er tane olması gerekiyor. Diğer kartlar var çnkü.

Bazı yerlerde 3 tane diye geçiyor olsa da dediğin kartlar ikişer tane merak etme. belki oyunun ilk versiyonlarında öyle idi. kim bilir.
    [Ekleme] yukarıda sinsi bilmemne arkadaş değinmiş :) balista da 2 tane görünmesine rağmen normalde 1 tane. tam kontrol için 2. verdiğim linkteki kontrol listesi doğrudur. [Ekleme bitti]

normalde kart sayıları:

northern realms 36
    scoiatel: 37
    nilfgaard:37
    monsters 40
    heart of stone: 12
    (ekleme 2: tarafsızları unutmuşuz)
    tarafsız:29 (ekleme 2 bitti)

ayrıca yukarıda bir arkadaş ta değinmiş bende blue stripes commando 5 tane. poor fucking infantry de 4 tane. yani kuzey krallıkları 39 tane bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratynn -- 2 Mayıs 2016; 22:33:28 >

• Arkadaşlar ben neden güzel çizme ve eldiven bulamıyorum? Düşmüyor hiç bir yerden. Zırhçıda da 3.k ya güzel eldiven falan buldum ama almak işime gelmiyor. (26 levelim)
  • Hocam bana gore en guzel gorunuse sahip zirhlar witcher zirhlari tuccarlarda onlarin diagramlarini bulmana yardimci olacak haritalar oluyor zaten o setleri tamamlarsan ayrica zirh setine gerek duymazsin kendim sahsen kedilere olan ilgimden dolayi sadece kedi zirhini topladim suan 38 level oldum HoS da kedi zirhi ile basliyacam

• Rün ustasında en iyi eklemeler hangisi sizce, hepsini açtım ama seçemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratynn

acaba son elemanla oynayıp kaybetmiş olabilir misin? biliyorsun hepsini kazanman lazım. eğer dördünü de yendiğin halde yoksa dediğin gibi buga girmişte olabilir.

Yok hocam hepsini yendim. Ama 1 tanesi kilitli görünüyor. Bugda kaldı büyük ihtimalle. Neyse çok da önemli değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

Orijinalden alıntı: woltmer

Morkvarg hk.

Arkadaşlar benim Morkvarg quest buga girdi sanırım. Elemana kendi etini yedirdim laneti kaldırdım öldü, sonra gittim rıhtımdaki yalan söyleyen elemanıda kestim ama quest tamamlanmadı kaldı öyle. Bütük satırlar yeşil tikli olarak bekliyor öyle. Var mı çaresi? Konsol monsol?

hocam o questde yalan söyleyen eleman kolye vericek,sadece laneti o kaldırıyor.o kilitli evdeki kitabı okuyup o adama gidiceksin.ona kolyeyi vermesini söylüyeceksin.sonra morkvarga vericeksin lanet kalkıcak.o yalancı adamın ölmemesi lazım kolyeyi vermeden

Ben o adamı öldürüp kolyeyi almışım zaten envanterde duruyor ama morkvarg spawn olmuyorki artık bekliyorum ama gelmiyor Morkvarg çıksa ortaya bişiler olacak sanırım, bahçenin altını üstüne getirdim mağarada spawn olmuyor, kaldı öyle işarette çıkmıyor görele ilgili metinde çıkmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woltmer -- 3 Mayıs 2016; 0:00:57 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

Morkvarg hk.

Arkadaşlar benim Morkvarg quest buga girdi sanırım. Elemana kendi etini yedirdim laneti kaldırdım öldü, sonra gittim rıhtımdaki yalan söyleyen elemanıda kestim ama quest tamamlanmadı kaldı öyle. Bütük satırlar yeşil tikli olarak bekliyor öyle. Var mı çaresi? Konsol monsol?

hocam o questde yalan söyleyen eleman kolye vericek,sadece laneti o kaldırıyor.o kilitli evdeki kitabı okuyup o adama gidiceksin.ona kolyeyi vermesini söylüyeceksin.sonra morkvarga vericeksin lanet kalkıcak.o yalancı adamın ölmemesi lazım kolyeyi vermeden

Ben o adamı öldürüp kolyeyi almışım zaten envanterde duruyor ama morkvarg spawn olmuyorki artık bekliyorum ama gelmiyor Morkvarg çıksa ortaya bişiler olacak sanırım, bahçenin altını üstüne getirdim mağarada spawn olmuyor, kaldı öyle işarette çıkmıyor görele ilgili metinde çıkmıyor.

Bahçede ki Mağaranın içinde spawn oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 3 Mayıs 2016; 8:01:32 >

• O değil de Jon Snowdaki Geralt façası 10 numara olmuş
  • Akşama oynamaya başlıyorum bakalım pc kaldıracak mı oyunu
  • merhaba arkadaşlar maalesef uygun kelimeleri yazamayacağım kişilerce laptopum çalındı. saatlerimi vermiş olduğum oyun kayıtları da haliyle buhar oldu. işim ve yaşım gereği zaman bulamadığım için oyunun kayıt dosyalarına ihtiyacım var.
    baron öldükten sonra uma diye bir yaratığı alıp Kaer Morhen e gittik.
    tam bu sırada maalesef laptopum çalındı. bana belirttiğim bölüme ait save dosyası lazım . yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. iyi oyunlar
  • 
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.