Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (652. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

Orijinalden alıntı: PEGASUSS...

quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ekin_can

Keira Metz'le ilgili;

Keira'nın Alexander diye bi araştırmacının notlarını aradığı bölümde, Geralt'la olan konuşmalarının manasız olduğunu düşünen sadece ben miyim? :)

Oyunu 2. defa oynarken oldukça dikkatli okumaya çalıştım. Kadın araştırma notları sayesinde Velen'de ortaya çıkan salgını bitirip, tekrar Radovid'in gözüne girmeye çalışıyor. Yani bi salgın yaratıp katliam yapmak değil, zaten var olan salgını durdurmak amacı. Geralt neden kadını durdurmaya çalışıyor?

Bir de diyor ki; Radovid asla affetmez, mutlaka seni öldürür. Tamam affetmeyebilir. Ama böyle dediği kadını sırf Radovid'e gitmemesi için Geralt kendi öldürüyor :D (Tabi kötü seçeneği işaretlerseniz)

Bana mantıksız geldi. Kafama yatmayan bi bölüm olduğunu bildiğim için, oyunu 2. defa oynarken de oldukça dikkatli okumaya çalıştım yazıları. Pek yanlış anladığımı sanmıyorum.

ilk oynayışımda öldürmüştüm.. 2 oynamamda öldürmedim... elindeki notları aldım kaer morhene gönderdim.. sanırım böyle daha iyi oldu...

notu alsan bile yinede o Alexanderin yanina gidiyor.

eşşeğin hamına suyu kaçırdı ama bu keira da ama öldürsen bi dert.. elindeki notları alsan bi dert...

işi halledip öldürmek en mantıklısı

radovid öldürünce çok acıklı oluyor ama yav. en iyisi kaer morhen'e yollamak, olmadı kendimiz öldürmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MurathanM

Oyunun Türkçe olması ile başladım. Zaten 4-5 aydır bunu bekliyordum. Oyun inanılmaz güzel. Bu kadar ödül almamasına şaşmamalı. Sadece ilk oyunu oynamadığım için kurguda biraz zorlanıyorum. Mesela Baron'un Karısı bölümünde takıldım. Veslen'de iz bul diyor ama o kadar büyük haritada nasıl arayacağımı bilemedim. Yönlendirme de yok haliyle. Neyse, bana olumsuz gelen tek tarafı görevler arasında kayboluyorsunuz. Kısa görev yok, hatta bugün karşılaştım, bir görevi geciktirdiğim için iptal olmuş. Ana görev de artık belli zaman sonra sıkmaya başlıyor. Ağaç kökü gibi 1 görev yaparken 3 görev daha çıkıyor karşımıza.

Benim sorum; eşyalar şans eseri mi düşüyor? Yoksa belli yerlerde saklı itemler mevcut mu? Bazı oyunlarda olduğu gibi eşyaların yerlerini bulamadım.

Baron'un eşini bulma görevini devam ettirebilmek için, önce Orman'ın Hanımları'nı (diğer ana görev) bitirmen gerekiyor. Ondan sonra yönlendirme olacak.

Bildiğim kadarıyla şans eseri bi şey düşmüyor. İtemlerin yeri belli. Saklı yerlerden buluyorsun.

Edit: Geciktirdiğin için görev iptal olmuyor. Muhtemelen görevi tamamlamayacak bir tercihte bulunmuşsundur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekin_can -- 29 Nisan 2016; 18:30:23 >

• Beyler ben şu viper veneous diagramını almak istiyorum ama borsodi kardeşlerin müzayede evine girmem lazım giremiyorum. O diagramı almam için tekrar o açıl susam açıl görevinemi gitmem lazım ya :(
  • Millet oyunu New Game+ ile bitirdim son seviyeye ulaştım. Sağda solda formül buluruz diye soru işaretlerini gezdim o şekilde Türkçe yamayı deneyim dedim, ancak New Game+ çalışmıyor şimdide. Öneride bulunan oyuncular oyunun bitmesine ramak kala alınan saveden devam edip bitirin ekranda New Game+ kullanabilirsiniz gibi bir mesaj geliyormuş oradan manuel save alıp onunla başlayın diyorlar. Eski savelerde yok, yer kaplıyor diye silmiştim. New Game+ sadece bir defaya mahsus bir şey mi yoksa oyun bugda mı kaldı bizim? Bitmiş save ile başla diyor, oyun zaten bitti hatta suyu çıktı! hevesim kursağımda kaldı yahu kaç aylık emek var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarapathiaN

Millet oyunu New Game+ ile bitirdim son seviyeye ulaştım. Sağda solda formül buluruz diye soru işaretlerini gezdim o şekilde Türkçe yamayı deneyim dedim, ancak New Game+ çalışmıyor şimdide. Öneride bulunan oyuncular oyunun bitmesine ramak kala alınan saveden devam edip bitirin ekranda New Game+ kullanabilirsiniz gibi bir mesaj geliyormuş oradan manuel save alıp onunla başlayın diyorlar. Eski savelerde yok, yer kaplıyor diye silmiştim. New Game+ sadece bir defaya mahsus bir şey mi yoksa oyun bugda mı kaldı bizim? Bitmiş save ile başla diyor, oyun zaten bitti hatta suyu çıktı! hevesim kursağımda kaldı yahu kaç aylık emek var...

Eğer New Game ile bitirdiğin save dosyasını sildiysen, geçmiş olsun. Nw+ ile bitirdiğin save dosyasını, tekrar Nw+ oyuna başlamak için kullanamazsın mantıken.

• ekin_can kullanıcısına yanıt
    Oturup Türkçe yamayla oynama fırsatı bulamadım henüz. Oyunu adam akıllı bitireyim detaylarla uğraşmadan gelişmiş karakterle hikayeye yoğunlaşmayı düşündüm. Sağlam bir geribildirimde de bulunmayı planlıyordum. O kadar iksir yağ yetenek para seviye vs rahat rahat en zorda keyfini çıkarırız dedik ama bu ihtimali hiç düşünmedim. En azından o kadar zaman geçirilmiş bir oyun çöpe gitmez dedik ama tek seferlik demek ki. sağlık olsun diyelim temiz bir başlangıç yapacağız öyleyse, son dlc çıkana kadar oyuna dokunmayım elimdeki çalışmayı bitireyim madem...
  • The witcher 2 yi oynamamış birisi olarak Whe Witcher 3 ü tavsiye edermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakkoba

The witcher 2 yi oynamamış birisi olarak Whe Witcher 3 ü tavsiye edermisiniz?

şiddetle
  • Jakkoba kullanıcısına yanıt
    Hayatımda oynayıp en etkilendiğim ve etkisinden bir türlü çıkamadığım tek oyundur Witcher 3. Kesinlike ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jakkoba

The witcher 2 yi oynamamış birisi olarak Whe Witcher 3 ü tavsiye edermisiniz?

Tavsiye ederim ama witcher 2 de oyna. Hem fiyatı çok uygun hem grafikleri hala çok güzel. Aynı zamanda hikayeden kopmadan ve daha çok zevk alarak oynarsın.

• Jakkoba kullanıcısına yanıt
    2. yi oynamadan 3. oyuna geçersen oyunun hikayesini anlayamazsın çok karışık gelir.
  • Arkadaşlar alayını topla gwent görevi, Hos paketini de içeriyor mu?. Oyunda hemen hemen oynamadığım kimse kalmadı çünkū ama 4 grubun da lider kartlarının sonuncuları yok hala . Hos paketine başlamadım hiç.

Birde kapalı şehir novigrad görevi ile ilgili

Elf kız yardım için evine çağırıyor. Evin içinde cadı avcıları öldürüyoruz. Kız bize anahtar veriyor vetoplamda 3 tane anahtar mı ne lazımmış. Nerede bu anahtarlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 1 Mayıs 2016; 9:43:14 >
  • Küçük bir araştırma sonucu polonyalı kızların baya güzel olduğunu gördüm :) hatta bence Ruslardan daha güzeller...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Arkadaşlar alayını topla gwent görevi, Hos paketini de içeriyor mu?. Oyunda hemen hemen oynamadığım kimse kalmadı çünkū ama 4 grubun da lider kartlarının sonuncuları yok hala . Hos paketine başlamadım hiç.

Elf kız yardım için evine çağırıyor. Evin içinde cadı avcıları öldürüyoruz. Kız bize anahtar veriyor vetoplamda 3 tane anahtar mı ne lazımmış. Nerede bu anahtarlar?

O cadı avcılarının üzerinde arama emri olması lazımdı. Onu okuduktan sonra haritada gösteriyor.

Eğer almadıysan, 2. anahtar da random karşına çıkıyor. Oradan 3. anahtara yönlendirme yapar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekin_can -- 1 Mayıs 2016; 12:35:54 >

• Arkadaşlar, üzerimdeki itemlerin fiyatları genelde yüksek oluyor. Örneğin 200 olarak gözüküyor ama satıcı 30 a alıyor. Bu durum her satıcıda böyle mi?
  • quote:

Küçük bir araştırma sonucu polonyalı kızların baya güzel olduğunu gördüm :) hatta bence Ruslardan daha güzeller...

eee ne yapalım xd

• quote:

Orijinalden alıntı: tzakhi

quote:

Küçük bir araştırma sonucu polonyalı kızların baya güzel olduğunu gördüm :) hatta bence Ruslardan daha güzeller...

eee ne yapalım xd

Polonyalı şirket witcher 3 ü yaptığı için dedim bi ırklarını inceleyim hakketen taş taş
  • Her satıcı farklı bir fiyat veriyor; Zırhçı zırhlara daha iyi fiyat verirken (ve daha ucuza satarken), demirci silahlara daha iyi fiyat veriyor. Yine de değerinden satın alanı görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekin_can

quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Arkadaşlar alayını topla gwent görevi, Hos paketini de içeriyor mu?. Oyunda hemen hemen oynamadığım kimse kalmadı çünkū ama 4 grubun da lider kartlarının sonuncuları yok hala . Hos paketine başlamadım hiç.

O cadı avcılarının üzerinde arama emri olması lazımdı. Onu okuduktan sonra haritada gösteriyor.

Eğer almadıysan, 2. anahtar da random karşına çıkıyor. Oradan 3. anahtara yönlendirme yapar.

O eve geri gittim ama kapı kilitli. Cesetler içeride ama, haritada görünüyor. Bug oldu herhalde....

• 
Sayfa: önceki 650651652653654
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.