Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tutorial kısmı minik Ciri'nin eğitim zamanımı acaba? Açılış iyi olacak gibi.

Panaromik görüntüler şahane. Open world çok canlı olmuş, gel beni keşfet diyor direk.
  • Ciri'nin küçüklüğü Geralt hafızasını kaybetmeden önceki zamanlardadır umarım. Geralt'ın gerçek kişiliğini çok merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi bu oyun açık dunyami yoksa onceki oyunlar gibi belirli sınırların dışına cikamiyormusun.

• Haşin_ErKeK kullanıcısına yanıt
    tamamen açık dünya
  • İnşallah Türkçe eklerler

• Oyunun sistem gereksinimleri açıklansa içim rahat edecek, ne kadar özellik istiyorlar acaba arkadaşım optimizasyon iyi olur dedi. İnşallah benim gibi bu oyunu bekleyen herkes yüksek ayarlarda oynayabilir.
  • Oyunu steam den almakla dr den kutulu almak arasında fark var mı acaba 22-23 tl oynuyor
  • Arkadaşlar son habere göre oyunun yapımı bitmiş çıkana kadar bug düzeltmeleri ve optimizasyonla uğraşacaklarmış. Biz downgrade beklerken adamlar upgrade yapacak herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Sunset Sarsaparilla

Oyunu steam den almakla dr den kutulu almak arasında fark var mı acaba 22-23 tl oynuyor

"CD Projekt Red tarafından geliştirilen The Witcher 3: Wild Hunt'ın kutu içeriği belli oldu.

Oyunun standart sürümünü edinenler;

- Oyunun haritasına
    - Wild Hunt'ın müziklerine
    - Oyunun rehberine ve
    - Witcher evreninde geçen olayların özetine sahip olacaklar."

alıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bladeGny -- 24 Aralık 2014; 20:18:39 >

• Chrollo Lucilfer kullanıcısına yanıt
    O zamanlar ancak bize Geralt göstermek yerine Geralt'ı sadece Ciri'yi verirlerken gösterirler ya da o civar bir şey. Çünkü ilk oyunun metinlerinden anladığım kadarıyla oyunculara geçmiş, romandaki Geralt olarak değil kendiniz nasıl bir Geralt olmak istersiniz öyle düşünün fikrini yedirmeye çalışıyorlardı, eğer Geralt'ın düşünce tarzını gösterirlerse bu olmaz.

Eh artık üçüncü oyuna gelmiş bir babayiğiti de tutorialda dövüş öğretmeyecekler, Ciri'yi eğitiyoruz ayağına hem bize karakterle duygusal bağ kurduracaklar hem de oyunu tanıtacaklar bence, ki iyi yaparlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

İnşallah Türkçe eklerler

Turkce olmayacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

quote:

Orijinalden alıntı: Sunset Sarsaparilla

Oyunu steam den almakla dr den kutulu almak arasında fark var mı acaba 22-23 tl oynuyor

"CD Projekt Red tarafından geliştirilen The Witcher 3: Wild Hunt'ın kutu içeriği belli oldu.

Oyunun standart sürümünü edinenler;

- Oyunun haritasına
    - Wild Hunt'ın müziklerine
    - Oyunun rehberine ve
    - Witcher evreninde geçen olayların özetine sahip olacaklar."

alıntı.

Anladım 22-23 tl daha ucuz ödeyip daha çok şeye sahip olabiliyoruz yani + kutulu sevindim
    http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/The-Witcher-3-Wild-Hunt-PC//Oyunlar/RPG-Role-Playing-Games-/urunno=0000000625209

• 2. oyunda Hung Over görevinde istemeden Geralt'ın boynuna saçma bir dövme yaptırmıştım. Umarım 3. oyuna save aktarırken dövme gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chrollo Lucilfer

2. oyunda Hung Over görevinde istemeden Geralt'ın boynuna saçma bir dövme yaptırmıştım. Umarım 3. oyuna save aktarırken dövme gelmez.

onu kaldırabiliyordun bir kaç bitki istiyoduo
  • quote:

Orijinalden alıntı: rentikk123

quote:

2. oyunda Hung Over görevinde istemeden Geralt'ın boynuna saçma bir dövme yaptırmıştım. Umarım 3. oyuna save aktarırken dövme gelmez.

Iorveth'in tarafını seçtiğimde gerekli malzemeleri bulamamıştım. Bir de diğer tarafla oynayayım 3. oyun çıkmadan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rentikk123

quote:

Iorveth'in tarafını seçtiğimde gerekli malzemeleri bulamamıştım. Bir de diğer tarafla oynayayım 3. oyun çıkmadan.

onada gerek yok hemen kaldırabiliyodun zaten :D o malzemeleri chapter 2 de bulamıyosun zaten chapter 1 de varda isimleri unuttum bir simyacı gibi kadın var ondan alıyodun
    o

• Kutulu fiyata bak be iyiki steamden almamışım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DR The witcher sayfasına girebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

DR The witcher sayfasına girebilen var mı?

evet giriliyor
  • Kutulu versiyonda Gog key mi oluyor arkadaşlar yoksa keysiz direk yükleyip mi oynarız?
    Eğer key varsa acaba Gog'la iletişime geçsek Steam keyi verir mi acaba?
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.