Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (535. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni gelen 300mb ile kaybolan dlc itemları düzeltilmiş
  • GoG dan 17 gb olarak indiriyorum. Manuelde ne olur ne olmaz.Bu arada 500 mb de DLC ebatı.

Galiba 13 ekim gelmeden sürecekler piyasaya DLC yi...........
  • The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

600'den fazla düzenleme içeren 13 sayfa boyutunda 1.10 güncellemesinin Patch Notlarına bakmak isterseniz:

Parça parça okumak için:http://steamcommunity.com/app/292030/allnews/
    İndirmek için:http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/media/THE%20WITCHER%203/Pdf/patch_1_10_changelog_en.pdf
    CD Projekt'in forum linki:http://forums.cdprojektred.com/threads/58733-Patch-1-10-Changelog
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 300 MB update daha geldi toplam boyut 6.7 GB olmuş oldu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İndirdim ama deneme şansım olmadı. Nedir durum şimdi?
  • Yeni güncelleme ile 2 saat oynadım , şunları gözlemledim.

İlk olarak oynadığım ayarlar:

Çözünürlük : 2 K

Ayarlar:Herşey En Sonda.

Ekran Kartı: GTX 980

-----------------------

1)Çalılıklarda iyileştirmeler yapılmış eskiden bir tuhaf yapıları vardı

2)Animasyonlarda iyileştirmeler yapılmış örnek olarak atla suda yürürken bunu görebilirsiniz

3)Suyun kendisinde iyileştirmeler var dalgalanması vs.. daha iyi olmuş

4)Genel olarak kaplamalarda ve detaylarda iyileştirmeler gözlemledim

5)Orman sıklaşmış biraz ve su kenarlarına bitkiler eklenmiş , su altına daha çok canlılık katılmış

6)Performans iyileştirmeri yapılmış 3-4 FPS lik bir artış gözlemledim lakin bu değer daha fazladır büyük ihtimalle zira gelen grafiksel gelişmeler kartı daha çok yorduğu için fps üstünde negatif etki yaratıyor

7)Görevlerde bugla karşılaşmadım şimdilik

---------------------------------------

Ufak Sorun : Atla giderken bir kere space e bastığınız zaman at zıplamayabiliyor 2 kere arka arkaya basmanız gerekiyor , bu sorun 1.08 dede mevcuttu onda sürekli 2 kere basmanız gerekiyordu şimdi arada bir oluyor.

Ufak Sorun 2 : Bazı yazılarda bug oluştu , mesela menü de grafik ayarlarında üstte yazan preset ayarları low , medium , high kare kare gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 10 Ekim 2015; 14:52:44 >

• o değil de millet hearts of stone koleksiyon paketlerini almış gwent kartlarına kavuşmuş bile biz niye 27 ekimi bekliyoruz

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

• Galaxy'deki Witcher 3 yedeklenebiliyor mu?Bu kadar Gb'yi tekrar indirmek istemiyorumda.
  • GoG üzerinden 17 gb patch indi fakat save dosyalarım bozuldu.Bu sorun ile karşılaşan oldum acaba..........????????????????????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 11 Ekim 2015; 14:16:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: can_38

GoG üzerinden 17 gb patch indi fakat save dosyalarım bozuldu.Bu sorun ile karşılaşan oldum acaba..........????????????????????

Bu update ten sonra 300 MB bir update daha yayınlandı bu sorunu çözmekte.

• Maxıs kullanıcısına yanıt
    Çooook teşekkürler..........
  • Shani için 30gb daha helal ossun.

• ben anlamadım bişe valla pek bi değişiklik göremedim oynanışta 1.10 ile ,20 gb yama çıktı Geralt zıplarken halen stutter oluyor :)
  • Oyunu 1.03 de mi ne oynamıştım low da 30 fps yi zor görüyordum.Şimdi bir ton yama çıkmış 30 fps üstünü görür müyüm acaba ?
  • death march yada ng+ death march da tecrübeli arkadaşlara soruyorum ne tarz bir build daha avantajlı oluyor ? her türlü oyun türüne açığım signlere mi ağırlık vereyim vur kaç taktiğimi yoksa defans + strong attack falan mı daha iyi olur bilemedim gönlüm bear set ile defans gitmek ama her şeyden biraz olsun istiyorum karar veremiyorum sonradan pişman olup skill resetle falanda uğraşmayı sevmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

death march yada ng+ death march da tecrübeli arkadaşlara soruyorum ne tarz bir build daha avantajlı oluyor ? her türlü oyun türüne açığım signlere mi ağırlık vereyim vur kaç taktiğimi yoksa defans + strong attack falan mı daha iyi olur bilemedim gönlüm bear set ile defans gitmek ama her şeyden biraz olsun istiyorum karar veremiyorum sonradan pişman olup skill resetle falanda uğraşmayı sevmiyorum

Bence istediğin tarz ne ise onu oyna yani kendi buildini kendin yap fakat illa öneride istiyorsan poison build var hybrid melee(fast atk)/Alchemy oldukça etkilidir yada kritikte kasabilirsin.Senin tam olarak ne istediğine,nasıl oynadığına göre değişen bir durum bu.Bende şuan ng+ dm oynuyorum dengele gitmeyi düşünüyorum şimdilik ilerde fikrim değişmezse

@TORU-NAGA
    simage!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56D7221EF -- 10 Ekim 2015; 21:08:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

o değil de millet hearts of stone koleksiyon paketlerini almış gwent kartlarına kavuşmuş bile biz niye 27 ekimi bekliyoruz

Kimler almış dostum ve 27 Ekim tarihi bilgisini nereden aldın acaba ? Paylaştığın resmi görünce fena gaza geldim , o kartlara sahip olmak lazım...

• molmehmet M kullanıcısına yanıt
    yabancı ülkelerden alanlar ben witcherstore dan aldım da onlar 26 ekimde kargoya verecekmiş ondan bunların erken almasına tav oldum isteseler bize de erken gönderirlerdi. ilk duyurdukları zaman ek paketi digital olarak alanlara internet üzerinden kayıt yaptırarak bir kod veriyorlardı o sayede alına biliniyodu ben öyle aldım sadece bu 2 deste karta kargo ile 17,5 euro verdim koleksiyon paketi olduğu için internette resmi bir satış yok sadece yerel satıcılarda var bizde de getireceklerini sanmıyorum
  • Ek paketin Gwent desteli kutulu surumunu nereden alabilirim su anda bilen var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yav bu gog un update güncellemesi ne salak

9 GB patch indirdim yine gog galaxy den kurdum , oyun 1.10 oldu ama gog galaxy açtığımda halen 17 GB lık yamayı inirmeye çalışıyo bıraksam indiriyoda , bide bu indiriken yukluyo sanırım yarım kesilince oyun bozuluyo gibi geldi bana
  • 
Sayfa: önceki 533534535536537
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.