Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (529. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ladies in woods gorevini sec ordan devam et eger gorevler kisminda göremez sen kitaplar kismindan ladies in woods kitabini oku

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

ayrıyetten eklemek lazım, philippa yı alt etmek için triss + yennefer den 10 tane getirsen yetmez :) bakmayın kör diye witcher bile yakaladı ama anca işte, durumu siz düşünün

• quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

ayrıyetten eklemek lazım, philippa yı alt etmek için triss + yennefer den 10 tane getirsen yetmez :) bakmayın kör diye witcher bile yakaladı ama anca işte, durumu siz düşünün

Hocam şu yenn yada triss istese bizim işi rahatça halleder dimi eğer öyle ise kendinden güçlü biri ile niye beraber olur bu geralt anlamam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• adamındibi A kullanıcısına yanıt
    bizim iş derken
    ciri yi wild hunt dan korumayı diyorsan, lodge u toplasan ancak yeter. wild hunt elflerinin büyü güçleri çok başka
  • Arkadaşlar witcher 3 expansion pack steam de 39 lira olarak gözüküyor.Suan bunu alsam gog a ekleyip gwent deck hediyesinden yararlanabilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: T_Ice

bizim iş derken
    ciri yi wild hunt dan korumayı diyorsan, lodge u toplasan ancak yeter. wild hunt elflerinin büyü güçleri çok başka

Ben bizim geraltıyen ve triss rahatça hallederler mi diye sordum yada herhangi bir witch ama cevaptan yorumum halledemez sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız arkadaşlar şu an farkettim bu gwent deste olayında expansion pack alanlara ücretsiz değil sanırım.Expansionu alanlara
    buradaki decki almak belli bir ücret karşılığında alma hakkı tanıyor diye anladım.Buda 10$+ shipping olarak geçiyor.Yanlış mıyım?Eğer öyleyse pek avantajlı gözükmüyor.
  • Tabiki ücretsiz değil hocam totalde shipiingle 18.5 € ödedim ben. Lakin yinede avantajlı böle güzel bir hatırayı nerde bulucan bi daha. Oynamanın yanında saklayabilir kitaplığında sergileyebilirsin. Witcher serisi hayranları için ucuz bile. Aslında pahalı olan shipiing.
  • Sonunda Gwent Deck'li expansion siparişini verdim bende bekliyoruz bakalım Yeni nesil magic gibi olsa yayılsa yeni kartlar çıksa hep ne güzel olur:)
  • salamura1 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Diğer dlc ilede diğer 2 decki vericekler diye tahmin ediyorum ama ek kartlar çıkarmı çıkarsa nası olur tartışma konusu.
  • Gün Doğumu.

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxıs -- 21 Eylül 2015; 14:14:02 >
  • fenah2007 kullanıcısına yanıt
    Eyv hocam sağol . Diğer 2 deckin yeni expansion'la verilmesi çok mantıklı :) bakalım bekliyoruz artık en kötü bir mobil uygulama olarak oyunu yapılsa sabah akşam oynanır:)
  • salamura1 kullanıcısına yanıt
    Ah keşke hocam valla fallout shelter gibi bi bomba patlatsa CPR şöle hem blue dan hem wifiden hemde direk online kapışma yapılabilen mobil gwent oyunu efsane olur. Hatta Steam üzerinden bide pc versiyonu ciksa oyyy datlı datlı
  • Arkadaşlar tüm sayfalara bakma şansım olmadı ps4 te oynuyorum witcher 3'ü.Broken flowers görevinde talk to moly kısmında oyun ilerlemiyor sinematik girmesi lazım internetten baktığımda ama oyunda bug var heralde son güncelleme yüklü hala aynı sorun devam ediyor yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Pc versiyonunda hiç böle bir soruna denk gelmedim hocam konu içinde yineden bilen birileri cevap verir ama sen bi ps4 konusuna yaz oyunun.

http://forum.donanimhaber.com/m_70037190/f_//tm.htm#70037190
  • Load game kismindan o bolume gelmeden onceki check point lerden birini yukle ve o gorevi tekrar oyna duzelmesi lazim.

Gorevi soylemeyeyim ama forktail i yaraldiktan sonra ucup yuvasina dogru gitmesi gerekirken havalandi ve havada daire cizip durdu yarim saat ugrastim yol aradim youtube den bakinca bugda kaldigini anladim ve yukarida dedigim gibi o goreve bastan baslayinca sorun çözüldü

• sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    Acemiliğime geldi son kaldığım yerden bir önceki save dosyam 7 levelda.Ben şuan 13 leveldayım.O saveden başlamak biraz üşendiriyor beni ama sanırım başka çarem yok oyunda ilerlemek için :) Teşekkürler cevabın için :)
  • Manuel olarak aldigin save degil dostum load game e baktigin zaman oyunun aldigi check point noktalari var onlardan birini seçebilirsin

• Dün akşam bitirdiğimde baktım, 120 saat oynamışım. 72 TL'ye Steam'den aldığımız düşünülürse bu fiyata böye kaliteli bir oyun daha gelir mi çok şüpheliyim.

Bu arada oyunun sonu da tam da istediğim şekilde bitti. Vallahi akşam mutlu mesut yattım uyudum.
  • 2 haftadır tüm yan görevleri ile Witcher 3 takılıyorum.Rahatlıkla şunu söyleyebilrim.

Bugüne kadar yapılmış en iyi single player oyundur kendisi.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 23 Eylül 2015; 9:43:37 >
  • 
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.