Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rubenmartin

optimizasyon özürlü olacağına, adam akıllı oynayabilmek için minimum 780 ti-970-980 gerekli olacağına kalıbımı basarım.

yani ss lere bakıp iç geçirmeyin agalar, ben baştan söyleyim...

Aynı fikirdeyim.
  • 24 şubata kadar inşallah bilgisayarı toplayabilirim
  • Oyunun sistem gereksinimleri açıklandı mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

optimizasyon özürlü olacağına, adam akıllı oynayabilmek için minimum 780 ti-970-980 gerekli olacağına kalıbımı basarım.

En yüksek ayarlarda 780 ti ile MSAA biraz düşük seviyede 60 FPS ortalamayı bulabiliyormuş. Minimum sistem gereksinimlerinde 780ti istenmiyor yani 780ti ile Low ayarlarda oyun oynamak saçmalık olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: invision

quote:

En yüksek ayarlarda 780 ti ile MSAA biraz düşük seviyede 60 FPS ortalamayı bulabiliyormuş. Minimum sistem gereksinimlerinde 780ti istenmiyor yani 780ti ile Low ayarlarda oyun oynamak saçmalık olur

biz low mu demişiz yukarıda. "adam akıllı oynamak" demek belli bir grafik kalitesi ile oynamaktır. yoksa 6850 ile de oynarsın çöp grafiklerle o problem değil.

oyun bi çıksın tekrar görüşelim kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rubenmartin -- 7 Ekim 2014; 18:51:08 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: invision

quote:

biz low mu demişiz yukarıda. "adam akıllı oynamak" demek belli bir grafik kalitesi ile oynamaktır. yoksa 6850 ile de oynarsın çöp grafiklerle o problem değil.

oyun bi çıksın tekrar görüşelim kardeşim.

Bence 780de aa'yı kısıp diğer ayarları ultra yerine very high'a alınıp oynanması gerek bundan aşağısı oyununun optimizasyon problemli çıkacağını gösterir

• jumong88 kullanıcısına yanıt
    ne kaldı kardeş geriye.

780 sahibi adam aa kısıp, ayrıntıları kısacaksa başlı başına problem. neyse uzatmaya gerek yok hele bir çıksın bakalım. ama daha oyunun kendi sunumunda kasan oyunu 780 falan iflah etmez bence. 980 tri way sli iyi gider.
  • az optimizasyonu güzel yapsınlar arkadaş optimizasyon çok önemli
  • CD Project RED PC dostu şirket ya optimizasyonu batırmazlar diye ümit ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: busterr

CD Project RED PC dostu şirket ya optimizasyonu batırmazlar diye ümit ediyorum

Bende severim Cd red'i ancak ikinci oyunun optimizasyonu hiçte iyi değildi
  • jumong88 kullanıcısına yanıt
    Valla ben notebookta iki kere bitirdim o oyunu, ubersampling ve sinematik efekt dışında herşey ultrada 1080p'de 45-50 FPS'de oynadım sabit. Optimizasyon gayet iyiydi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Valla ben notebookta iki kere bitirdim o oyunu, ubersampling ve sinematik efekt dışında herşey ultrada 1080p'de 45-50 FPS'de oynadım sabit. Optimizasyon gayet iyiydi..

Bende ubersamplink ve sinematik varken (bütün ayarlar en sonda) 60 fps alıyordum lakin yinede yüksek ayarlarda dönemine göre büyük bir sistem istiyordu sırf 3. oyun için kasayı sıfırdan toparladım en azından very high oynayayım diye dua ediyorm
  • grafikleri kokleyip adamin benine kadar gorecek arkadaslarin madalyasini gun bey ozel olarak eve yollacakmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultra tutkunu değilim. 7850 bakalım highda nasıl bir performans gösterecek. Duruma göre ekran kartı güncellemesi yapacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

grafikleri kokleyip adamin benine kadar gorecek arkadaslarin madalyasini gun bey ozel olarak eve yollacakmis

Elindeki ürünle alabileceğin kalitenin alınamama riski çok üzücü bir durum tabii
  • Level dergisinin dediğine göre haritası Skyrim'e göre kat kat büyük olacakmış.

• GTX 660 ti ile inşallah adam gibi oynanabilir
  • WalterHeisenbergWhite kullanıcısına yanıt
    %20 daha büyük skyrim haritasından
  • Skyrim'den iki buçuk kat daha büyük oyun.

-Novigrad haritası 8.5 x 8.5 km = 72.5 km kare
    -Skellige haritası 8 x 8 km = 64 km kare
    -Skyrim 41 km.
  • Şöyle bir site geldi, izleri takip edin ve gizemi çözün diyor.

http://thewitcher.com/thetrail
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.