Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (499. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sinsityotrofoblast

Beyler bi şey soracağım türkçe olmadığı için oyuna baslamadim yanlış hatirlamiyorsam geralt iksiri fazla icincr yuzunde degisiklikler falan olacak deniliyordu böyle bir şey var mi

var kardeşim töbe esatfurullah damarlar falan çıkıyor. bi potion var white honey sanırım içince düzeliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rubenmartin -- 29 Temmuz 2015; 13:45:12 >
  • crazyofc1 kullanıcısına yanıt
    Windows 10'u Insider programı ile 2 aydır filan kullanıyorum. Rahat 150 saat oynadım, bir sıkıntı yaşamadım, ilginç.
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    windows 10'a yükleme olarak mı yapmıştınız? benim oyun windows 8'den kalma.
    Oyun dosyalarını D klasöründe tuttuğumdan, sadece steam', yükleyip yerini tanıtmak yeterli olmuştu.
    Ama şöyle birşeyde var, windows 10'u ilk kurduğumdan beri en az 4-5 sefer versiyon yükseltmesi yaptı. Ondan alakalı olduğunu sanmıyorum.
    Şunu bir dene istersen, Steam'de oyunun özelliklerini gir ve oyun dosyalarını kontrol ettir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubenmartin

quote:

Orijinalden alıntı: sinsityotrofoblast

Beyler bi şey soracağım türkçe olmadığı için oyuna baslamadim yanlış hatirlamiyorsam geralt iksiri fazla icincr yuzunde degisiklikler falan olacak deniliyordu böyle bir şey var mi

var kardeşim töbe esatfurullah damarlar falan çıkıyor. bi potion var white honey sanırım içince düzeliyorsun.

Teşekkür ederim su elimdeki türkçe oyunlar bitsin artik ingilizce falan demeyeceğim baslayacagim % 100 anlamasamda % 70 anlarim herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    çok sağolasın kardeş. gog versiyonu var bende. dediğin işlemi onda denedim olmadı. hiçbir oyunu harici nvidia ekran kartıyla açamıyorum. halbuki nvidia driverı temiz şekilde silip baştan kurmuştum. ya win 8.1 e dönücem ya da sıfırdan win10 kurucam.
    http://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

Öncelikle Program Ekle kaldır'dan nvidia sürücüsünü kaldır, ardından bu programı kur, tüm kalan nvidia driverlarını temizle(shutdown olan seçeneği kullan).
    Bilgisayarı tekrar aç ve şu sürücüyü indirip kurmayı dene(GTX4xx serisi ve üzeri ise ekran kartın);

http://www.nvidia.com.tr/drivers/results/86655

dediğin programı denedim ama shutdown yapmamıştım. bi onu deniyim. çözülmedi kardeş. yine de sağolasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyofc1 -- 29 Temmuz 2015; 15:02:04 >
  • 1.07 yüklediğiminden beri craft yapamıyorum, black pearl bölümünde sahile çıkasıya adamı marizliyorlar. Acayip buglar oluşmaya başladı.
    Tekneye bineyim dedim, gökyüzünden düşmeye başladım suya çakıldım.
  • Türkçe yama hakında hiç bilgi var mı?Girişen var mı bu işe....?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibra012

beyler sakallı bı adamı takıp edıyorum ıkı odalı bıryere getırıyo.birşeyler bul falan dıyo herhalde 2 odayıda didik didik ettim birsey bulamadım.ne yapmam lazım

Sanirim baronu diyorsun. Merdivenlerden sadece yarim kat in. Tam donus bolgesinde merdivenlerde witcher sense ile bak. Ipucunu kirmizi ile gorursun. Sacma bir yere koymslar. Bende bulamamistm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spacemonkey -- 29 Temmuz 2015; 18:49:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

quote:

beyler sakallı bı adamı takıp edıyorum ıkı odalı bıryere getırıyo.birşeyler bul falan dıyo herhalde 2 odayıda didik didik ettim birsey bulamadım.ne yapmam lazım

Sanirim baronu diyorsun. Merdivenlerden sadece yarim kat in. Tam donus bolgesinde merdivenlerde witcher sense ile bak. Ipucunu kirmizi ile gorursun. Sacma bir yere koymslar. Bende bulamamistm.

odalarda değilmi yani ?
  • quote:

quote:

quote:

odalarda değilmi yani ?

Odalari gez. Oradada birseyler var. Ben merdiveni bulamamistim. Internette arastrdm. Yabanvi sitelerde de merdivendekini bulamayan cok kisi olms. Bende merdivrndekini gormedin diye dusunup sadece onu soyledim

• quote:

quote:

quote:

quote:

odalarda değilmi yani ?

Odalari gez. Oradada birseyler var. Ben merdiveni bulamamistim. Internette arastrdm. Yabanvi sitelerde de merdivendekini bulamayan cok kisi olms. Bende merdivrndekini gormedin diye dusunup sadece onu soyledim

tamam hocam yaptım sağolda oyun çok karışık ve sıkıcı ya

• ibra012 kullanıcısına yanıt
    Mesajını görünce hocam yanlış konuyamı girdim felan diye düşündüm bian. Acil olarak oyunu sil hocam yazık sanada oyunada Witcher 3 sıkıcı geldiyse zamanını boşa harcama. Başka işlerle uğraş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Mesajını görünce hocam yanlış konuyamı girdim felan diye düşündüm bian. Acil olarak oyunu sil hocam yazık sanada oyunada Witcher 3 sıkıcı geldiyse zamanını boşa harcama. Başka işlerle uğraş.

bana öyle geldi.birazda diyaloglardan kaynaklı çok karışık .ve herşeyde witcher sense falan istıyo.
  • ibra012 kullanıcısına yanıt
    Herşeyde sense istiyor ve diyaloglar karışık ? Hocam sen acil olarak RPG oynamayı bırak devreler gitmiş senin.
  • imzamdaki sistemde 60 fps ve üstünde oynamak için, en üst hangi ayarları seçmem lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Herşeyde sense istiyor ve diyaloglar karışık ? Hocam sen acil olarak RPG oynamayı bırak devreler gitmiş senin.

Ladies of the Woods ziyaretine gelecek onun, şeker adam misali.

Biri de oyunun müzikleri çok kötü demişti. Müslüm Gürses'ten" Dünya tersine dönse" tarzında müzikler bekliyordu sanırım.
  • black pearl bug u beni de deli etti.Youtube de bi kaç video izleyerek olayı çözdüm.deniz den inci yi bulduktan sonra save edip.Kıyıya sağ taraftan yaklaşıp tab tuşu ile zamanı yavaşlatarak kıyı ya çıkıyorum. igni işaretini yaratıklara çakınca direk seni hedef alıyolar. bi kaç deneme de hallettim.Aslında quest lerde video izlemem zevki kaçmasın diye ama bunda mecbur kaldım.İnşallah böyle saçma bug lu görev yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueshadov -- 30 Temmuz 2015; 18:35:27 >
  • 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.