Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (469. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.555
Cevap
197
Favori
924.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ciri nin witcher olduğu seneryo ile bitirdim. ama ciri witcher olduysa oyuna keşke onla devam edebilseydik. Hiç değilse 2-3 görev yapabilseydik yardım isteyebilseydik falan. Onun için farklı bir seneryo ile bitirmenin hiç bir anlamı yokmuş gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanakg85

Arkadaşlar selam. Oyunu bugün aldim. Gog a redeem kodu giriyorum ama kod aktif olmuyor. D&R dan aldım oyunu ne yapabilirim acaba?

gog'a mail atmayı dene
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Avatarın linkini atar mısın,pek bi' cool çıkmış Butcher of Blaviken'imiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 31 lvl iken armorerler greater glyphleri satıyordu kaer muire deki armorerden 13klık item almıştım. Lvl 32 oldum armorerler greater glyph satmıyor artık ayrıca benim 12k gold da uçmuş acaba bug mu bu?
  • 10 lvl de "Earth Elemental" ı yıktım baya zor oldu ama

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]
    The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU]

• Dostlar en yüksek kapasiteli çantanın kapasitesi ne kadar? Oyunun %17'sindeyim ve şu an 100'lük buldum. Daha üstü oluyor mu?

• Arkadaslar 'faithful friend' adlı bir görev var.Görev yeri white orchard da bi yeri gosterıyor.Gosterdıgı yere gidiyorum ama herhangi bir şey olmuyor.Bana görevde kaçak olan atı yakala diyor ama ortada ne at var ne baska bir sey hiç birsey olmuyor Varmı bilgisi olan bi arkadas
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncu55

Dostlar en yüksek kapasiteli çantanın kapasitesi ne kadar? Oyunun %17'sindeyim ve şu an 100'lük buldum. Daha üstü oluyor mu?

160 olması lazım hocam. Novigrad'daki bir tüccardan alıyorsun onu. Hatta buradan bakabilirsin.
  • Fool's Gold DLC sinde sorun yaşıyorum beyler.
    domuzlarla etkileşime geçmiyor kısaca E harfi çıkmıyor ve yapamıyorum haliyle görevi.
    sitesinde anladığım kadarı ile bazılarınında başına gelmiş orda 1 2şey dene demişler bedne denedim nafile olmadı.
    çözümü varmıdır acaba ? yama gelene kadar beklemeyelim boşu boşuna.
    yardımcı olacak varsa sevinirim.
  • Ben ikinci defa başladım oyuna. Bu sefer full alchemy gidiyorum. Savaşlarda dancing star, Grapeshot atıyorum acayip parçalanıyorlar. Savaşlarda içiyorum potionları ve sürüyorum yağları. Potion zamanları ve healt tazeleme, attacak damage ve uzun süren oil etkisi ile sallaya sallaya en zor da bile oynuyorum. Alchemy karakterde ne toplarsanız kullanıyorsunuz. Yani topla topla üzerinde sonunda eve götürecek haliniz yok. Oyundan keyif almak istiyorsanız en zor da başlayın. Not: potion, oil, bomb,decoction da enchanted superior, master şeklinde geliştirebiliyorsunuz..
    Normalde her yaratık için özel decoction iksirler var. Bunların hızlı bir şekilde toplayıp yaratıkla kapışmadan önce alınmasında fayda var.
  • stutter sorunu artık iyice sıkmaya başladı.Varmıdır bunun bir çözümü cidden.Oyun oynarken başımı ağrıtıyor.Güzelim sevdiğim oyundan soğuttu beni.

• oyunu hazmede hazmede yeni bitirdim(gwent hariç) nasıl olduysa en kötü son ile bitirmişim o geraltın üzgün bir şekilde oturup ağlaması sonra koskoca kaer mohende tek başına kalması çok üzüldüm kurt reise
    şimdi ana soruma gelirsek yarım yamalak ingilizce çok zevk vermiyor dialogların yarısını anlayıp diğer yarısını anlayamamak oyun zevkini baltalıyor özellikle amerikan değilde ingiliz ingilizcesi ile yapmaları olayı daha da karışık bir hale getiriyor yokmu türkçe yama ile ilgili haber sakın satış az demesinler bilkom ön sipraişleri yetiştiremedi bunun birde steamden alan arkadaşları katarsak macaristan nüfusuna yaklaşırız macarca desteği olan bir oyunda 76 milyon insanın konuşabildiği bir dilin olmaması çok üzücü dertliyim anlayacağınız bu konuda son birşey daha ekleyeyim ultrada 20-30 fps ile oynarken high ayarlarda da 20-30 ile oynuyor herşeyi köklediğimde 15-20 fps ile oynuyor r280 için bir ayarı yokmu birde kasınca oyunda sesler karışıyor atlıyor ağır çekimde gibi konuşuyorlar fps ile alakası olabilirmi bu durum bir soruyum dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: DarKSide58

oyunu hazmede hazmede yeni bitirdim(gwent hariç) nasıl olduysa en kötü son ile bitirmişim o geraltın üzgün bir şekilde oturup ağlaması sonra koskoca kaer mohende tek başına kalması çok üzüldüm kurt reise
    şimdi ana soruma gelirsek yarım yamalak ingilizce çok zevk vermiyor dialogların yarısını anlayıp diğer yarısını anlayamamak oyun zevkini baltalıyor özellikle amerikan değilde ingiliz ingilizcesi ile yapmaları olayı daha da karışık bir hale getiriyor yokmu türkçe yama ile ilgili haber sakın satış az demesinler bilkom ön sipraişleri yetiştiremedi bunun birde steamden alan arkadaşları katarsak macaristan nüfusuna yaklaşırız macarca desteği olan bir oyunda 76 milyon insanın konuşabildiği bir dilin olmaması çok üzücü dertliyim anlayacağınız bu konuda son birşey daha ekleyeyim ultrada 20-30 fps ile oynarken high ayarlarda da 20-30 ile oynuyor herşeyi köklediğimde 15-20 fps ile oynuyor r280 için bir ayarı yokmu birde kasınca oyunda sesler karışıyor atlıyor ağır çekimde gibi konuşuyorlar fps ile alakası olabilirmi bu durum bir soruyum dedim

Ayar kısınca fps artmıyorsa fazla o zaman işlemci kısıtlaması yaşıyorsun sanırım.

• i5 3470 ile darboğaz olacağını sanmıyorum belki ısıdan dolayı işlemci zorlanıp darboğaz yapıyormuş gibi kısabilir sistemi şimdi 15.6 beta driver kuracam +10 fps üstüne birkaç sorun gideriyormuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

stutter sorunu artık iyice sıkmaya başladı.Varmıdır bunun bir çözümü cidden.Oyun oynarken başımı ağrıtıyor.Güzelim sevdiğim oyundan soğuttu beni.

1.05 ile camera stutter sorunu çözüldü, bende oynayamıyordum yoksa, şimdi Geralt zıplarken oluyor sadece

Ama şu witch sense yaparken ki bulanıklaşan görüntü çok göz yoruyo o ağrıtıyo olbilir başınıda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 6 Temmuz 2015; 13:15:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

stutter sorunu artık iyice sıkmaya başladı.Varmıdır bunun bir çözümü cidden.Oyun oynarken başımı ağrıtıyor.Güzelim sevdiğim oyundan soğuttu beni.

1.05 ile camera stutter sorunu çözüldü, bende oynayamıyordum yoksa, şimdi Geralt zıplarken oluyor sadece

Ama şu witch sense yaparken ki bulanıklaşan görüntü çok göz yoruyo o ağrıtıyo olbilir başınıda

Stutter sorunu yok şu anda 1.07 yama falan gelecek diyorlardı. Bu yamayla oyun daha iyi bir hale gelecektir.
  • Oyun birden kendini borderless window'a kilitledi, naparsam yapayım fullscreen olmuyor, borderless'a düştükçe fps de düşüyor. Sinirlenip sildim oyunu, neyse ki uzun süre önce önce bitirmiştim. Borderless window'da oynamadığınızdan emin olun
  • Redeem code ile ilgili sagolsunlar bilkom yardımcı oldu ve oyun aktif edildi. Gog galaxy de oyun yamaları indirmeye başladı fakat 23 gb lik oyunuda indirmek istiyor lakin oyunu zaten cd olarak kurdum. Bence yuklemesine bir gerek yok ama emin olmak için sizlere danışmak istedim. Iyi oyunlar

• Arkadaşlar sağlam ve çalışan trainer bilen varmı ?

• Arkadaşlar fazla eşyanızı nereye bırakıyor sunuz? Evlerin içine bıraksak tekrar bulabilir miyiz eşyalarımızı?
    Armorları atmak istemiyorum. Değişik değişik giyiyorum
  • 
Sayfa: önceki 467468469470471
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.