Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.549
Cevap
197
Favori
923.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konsol demosu olduğu için beğenmemeniz normal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

son gameplayi beğenmedim. combat witcher 2'nin aynısı olmuş ki hiç sevmem, ilk oyundaki yüksek levelda birbirinden şık kılıç dansları yapan geralt'ı yine mumla arayacağız anlaşılan. oyun izlenim itibariyle 2. oyunun open world versiyonu gibi.. ilk oyunun grafiklerinde, combat sisteminde open world bir oyuna razıydım halbuki.. ayrıca arayüz ve müzikler de 2. oyundakinden devşirme ki bunlar kötü sinyaller.

Bende hissetmedim değil. Hoş 2. Oyunda ki dövüş sistemini başta beğenmeyip sonradan hoşuma gitmişti ama yinede kurtarmıyordu. Böyle bi tekdüzelik vardı.
    Bu oyunda 2.ye benziyor yine, dediğin gibi. 1. Oyunun yeni nesil grafikler ile yeniden çıkarılacak diye bi dedikodu duymuştum ama adı üstünde dedikodu.

Arkadaşlar haklılık payınız var ama ilk oyundaki dövüş sistemi tamamen klawye-mouse ikilisine göre tasarlanmıştı. Gamepad ile o oynanış olmaz. 2. oyunda zaten xbox koluna destek vermesi zaten o combat sisteminin kaldırıldığını gösteriyor. Yapılacak en iyi şey 2 oyunun ortasını bulmak. 2. oyuna benzesede ben şahsen beğendim. Bu videoda Witcher 2'nin alpha sürümünden görüntüler var. Videonun sonlarında combat ilk oyunla aynı nerdeyse. Ama oyun çıktığında farklı.
  • Ben de oyun çıktığında farklılıklar olacağını düşünüyorum.Gameplay iyiydi bence
  • çıksada oynasak
  • Bariz E3 için yapılmış bir video gibi geliyor bana, canavar keserken böyle ara sahne gireceğini sanmıyorum her seferinde. İlk görev olarak da griffinle savaşacağımızı sanmıyorum
    Bazı animasyonların kütük gibi olması dışında ben beğendim ben, özellikle sona kalan arkadaşı yarmasını takdirle karşıladım aşırıya kaçan bir hareket olsa da :) Bitirici hareketler için ara sahne girmemesi güzel. 2. oyundan çok daha akıcı bir dövüş sistemiyle geliyor. Bir de ok attıktan sonra iz kalmasa daha güzel olurdu düşüncesindeyim.
    Uİ yi biraz adam etmişler. PC için biraz daha gelişmiş versiyonu olabilir. (sanmıyorum gerçi :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 10 Haziran 2014; 14:01:15 >
  • at ile dövüş sisteminini getirmekle çok iyi yapmışlar,biçme,yarma olayı da güzel
  • Biraz burukluk yaratmadı değil koşu animasyonu 2. oyunun aynısı gibi ikinci oyunda tek beğenmediğim yanı Gerald ın koşarkenki hareketleriydi ayınısı olmuş nerdeyse. Combat ikiyle aynı gibi değil baya aynı ya :( kötü değild iama o videodakiler, hmm ama değişir büyük ihtimal. Çünkü videolarda gördüğüm efsaneydi, ciddi ciddi içime bir kuşku kondu. Videodaki uzaktan yaratıkların sana doğru koşarken gerald ın bekleyişi falan aşık olmuştum en çok istediğim şeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wight Lord -- 10 Haziran 2014; 16:56:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Bariz E3 için yapılmış bir video gibi geliyor bana, canavar keserken böyle ara sahne gireceğini sanmıyorum her seferinde. İlk görev olarak da griffinle savaşacağımızı sanmıyorum
    Bazı animasyonların kütük gibi olması dışında ben beğendim ben, özellikle sona kalan arkadaşı yarmasını takdirle karşıladım aşırıya kaçan bir hareket olsa da :) Bitirici hareketler için ara sahne girmemesi güzel. 2. oyundan çok daha akıcı bir dövüş sistemiyle geliyor. Bir de ok attıktan sonra iz kalmasa daha güzel olurdu düşüncesindeyim.
    Uİ yi biraz adam etmişler. PC için biraz daha gelişmiş versiyonu olabilir. (sanmıyorum gerçi :))

Eğer o sinematik gibi animasyonlar olmazsa yıkılırım :(
  • Bu oyunun koleksiyon içeriğini internet üzerinden nereden alabilirim?
  • DA: Inquisition görsellik olarak daha iyi gibi. En azından konsolda öyle. Witcher 3'ü konsollara uyarlamak için grafikleri epey bir downgrade yapmışlar gibi gözüküyor. PC'de muhteşem gözükür tabi ondan şüphem yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trident02 -- 10 Haziran 2014; 16:48:06 >
  • konsollar diye birşey olmasaydı eğer sadece pc olsaydı yapımcılar oyunları çok gerçekçi yapardı ne de olsa onları kısıtlayan konsollar yok, tabi konsollar olmayınca oyun fazla satmaz pc'deki korsan kullanımı yüzünden
  • quote:

Orijinalden alıntı: cato16

Eğer size bir haber gelirse, bana da haber verin lütfen.

Tabiki. Amazon buyuk ihtimal satacaktir.
  • Yeni gameplay var beyler canlı yayın.

http://www.ign.com/events/e3

Yazdım ve bitti :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archVillain -- 10 Haziran 2014; 23:11:34 >
  • Adamlar şehir yapmış.

• siberarmi kullanıcısına yanıt
    TressFX var galiba Geralt'ın saçları Tomb Raider'daki Lara'nın saçları gibi dalgalanıyor
    Ayrıca binalara ve şehirlere girerken yükleme ekranı olmaması inşallah tek benim dikkatimi çekmemiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 11 Haziran 2014; 0:05:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu linkten daha kaliteli versiyonunu izleyebilirsiniz:

http://www.ign.com/videos/2014/06/10/the-witcher-3-gameplay-demo-ign-live-e3-2014

Şehir cidden muhteşem tasarlanmış. Ayrıca Draw Distance konusunda nihayet Skyrim'i deviren bir RPG ile karşı karşıyayız. Çoğu oyunda detaysızlığı kapatabilmek için bolca kullanılan "fog"/ sis saçmalığına inat, atmosferi tavan yaptıran Draw Distance olayına şahsen çok önem veriyorum.
  • oyundaki combat sistemine laf edenler olmuş :D arkadaşlar witcher 2 de geraltın dövüş animasyonları çok ksıtlıydı 10 tane mi ne vardı witcher 3 te bu sayı 40 kadar çıkartıldı diye biliyorum yani gördükleriniz göreceklerinizin binde biri değil :D
  • Selam arkadaşlar the witcher 3 için cd projeckte söyle bır maıl attım TÜRKÇE çeviri ile ilgili

Hello.I wanna buy with pre order this game but I dont know enoungh English for this game.I am from Turkey.You have added Turkish translation to TW2.But we did'nt buy enough TW2.We've made a mistake.Can you give us one more chance last time, please.We will fix our mistake.Good luck with your new game

İngilizcem iyi degıl kusuruma bakmayın yarım yamalak bısı yazdım onlarda 2 gün sonra soyle bır maıl attılar genel anlamda ne dedıklerını anladımda tam anlamıyla çevirisini yapabılecek bir arkadaş olursa cok sevınırım

Dear Batuhan,

Thank you very, very much.
    You didn't make any mistake - we're proud that we have so many fans in Turkey and trust me that our goal is to make everything to make sure that your Witcher 3: Wild Hunt experience will be truly best possible.
    I cannot promise you anything regarding local Turkey language version at this moment since it's not planned... But please let's stay in touch. If anything will change, I'll let you know immediately.

Thank you very much for all your kind words and support. It means really a lot for all of us here, at CD PROJEKT RED.

Best regards
  • quote:

Orijinalden alıntı: vergosa

Selam arkadaşlar the witcher 3 için cd projeckte söyle bır maıl attım TÜRKÇE çeviri ile ilgili

Hello.I wanna buy with pre order this game but I dont know enoungh English for this game.I am from Turkey.You have added Turkish translation to TW2.But we did'nt buy enough TW2.We've made a mistake.Can you give us one more chance last time, please.We will fix our mistake.Good luck with your new game

İngilizcem iyi degıl kusuruma bakmayın yarım yamalak bısı yazdım onlarda 2 gün sonra soyle bır maıl attılar genel anlamda ne dedıklerını anladımda tam anlamıyla çevirisini yapabılecek bir arkadaş olursa cok sevınırım

Dear Batuhan,

You didn't make any mistake - we're proud that we have so many fans in Turkey and trust me that our goal is to make everything to make sure that your Witcher 3: Wild Hunt experience will be truly best possible.
    I cannot promise you anything regarding local Turkey language version at this moment since it's not planned... But please let's stay in touch. If anything will change, I'll let you know immediately.

Thank you very much for all your kind words and support. It means really a lot for all of us here, at CD PROJEKT RED.

Best regards

Insan oyunda Triss olup olmadigi sorar. Triss yoksa ben yokum aga.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LivingDeads69

quote:

Orijinalden alıntı: vergosa

Selam arkadaşlar the witcher 3 için cd projeckte söyle bır maıl attım TÜRKÇE çeviri ile ilgili

Dear Batuhan,

Best regards

Insan oyunda Triss olup olmadigi sorar. Triss yoksa ben yokum aga.

media@cdprojektred.com mail adreslerı bu ben Türkçe secenegını gorme sanmsımız varmı dıye sordum istiyosan sor bı 2. oyunu bıtırmıstım de tam hatırlayamıyorum trısse nolmustu en son
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.