Şimdi Ara

The Witcher 3: Wild Hunt (2015) [ANA KONU] (334. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
25.554
Cevap
197
Favori
924.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nén-El

quote:

Orijinalden alıntı: fenah2007

Arkadaslar, yemek konusunda white orchardda su kazlari kesmeyi ihmal etmeyin. Hem hatri sayilir tuy hemde et kazaniyorsunuz bonus olarakta arada yumurta. Oncelikle kazlari biraz kovalayin guardlardan uzaklassinlar sonra kesin koyluler baharsada bisey degismiyor Tum kazlar olunca 1 saat meditasyon yapin kazlar tekrar spawn. Geyiklerinde pesine dusun bazen agac aralarina sikismis 7-8 geyikten olusan suru denk geliyor tek igniyle 5-6 et kaldiriyorum. Savaslarda yeterli oluyor diger slotta pot var gerekirse onuda bastinizmi zaten sirtiniz yere gelmiyor.

Eve gidince hemen bir hayvan katliamı yapayım. Süper paylaşım işte böyle paylaşımlar görmek istiyoruz

Eyw hocam soylarinida kurutma ama bi disi bir erkek kalsin Et baya oldu elimde bi soslu biftek yapip Yennferin kapisini calicam erkek halimle sana yemek hazirladim felan

• quote:

quote:

Arkadaslar, yemek konusunda white orchardda su kazlari kesmeyi ihmal etmeyin. Hem hatri sayilir tuy hemde et kazaniyorsunuz bonus olarakta arada yumurta. Oncelikle kazlari biraz kovalayin guardlardan uzaklassinlar sonra kesin koyluler baharsada bisey degismiyor Tum kazlar olunca 1 saat meditasyon yapin kazlar tekrar spawn. Geyiklerinde pesine dusun bazen agac aralarina sikismis 7-8 geyikten olusan suru denk geliyor tek igniyle 5-6 et kaldiriyorum. Savaslarda yeterli oluyor diger slotta pot var gerekirse onuda bastinizmi zaten sirtiniz yere gelmiyor.

Eve gidince hemen bir hayvan katliamı yapayım. Süper paylaşım işte böyle paylaşımlar görmek istiyoruz

Böyle paylaşımlar iyi hoşta, ben 210 kilo ağırlıkla yürüyerek oynuyorum bu oyunu.
    Birde bunları kessem 300 kilo olacak, buna biran önce çözüm getirilmeli arkadaş. Oyunu oynayamıyorum doğru dürüst.

• Ben de maalesef bu dertten muzdarip olup bu konuya girişimi iyice azalttım artık hızlıca geçiyorum sayfaları spoiler a denk gelmeyim diye. Konuya bakan admin vb. kişiler özellikle oyun konularında daha hassas davranmalılar ve gerekli yaptırımları uygulamak durumundalar bence. Yoksa o spoiler butonunu neden koydunuz oraya diye sorarlar DH yönetimine. Çarşaf kadar resmi konuya ekleyenlerde ayrı bir sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SdRYmZ

Arkadaslar of swords and dumbling bolumunde kaldim.

Bir silahciyla anlasma yapmaya gidiyoriz sanirim. Anlasma sonunda 6 tane lwli belli olmayan cuce geliyor. 1 vurusta oluyorum. Silahciyla betaber kacmami soyluyor ama adam korkudan hic hareket etmiyor. Kacacak yer yok zaten. Bu gorevi nasil tamamlayacagim bilen varmi??

Arkadaşım şu yukarıdaki mesajın spoiler işte. Daha ne diye laf salatası yapıyorsun.

Yukarıda benim yaptığım gibi yazsaydın kimse birşey demezdi. Tamam mı? Anlata bildik mi, derdimizi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OoO_21 -- 26 Mayıs 2015; 16:14:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OoO_21

quote:

quote:

Böyle paylaşımlar iyi hoşta, ben 210 kilo ağırlıkla yürüyerek oynuyorum bu oyunu.
    Birde bunları kessem 300 kilo olacak, buna biran önce çözüm getirilmeli arkadaş. Oyunu oynayamıyorum doğru dürüst.

Sorma hocam valla sikintisi buyuk o isin. Modlar cikmis durumda baslangic agirligini 120 ye cikartan ama sadece witchera ozgu olarak icim rahat degil mod kullanma konusunda. REsmi forumundada bu konuda geri donus almis durumda Cd P.R umarim en kisa zamanda cozulur.

Birde sole birsey var agirlik icin mod kullansak dahi canta karisikkende sikinti. Cantamin sadece olmasindan yanayim o yuzden yanimda tasimama gerekenleri her zaman sandiga koymaktan yanayim. Gel gorki daha beklicez.

• fenah2007 kullanıcısına yanıt
    Konu icinde onlarca spoilersiz en ince ayrintisina kadar anlatilmis yorum varken benim spoiler olarak algilanmasin diye sadece kisa kelimeler kullanip (sadece o bolumu oynayan arkadaslarin algilmasi icin secilmis kelimeler kullanarak) sordugum soruya takilmaniz ve o yetmezmis gibi terbiyesizlik yapmanizi tamamiyle artniyet olarak algiliyorum.
    Bu tutumunuzdan dolayi sizi kınıyorum.Madem bukadar istiyorsunuz, oyunu bitirdigim vakit size ozel mesaj olarak ayrintili bir sekilde finali anlatirim siz hic uzulmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eric cartman6167

beyler oynadığınız en iyi rpg oyunu ne diye sorsalar withcher 3 dermisiniz ? şu ana kadar genel kapsamda oynadığım en iyi oyunlar arasında rahat ilk 5 e girer ama ben yinede bir dark souls'a değişmem özellikle dark souls 2'ye. yani o oyundaki atmosferi kasvetli havayı çaresizliği yalnızlığı bu kadar iyi işleyebilen başka bir oyun görmedim

Oynadığım en iyi RPG Witcher 2'dir tartışmasız. Oyundaki seçimler, hikaye, olaylar beni büyülemişti. 3. oyunun çok başındayım o yüzden daha oynamış saymıyorum bu oyunu.

Souls serisi ise tamamen faklı bir heyecan. Elmayla armut bile değil dut, dut
    Bunları karşılaştırmak olmaz.

• Valla hocam istedigin gibi algila zaten alginda olan sorunun farkindayiz. Bak OoO_21 ve eric cartman hocalariminda dedigi gibi forumda bir cok kisi sen ve senin gibilerden bikmis durumda. Senin gibilerin hepsine cevap vermeye kalkissak forumun cani cikiyor konunun hayri kalmiyor. Arada 1 kisiye patliyoruz artik sabir tasimiz var. Birimizin bir sekilde bunu tekrar yapmasi gerekiyor. Buna ragmen hala soyunuz tukenmedi.

Artniyet kelime anlami nedir bir bak. Genel olarak biri hakkinda baska birinin kotu ve gizli dusuncelere sahip olmasi diyebiliriz. Bu durumda ben acik acik dusuncemi soyledimmi soyledim. Sana hatani belirttim yuzune vurdum arkandan konusmadim. Lakin sen gayet normal bir sekilde masummus gibi oyun hakkinda acik bilgi paylasiminda bulundun. Sence bunlarin hangisi artniyet. Benim zeki kardesim ?

Kina kina iyidir cilde iyi gelir. Olmadi sayende spoiler yedik baska yerlerede kullan o kinayi rahatlarsin. Cok korktum sen bi bitirde oyunu bana spoiler vermek sura dursun bu kafayla.

• fenah2007 kullanıcısına yanıt
    Birine patlamak değilde, arkadaş ben birşey yapmadım diye kendini öne atınca ve uslübüda hoş olmayınca araya girmek ihtiyacı hissettim.

Geçenlerde de sormuştum ama oyunda çiğ etleri pişirmekle alakalı birşey yok deniliyordu. Acaba güncellemelerle eklenir mi?
    Çiğ yemenin zararı var mı, ondanda bi haberim gerçi.
  • quote:

Birine patlamak değilde, arkadaş ben birşey yapmadım diye kendini öne atınca ve uslübüda hoş olmayınca araya girmek ihtiyacı hissettim.

Geçenlerde de sormuştum ama oyunda çiğ etleri pişirmekle alakalı birşey yok deniliyordu. Acaba güncellemelerle eklenir mi?

Katı yiyecekler çok fazla duration sağlamıyorlar. En güzeli Alcamey kullanarak potion yapın. Water ya da Apple Juice da güze vitality basıyor. Yani katı besinler amelelik Alcamey skillerine verirseniz. topladığınız bitki ve itemlerin ne effect verdiklerini görürsünüz.

• quote:

Haklisin hocam ben patlama sozunu aslinda kendim icin kullandim. Bak bunu ETS 2 konusunda bi aralar cok yasadik. Simage konusunda surekli uyarilara ragmen sayfayi bi aciyorsun 100tane tam boy tir fotosu tirini alan cekip atiyordu fotoyu bi sayfa 5 dakkada yuklenirmi. Bunlar 1yada bir kactane degilki hepsine anlatak laf arada bole birine birimiz soyluyoruzki kizim sana soyluyorum gelinim sen anla hesabi ama anlayana.

Cig etlerin bi zarari yok hocam ben cig etle dolduruyorum hep canimi. Pisirme ne yazkki yok, banada buyuk eksiklik olarak geliyor. Parmagimizi siklatarak ates yakabilirken bi et bile pisiremiyoruz.

• OoO_21 O kullanıcısına yanıt
    Ben PS4 te oynuyorum ama böyle bir yazı görür görmez paylaşmak istedim , çünkü pc deki optimizasyon sorunlarını biliyorum umarım faydalı olur arkadaşım. Faydalı olursa sende paylaş ki herkes yararlansın..

• quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

quote:

Katı yiyecekler çok fazla duration sağlamıyorlar. En güzeli Alcamey kullanarak potion yapın. Water ya da Apple Juice da güze vitality basıyor. Yani katı besinler amelelik Alcamey skillerine verirseniz. topladığınız bitki ve itemlerin ne effect verdiklerini görürsünüz.

Aslında sıkıntı o değil. Şimdi hatırlamıyorum ama Apple Juice sanırım(bildiğin elma suyu havalı durduğuna bakma) falan oluyor ama o bitince kendisi otomatikman başka şeylere geçiyor, sıkıntı bu. buradaki kullanım yada öncelikle ilgili bir dizilim yapa bilsek hoş olmaz mı? Elma suyudur ardından baldır, ıvırdır zıvırdır vb. sıralasak.

• Arkadaşlar Ability point sadece level atlayıncamı geliyor yoksa baska bir yolu da varmı, bir arkadas haritadaki soru isaretlerini yapinca geliyor demisti sanırım varmı böyle birşey. Ben birçok soru işareti yaptim ama AP yok

• Arkadaşlar bu forum -Mustafa gibi Troll'lüğü meslek edinmiş, insanların sinir sistemini alt üst eden adamları gördü biliyorsunuz.

Bu şekilde spoiler olabileceğini tahmin edemeyen ve daha sonradan da özür dileyen bir arkadaşın üzerine bu kadar gitmeyelim isterseniz. Bu söylediklerinizi hak edecek onlarca kişi varken forumda..

Biliyorum sinirlisiniz ve en sonunda bu arkadaşa patladınız ama lütfen güzelce uyaralım böyle aklı başında insanları.
  • Artik sizin gibi terbiyesiz ve terbiyesizlere destek veren insanlarla ugrasamicam.
    Telefonla baglandigim icin spoiler yapamadim ve mumkun oldugunca msjimda spoiler vermedim.
    Ama bu arkadasin terbiyesiz ve hakaretlerina maruz kaldim.(Bana atigi ilk mesaja bakin)
    Hemen ardindan spoiler oldugunu dusunen tum arkadaslardan ozur diledim.
    Ama yetmedi terbiyesiz arkadasimiz yaptigi terbiyesizlikten dolayi ozur dilemek yerine olayi buyutmeye devam etti.
    En basta terbiyeli bir sekilde yaptigim yanlisi duzeltmeyi onerseydi msjimi siler bende ondan ozur dilerdim konu kapanirdi.
    Ama yok. Bu arkadas istedigi herkesle istedigi uslupla konusacagini zannetti. Konusturmam arkadas.
    Kim ne dusunurse dusunsun.terbiyesiz insanlara tahamulum yok.

• Oyunun gidişatıyla alakalı yorumlarda spoiler'i unutmayalım lütfen.
    1.04 güncellemesi için ağırlık modunu kuramadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meydey45 kullanıcısına yanıt

öldürmemeyi tercih et.
    o şekilde devam et
  • kilicalipasa kullanıcısına yanıt
    Places of Power adlı yerleri aktif ederek tek seferlik yetenek puanı kazanabilirsiniz.
  • OoO_21 O kullanıcısına yanıt
    nası olmaz 2 oyunda rpg değil mi ? afedersinde hangi oyunları birbirleriyle karşılaştırcaz o zzman witcher 2 ile 3 de tamamiyle elma ile armur çoğu şey değişti oyun witcher 3 de daha bir açık dünya halini aldı,call of duty ile battlefield'i falanda karşılaştırmayalım o zaman birbirleriyle çok farklı oyunlar hatta oyunları direk kendileriyle karşılaştıralım sonuçta her oyun birbirinden farklı bunları karşılaştırmak olmaz
  • 
Sayfa: önceki 332333334335336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.