Şimdi Ara

Xposed Framework (Paranoid, Pdroid, Multiwindow-Hack gibi süper modlar hepsi burda) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
20
Favori
16.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • usta ya şu Simlistic Control programı içinde bi başlık açsanız.. ben framaroot ile telefonu rootladım. ama bir türlü recovary moda giremiyorum. odin mod geliyor karşıma hep. dolayısı ile flashlama yapamaıyorum. apk ile senin bu gosterdiğin yöntem tertemiz oldu.

ancak şu Simlistic Control müthiş dikkatimi cekti. bununda flashlamadan apk ile kurulumu yokmudur?
  • güzel konu
  • USta olayın şimdilik yabancısıyım şimdi farkettim. ilk vakit bulduğumda detaylarını inceleyeceğim,, bana kısa yoldan bir cevap yazabilirmisiniz?
    S2i9100 cihazda wanamp14.4+hirox5.8medium kernel kullanıyorum. greenify kullanıyorum greenify in donate versiyonu var. Xposed framework ile kuruluyormuş. ben direkt apk yı kursam sıkıntı yaşarmıyım,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rraistlinn -- 1 Ağustos 2013; 3:55:26 >
  • hiç takip edem yok galiba konuyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: rraistlinn

USta olayın şimdilik yabancısıyım şimdi farkettim. ilk vakit bulduğumda detaylarını inceleyeceğim,, bana kısa yoldan bir cevap yazabilirmisiniz?
    S2i9100 cihazda wanamp14.4+hirox5.8medium kernel kullanıyorum. greenify kullanıyorum greenify in donate versiyonu var. Xposed framework ile kuruluyormuş. ben direkt apk yı kursam sıkıntı yaşarmıyım,

hocam xposed kuruluysa, apk kurunca direk görüyor zaten xpose settingste tik koyuyorsun. bu greenify tam olarak ne işe yarıyor anlamadım. tamam uygulamaları donduruyorda rame pek bir etkisi yok gibi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler, güzel çalışma...
    root yapmanın artıları bunlar olsa gerek
  • Selamlar Xposed yükledim teker teker yaptım fakat yükle dediğimde yazım hatası veriyor ve Xposed yüklenmedi diyor ayrıca reboot ta yapamıyorum..
  • Bu kadar geç farketmem çok kötü olmuş, araştırınca burada konusunu açmış olduğunu gördüm eline sağlık.
  • Telefonu kisişelleştirebilmekte büyük kaynak doğrusu, Xposed Yükleyici modüllerine taktım kafayı xda sitesnde geliştiricileri ile irtibat halinde string dosyalarını Türkçeleştirmekteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YER-DENİZ -- 24 Ocak 2014; 12:44:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CEM0KA

Telefonu kisişelleştirebilmekte büyük kaynak doğrusu, Xposed Yükleyici modüllerine taktım kafayı xda sitesnde geliştiricileri ile irtibat halinde string dosyalarını Türkçeleştirmekteyim

Hadi bakalım kardeşim kolay gelsin, en kısa zamanda paylaşımını bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Telefonu kisişelleştirebilmekte büyük kaynak doğrusu, Xposed Yükleyici modüllerine taktım kafayı xda sitesnde geliştiricileri ile irtibat halinde string dosyalarını Türkçeleştirmekteyim

Paylaşımı ben yapmayacağım, xda sitesindeki geliştiricilere Türkçeleştirdiğim/Türkçeleştireceğim string dosyasını göndereceğim, onlarda yayınladıkça kullanıcılara güncelleme adı altında sunumları olacaktır..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Paylaşımı ben yapmayacağım, xda sitesindeki geliştiricilere Türkçeleştirdiğim/Türkçeleştireceğim string dosyasını göndereceğim, onlarda yayınladıkça kullanıcılara güncelleme adı altında sunumları olacaktır..

Ha şu mesele, eyvallah kardeşim sağol, iyi çalışmalar

• çok güzel konu ama ilgi çok az.. ben Xperia Xposed, GEM Xperia Xposed ve GravityBox kullanıyorum zaman zaman kurcalıyorum yeni şeyler bulmaya çalışıyorum bu modüllerle ilgili sorusu olan varsa bildiğim kadarıyla cevaplayabilirim
  • tinted status bar'ı kurdum, çok iyi ya teşekkürler konu sahibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mike4peace

tinted status bar'ı kurdum, çok iyi ya teşekkürler konu sahibi

Tinded Status Bar Türkçe istersen, >> BURDAN << linkine ulaşabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YER-DENİZ -- 14 Nisan 2014; 8:44:50 >
  • Rootlu telefonuma Xposed'i kur dedim, telefon kapandı birkaç işlem yaptı ve şuan samsun yazsısında takılı kaldı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

Rootlu telefonuma Xposed'i kur dedim, telefon kapandı birkaç işlem yaptı ve şuan samsun yazsısında takılı kaldı?

Telefonunuzun yedeğiniz varsa CWM'den sistem kurtarmaya girebilirsiniz veya sıfırlayabilirsiniz.
  • Cevap için teşekkürler. Yedek almamıştım maalesef yeniden rom kurmak zorunda kaldım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan3535

Cevap için teşekkürler. Yedek almamıştım maalesef yeniden rom kurmak zorunda kaldım. :)

Pek bi yardımı olmadı ama şimdi yedek alırsınız artık..
  • Aldım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.