Şimdi Ara

Heroes of Might & Magic 5 , Hammers of Fate

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
581
Cevap
0
Favori
68.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sanırım fazla söze gerek yok, Ubisoft yine yaptı yapacağını bu oyunu final zamanına denk getirmeyi başardı
    Oyun bugün (9.5.2006) piyasaya sürüldü ve reloaded yine yaptı yapacağını Tabi ben ilk bulduğum zaman orjinal olarak edinmeyi düşünüyorum , böyle bir eser için sizede tavsiye ederim. İyi eylenceler

Offical Web sayfası :
    http://www.mightandmagic.com/HeroesV/uk/intro.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fistan -- 22 Eylül 2006; 14:37:47 >

• Niye cevap yok ya beklemiyor muydunuz??
  • eski heroes culardan kaç kişi kaldık ki
  • Süper, bir ara ben de indi.... eeeee... alırım... İnşallah 3.nün modifikasyonlusu gibi bir oyundur.
  • Vallaha bu oyun en çok korktuğum şeylerden birisi. 1 ay sonra üniversite bitiyor. Ve bu oyun piyasada. Offfffff offfff.Çok zor çok.
    Yine sabahlama seansları. Uykusuz geçen günler. Çok sıkıntı çektirecek bize bu oyun.
  • ya demosunu oynadım gerçekten 4 felaketinden sonra baya toparlamışlar. ama şu an oynamamam lazım yoksa bu sene de sınıfta kalcaz 1 aysonrasına bırakıyorum hıncımı sonra deli gibi oynarım.
    bu arada tam sürümün çıktığını senden öğrendim yahu bela gibi çok kötü zmanda çıktı yahu

ama tadından yenmicek bi oyun gibi göründü gözüme. artık h3 cdmi tozlu raflara kaldırabilirim sanırım
  • yapma yawwwwwwwwww dersler bittti 10 gün sonra finaller nasıl tutacam kendimi yawwwwww
    tutmayacam kardeşim alıp oynarım benim adım tatar ramazan ben bu oyunu bozarım
  • nedense benim açtığım post silinmiş...
  • oyun 3e çok benziyor, yani gerçekten 3oynarkenki moda giricez heralde
    neyse en güzeli sınavı olan bi tek ben değilmişim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fistan

oyun 3e çok benziyor, yani gerçekten 3oynarkenki moda giricez heralde
    neyse en güzeli sınavı olan bi tek ben değilmişim

evet abi demoyu oynamıştım, gerçek anlamda yapılması gereken oydu, h3 zaten kendini kanıtlamış bir sistemdi, neden h4 deki gibi bir değişikliğe gerek duydular anlamak mümkün deil. fakat şunu söylim h4 deki hikayeler müthişti, sadece onları okumak için bile bitirilirdi oyun.
    neyse artık h5 bizi uzun süre idare etcek gibi ;)
  • senaryolar zaten herzaman mükemmel olmuştur heroes serisinde homam2 den beri, 5. oyunun yazarları farklı bir firma, oyunu bu kadar güzelleştirmişken, konu olarakda sağlam bişeyler yaparlar artık inş
  • Ne demosunu ne de betasını oynayabildim.Oynayan arkadaşlara da ağzımın suları akarak baktım

Piyasaya düşer düşmez alacağım,şimdiden arayayım bari,hadi beni takip edin
  • ayenen ne zaman düşer piyasaya acaba bu sefer baya iyi olmuş oyun
    turn bazlı oynadığım tek oyun banada turn oynattırıyo ya helal olsun
  • ahh ahh hafta sonu söz verdik şehir dışına gidecez yemin merasimine nasıl geçecek iki gün bilmiyom..bide sınavlar bi yandan yaktı bizi bu heroes...
  • genclik heroes 4 un nesi kotuydu ben oynamadım ama cd de var. Baya bi elestirmissiniz de merak ettim nesi vardı diye.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brightblade

genclik heroes 4 un nesi kotuydu ben oynamadım ama cd de var. Baya bi elestirmissiniz de merak ettim nesi vardı diye.

heroes 3 ü oynadınmı
  • quote:

genclik heroes 4 un nesi kotuydu ben oynamadım ama cd de var. Baya bi elestirmissiniz de merak ettim nesi vardı diye.

simdi söle bir durum var kanımca
    heroes 2 yi asırı oynayanlar 3 ü pek sevemedi
    heroes 3 ü asırı oynayanlar da heroes 4 ü sevemedi.
    ben böle düsünüyorum heroes 3 manyagı olarak. (manyaktan kastım XLarge yeraltı olmayan bir random mapta yüzde 200 zorluk seviyesinde 1w3 oynuyorum)
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazygamer_wb

quote:

ben böle düsünüyorum heroes 3 manyagı olarak. (manyaktan kastım XLarge yeraltı olmayan bir random mapta yüzde 200 zorluk seviyesinde 1w3 oynuyorum)

Ben 2 yi ve 3 ü aşırı oynadım. Tabi her yenisi çıkınca eskiden bi özellik aranıyor bu her oyun için böyle fakat 4 gerçekten de iyi değildi. 3 çok daha güzeldi ve 5 de eğer 3 gibiyse gerçekten çok ses getirir.

• quote:

Orjinalden alıntı: crazygamer_wb

quote:

walla ben h2 yi aşırı oynadım çok güzeldi, sonra h3ü oynadım biraz değişiklik vardı ama tadından yenmedi. hele ki shadow eklentisi çıkınca müthiş oldu oyun. hala da oynarım. sonra h4 ü oynadım harbi iyi değildi, bambaşka olmuştu tad vermedi bana çok. sonra gene h3e döndüm. ama h5 gerçekten iyi olmuş demosunu oynadım. bakalım tam sürüm oynayınca anca anlaşılır. ama 1 ay sonra sınavlar geçsin, bu sene kalmayalım sınıfta

• benim anladığım kadarıyla çeşitlilik ve heroların özellik ağacı baya artmış. biraz da değişiklikler var oyunda, mesela büyü artık en hızlı yaratık kimdeyse ilk onun attığı birşey değil. heroların sırası gelince yapılabiliyor. tabi tam sürümü oynamadan çok da atıp tutmim ben sadece demoyu oynadım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.