Şimdi Ara

Samsung np350v5c s09tr kullananlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yalan yok sırf bu problemim için üye oldum. samsung np350v5c s09tr laptop var. Golddan aldım. İçinde cd si yoktu. Ama olması gerekiyormuş. Bunu 1 ay sonra öğrendim. Ve maalesef birkaç kere format attım. Ubuntu vs yükledim. Belli nedenlerden dolayı geri dönmem gerekti. Ama cd yok. Anladığınız üzere bu konuda yardım istiyorum sizden.

Eğer yapabilirseniz cd iso ya dönüştürüp upload edin. Upload edemiyorsanız bir dvd ye yazdırıp kargoyla gönderir misiniz? Eğer yapan olursa çok müteşşekkir kalırım ve duacı olurum onun hakkında. Çok da isterse bi 10 lira gönderirim türkcellden. Valla başka yapabileceğim bir şey yok gibi duruyor.

Şimdiden hepinize teşekkürler...

• Leptop alındığında ilk yapılması gerekenlerin başında recovery dvd'si oluşturmak acemiliğine geldi heralde görüyorsunki sıkıntısını çekiyorsun,leptoplarda recovery özellii konulduğu için cd vermiyorlar genelde.http://forum.donanimhaber.com/m_64846786/tm.htm burayada yazın konu başlığı bu modelin burasıdır,açmış olduğun konu gözden kaçabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 11 Ocak 2013; 2:15:38 >
  • Sorunum BooRock1 hocamın sayesinde çözülmüştür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.