Şimdi Ara

Google Haritalar'ın web sürümü Windows Phone cihazları için yeniden açıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  

Geçtiğimiz hafta Windows Phone kullanıcılarının gündemini bir hayli meşgul eden Google Haritaların Web sürümünün Internet Explorer 10 üzerinde yaşattığı aksaklık nihayet giderildi.

IE10 üzerinden "maps.google.com" adresine erişmek isteyen Windows Phone kullanıcılarının Google'ın mobil ana sayfasına yönlendirilmesi sonucu teknoloji forumlarında açtıkları konularla ortaya çıkan durum tepkinin büyümesiyle Google'ı açıklama yapmak zorunda bırakmıştı. Konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada Google, Haritalar'ın mobil versiyonunun Safari ve Chrome gibi Web Kit tarayıcılar için optimize edildiğini dile getirmiş IE10'un bir Web Kit tarayıcı olmadığını belirtmişti. Neyse ki, gelen tepkiler Google'ı bu konuda bir şeyler yapmaya yöneltmiş gibi görünüyor.

Şu an Windows Phone cihazlarındaki IE10 üzerinden sorunsuz bir şekilde erişilebilen Google Haritaların web sürümüne "maps.google.com" adresi üzerinden erişebilirsiniz. 

• Denedim, başarılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: eulogy

Denedim, başarılı.

Nedir basarili olan ? Ustte ki tuslara basiyosun algilamiyor 3 uncu basista algilamayi basarabiliyor , uydu goruntusunden normal harita goruntusune geccek bir ayar menusu yok , konumumu bul secenegi yok , yukarda ki 4 tustan bir tanesi konumumu bul secenegi buyuk ihtimal ama calismiyor , resmen yuh dedim bu kadar rezil yapabilirler windows surumunu , Simdi basarili olan seyi aciklayin bir zahmet ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

quote:

Orijinalden alıntı: eulogy

Denedim, başarılı.

Nedir basarili olan ? Ustte ki tuslara basiyosun algilamiyor 3 uncu basista algilamayi basarabiliyor , uydu goruntusunden normal harita goruntusune geccek bir ayar menusu yok , konumumu bul secenegi yok , yukarda ki 4 tustan bir tanesi konumumu bul secenegi buyuk ihtimal ama calismiyor , resmen yuh dedim bu kadar rezil yapabilirler windows surumunu , Simdi basarili olan seyi aciklayin bir zahmet ?

Bana konuma izin verip vermediğimi sordu bende verdim ve anında konumumu buldu. Tuşlara ilk başısta algılıyor. Ben uydu görüntüsüne bakmadım direk harita açıldı. Ben lumia 820 forumunda arada video paylaşıyorum, bunun için de paylaşacağım. Siz yazdıktan sonra tekrar kontrol ettim belki bir hatam vardır diye ama bahsettiğiniz sorunlar bende yok.

Siz yardım > konum izinleri > menüsünden konumunuzu aktifleştirin (zaten otomatik olarak soruyor) bir daha deneyin. (Tarayıcınızı google hesabınızla açın ve google hesabınızda konuma izin verin) Ben bir kaç defa deneyeyim bahsettiğiniz tuş sorununu yaşarsam buraya yazarım.

Bence birbirimizi eleştirmek yerine hepimiz deneyimlerimizi yazalım.

Şimdi şunu farkettim, ben daha önce google hesabıma harita ve konum eklemiştim bu yüzden de buluyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 10 Ocak 2013; 21:16:46 >

• Lumia 920 kullanıcısıyım sonuç yine aynı Google ana sayfaya yönlendiriliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.