Şimdi Ara

Yeni Renault Captur (214. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.429
Cevap
69
Favori
553.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erkanozel

merhaba, Sn Barantula
    kamera için bahsettiginiz hizmet alabileceğim servis ile ilgili bilgi paylaşmanızı rica edebilir miyim.
    ( r-linkli , captur )
    teşekkürler,

Bu islerin merkezi umraniye"dir. Bursa"da bildigim bir yer var. Ben bursa'da taktircam. 300-350 tl civari takiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Capturlarda alarm yok mu? Bayi bana motor alarmı var demişti.
  • erkanozel kullanıcısına yanıt
    kamera , r-link sistemiyle çalışıyor. yani r-link olmak zorunda araçta. kamera alınmazsa dışarıda takılırsa garanti durumu ne olur bilemem. sonuçta müdahale olmuş oluyor. ama biraz fazla verip fabrika çıkışı orjinal kamera almak daha iyi bence.
  • Kamera konusunu bayiye sordum. Eğer teyp sistemiyle oynanmazsa araç garanti kapsamından çıkmaz dedi. Sanırım geri görüş kamerasının teyp sistemiyle alakası yok. 270 tl ye takıyorlar dışarıda.
  • volvoxcnt V kullanıcısına yanıt
    teyp sistemi dedikleri r-link multimedya sistemi mp3 çalar sistem yani. tüm elektronik sistem r-link üzerinden çalışıyor, geri görüş kamerasıda bu sisteme dahil. yani dışarıdan kamera alıp r-linke bağlanması lazım ki nasıl olur bilmiyorum. ama r-linke bağlamadan dışarıdan kamera ve başka ekran takılarak r-link sistemine müdahale edilmeden belki yapılabilir.
  • volvoxcnt V kullanıcısına yanıt
    Hocam kamera için iki yol var. Birincisi multimedya sistemine bağlanarak. Ki bu garantinizi etkiliyor. İkinci yolsa aynanızı gerigörüş kameralı aynalarla değiştirmek. Bu da uzun bi kablo transferi gerektiriyor. Ama her ne kadar garanti dışındada bıraksa multimedya üzerinden yapmak daha temiz olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün Ankara maisten aradılar
    Ön fren hortumları kontrol edilmesi gerekiyormuş
    Hatayda olduğumu söyledim
    Buradaki bayi ile irtibata geçip servise çağırılmamı sağlayacaklarını söylediler

BİLGİNİZE
  • frose28 F kullanıcısına yanıt
    Bence alınır

Malum rusyayla ipler gerildi

Dolar euro aldı başını gidiyor
  • yyildirayy kullanıcısına yanıt
    Yildiray Bey ,
    bilgi icin tesekkur ederiz, yalniz ankara mais bu tarz kontrollerin yapılması gerektiğine nasıl karar verip ariyor?
    bir sorabilir misiniz?
    benzer bir sekilde bazı arkadaslar davlumbazları icin cagırılmışlardı.

o kadar dusunuyorum mantikli bir yaklasım bulamiyorum.
    şayet iyi olmayan bir malzeme kullanildigini buldular ise, mart tesliminden bu yana risk altinda idik anlamına geliyor. kullanilan malzemeler tum hepimizde de ayni olmali.
    bu durumda neye gore cagiriliyoruz?
    sevilen musterileri cagirip sevilmeyenleri cagirmama durumu olmamali :)
    tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

Dün Ankara maisten aradılar
    Buradaki bayi ile irtibata geçip servise çağırılmamı sağlayacaklarını söylediler

BİLGİNİZE

Ne zaman gideceksiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: barantula

quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

Dün Ankara maisten aradılar

BİLGİNİZE

Ne zaman gideceksiniz?

Dün gittim
    Herhangi bir sıkıntı yokmuş

• erkanozel kullanıcısına yanıt
    Erkan bey
    Sorduğun sorular hakkında inanın fikrim yok
    Ankara Mais 1 defa aradı başkada görüşmedik, arasalardı sorardım
    Hatayda servise gittim yalnız onlarında bu konudan bilgisi varmış, yani fren hortumlarının kontrolü içim capturların çaüırıldığından

• Herkese hayırlı günler hayırlı sürüler
    Dün aracımı servise yıllık bakıma soktum inanlar otoda 370 é çıktım kampanya varmış. Ayrıca fan CLUB üyelerine kampanya olmadığı zamanlarda da indirim yapıyorlar.
    Aracın fren hortumları kontrolleri olduğunu söylediler bütün araçları cagaracaklarmis 2015 Şubat ta da buna benzer bir şey yapmışlar rutin kontrollermis. Benimkine baktılar sıkıntı olmadığını söylediler.

• Yakınımı hastaneye götüreceğim için, orada aracın içinde bayağı beklemem gerekiyor. Dizi falan izlemek aklıma geldi R-Link sistemde. Hangi tür videoları destekliyor, seyreden var mı? Sanırım mkv falan desteklemez.
  • R-Link Video format compatibility :
    MPEG4 SP/ASP / H263 Decode (up to WVGA 30fps 4Mbps)
    => YES (Yes, SP up to WVGA. ASP only tested with variable bitrate with peaks of > 4 MBPS)
    File extension can be .mp4. Some .avi files encoded with the mp4 format can be readen (compatibility with Divx or Xvic file is not sure).
    H264 BL Decode (up to WVGA 30fps 4Mbps)
    YES (Yes, but not smooth if it contains an audio stream or if profile level exceeds 3.2)
    File extension can be .3gpp (video files coming from smartphones).
    WMV9 SP/MP/AP / VC1 Decode (up to WVGA 30fps 4Mbps)
    YES (YES, but most WMV’s only work after several retries once. Logging shows that there is something wrong with the color format)
    File extension can be .wmv.

And the system cannot display videos for which :
    - The refreshing speed is more than 30 images per second, or
    - The output is more than 4Mo per second, or
    - Resolution is more than 800 points x 480 points
    And files of more than 4Go cannot be readen. Subtitles cannot ben readen.
    Moreover, some files which have specifics restrictions cannot be readen.
    And the system is going directly to the next video if he cannot read one.

• O zaman telefonda izlemek lazım , sağolasın
  • Oto üreticilerini anlayamıyorum. Neden adam gibi ekran koymazlar oraya. Basarsın geç algılar, pixel çözünürlüğü düşük olur, yok şu formatta film oynatmaz. En sonunda tableti yapıştıracağım oraya o olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volvoxcnt

Oto üreticilerini anlayamıyorum. Neden adam gibi ekran koymazlar oraya. Basarsın geç algılar, pixel çözünürlüğü düşük olur, yok şu formatta film oynatmaz. En sonunda tableti yapıştıracağım oraya o olacak.

Bende geri görüş kamerası var
    Çoğu zaman Vitesi geriye alıyorum, geri geri gitme işi bitiyor ileri gitmeye başladığımda görüntü geliyor
  • Arkadaşlar bir sorum olacak aracın ilk bakım öncesi şehir içi ortalama yakıt 6.4 iken yağ değişimi sonrası 9.1 é çıktı eco kapalı iki durumda da neden olur bu sürüş ve trafik aynı üstelik.(1.2 edc)

• Oknspr O kullanıcısına yanıt
    6,4 uzun donem ortalamaniz olabilir. 9,1 de tekrar sifirlamadan sonra olusan ortalamanizdir. 6,4 iken ortalama hiziniz belki 50 km/h idi. Simdi muhtemelen daha dusuk hatta 25-30 km/h arasi bir seydir.
    Bence 1,2 otomatik bir arac icin ozellikle kis aylarinda normal bir deger bence.
    Ortalama hizinizi ogrenebilir miyiz?

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.