Şimdi Ara

Yeni Renault Captur (190. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.429
Cevap
69
Favori
553.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkinci elde de ICON EDC olarak hep 2013 var.
    Neden acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadjara göz kırpan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

Kadjara göz kırpan var mı?

1.2 EDC, 2016da gelecek deniyor.
    Şayet pazara direkt olarak 1.2 edc ile girseydi, yaz satışları yüksek olurdu.
    Şuan ilgi görüyor ancak 90-100 K fiyatlar düşündürücü.

• 2014 te de hiç captur ikinci el yoktu. Herkes daha yeni aldığı için satmıyor

• Çamuriçi plastik davlumbazlar gördüğüm kadarı ile model yılı fark etmeden herkes de aynı. Bu mektup zamanla herkese gelecek bence. Ama böyle birşey olması tabiki üzücü

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanoglanli

quote:

Orijinalden alıntı: yyildirayy

Kadjara göz kırpan var mı?

1.2 EDC, 2016da gelecek deniyor.
    Şayet pazara direkt olarak 1.2 edc ile girseydi, yaz satışları yüksek olurdu.
    Şuan ilgi görüyor ancak 90-100 K fiyatlar düşündürücü.

Ben benzinli düşünmüyorum

Sitede ortalama yakıt 100 km. de 5.6 ama bu en az 8'e yakın bir rakam olur, oda ortalama km.de 40 krş. yapar

Dizel almak daha mantıklı geliyor bana (Oda 3.8 hadi 6 olsun)

Tek takıntım captur otomatik kullanıyorum, capturda manuel otomatik farkı 5 bin lirayken kadjarda 10 bin lira

Bu fark çok fazla geldi bana

Şimdi otomatik vitesin rahatlığına alışmışken otomatikten manuele geçmekte hiç hoş olmaz

• Outdoor kullanan arkadaşlar

Excented grip'i çamurda denediniz mi? İş yapıyor mu?

Yani tek taraf patinaja düştüğünde diğer taraf dönmez ya, Excented Grip bu duruma engel olup, her iki tekerinde dönmesini sağlayabiliyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanoglanli

Outdoor kullanan arkadaşlar

Excented grip'i çamurda denediniz mi? İş yapıyor mu?

Yani tek taraf patinaja düştüğünde diğer taraf dönmez ya, Excented Grip bu duruma engel olup, her iki tekerinde dönmesini sağlayabiliyor mu?

ASR plus gibi bir sistem heralde. aşağıdaki videoda kangoo üzerinde anlatmış asr nin fren uyguladığı devreye girdiği yerlerde asr yi sınırlıyor.sizin dediğinizi yapabilmesi için differansiyel kiliti lazım.

• yyildirayy kullanıcısına yanıt
    hocam kırptım ama kırptıgımla kaldım. fiyatlar yuksel geldi.. yadi icon-touch farki ve manuel-otomatik farki cok fazla.. kaldiki icon da bile bircok ozellik opsiyonel. outdoor gibi bir paket lazim bu araca ve fiyatlarinda biraz daha mantikli seviyelere cekilmesi gerekir diye dusunuyorum. kaldiki Outdoor un yabanci versiyonu olan Signature yurtdisinda bu arac icinde bir opsiyon olarak sunulmustur. onumuzdeki oyak kampanyasinda olmasada bir sonraki kampanyada alinabilir bir hale gelir diye tahmin ediyorum. gerci segment geregi fiyatlar cok ucuk kacik fiyatlar degil ancak Renault bi WV bi Ford olamaz. onun icin yerini bilmesi lazim.. bu aractaki en buyuk problemde donanım-vites seceneklerinin ortusmemesidir. C segmenti SUV bir araci manuel vites satmaya calismanin hic bir gecerliligi olamaz...
    zaten signature incelendiginde "Bu araba bu paraya alinmaz Signature beklenir!" denir..
  • Kırmızı renk (tavanı siyah)
    1.2 Outdoor hastası oldum.

• Rlink yada navigasyon icin arac ilk acildiginda bir kerelik aktivasyon kodu giriliyor idi. Bu kod nerden alinmis di hatirlayan varsa paylasabilir mi?
    Tesekkurler.

• erkanozel kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam Sd kartı bilgisayara takıp kurulan Rlink toolbox programında gösteriyordu.
  • Paspas için sağol hocam. Şu an memleketdeyim dönünce arayacam.

• atropin kullanıcısına yanıt
    Bu seneki Oyak kampanyası başlayana kadar fiyatlar oturur

7/8 bin avantaj olsa capturun üzerine 12/13 bin liraya razıyım (icon ve edc olacak, 3 bin liralık opsiyonlu)

Tabi kampanyaya kadjarı dahil ederler mi ayrı mesele

• yyildirayy kullanıcısına yanıt
    E Hocam töbe etmiştik kampanyaya :)
  • iki adet resim.. ikiside Signature ikiside DCI 110 Manuel. aradaki fark hemen hemen 3.000 gbp. yani hemen hemen 13,000 tl

peki bizde durum nasil?? hemen hemen ayni motor versiyonlari olmasada fark 23,000 tl civari. kaldiki captur da standart olarak sunulan opsiyonlari kadjar da para ile almaya kalkacaksiniz ve fark 25,000 - 30,000 tl bulacak... suan bu aracin fiyati sisirme. + Signature beklenmeli.

• cealy kullanıcısına yanıt
    Can sıkıntısından yazıyoruz işte bir şeyler

• aman hocam o can sıkıntısı adama araba aldırmasın...
  • atropin kullanıcısına yanıt
    Kısmette varsa alırız

Yoksa sadece konuşuruz hocam

Hele Kasım ayı yaklaşsın durum neler gösterir Allah bilir
  • Yeni fiyatlar açıklanmış

1.5 edc outdoor 72.750 den 74.250 ye çıkmış

1.500 Tl zam görmüş
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.