Şimdi Ara

Yeni Renault Captur (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5.430
Cevap
69
Favori
553.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim. Amin.
  • Slm arkadaşlar,
    Captur aracıma xenon far taktırmak istiyorum 4300 orijinal beyaz
    Phılıps iyi diye duydum. Konuyla ilgili bilgi verebilir misiniz? Hanfi far ve kaç numara ampul alacaz? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darkmehmetbilgin D kullanıcısına yanıt
    hocam ben osram night braker unlimited aldım farlarımız H1 çifti 50 lira. çok memnunum aydınlatmasından size de tavsiye ederim.

xenon takıp milletin ahını almayın
  • metemym kullanıcısına yanıt
    Peki ışık derecesi xenon kadar iyi mi? Beyaz mı?
    Bi de niye ahını alalım ki hocam sonuçta mercek var. Mercedes bmw nin orijinalde taktığını biz sonradan takmış olacağız. 4300K

• Bugun Bende araniza Renult Captur Icon 1.2 edc ile katildim.Herkese kazasiz surusler...

• Fuji kullanıcısına yanıt
    Hayırlı Olsun .Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin İnşallah.
  • the_tuzla kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim...

hayırlı olsun darısı başımıza :)
    Hayırlı uğurlu olsun.
  • Tesekkurler insallah kavusursunuz cealy
    Tesekkur ederim turom

• Merhaba arkadaşlar,

Bugün itibari ile CAPTUR 1,5DCİ EDC fildişi beyaz rengi aracıma kavuştum.

Araç için 3D PASPAS ve TAVAN BARI ( çıtası ) almak istiyorum.Nette birkaç yerde gördüm ama stokta yok şeklinde geri dönüş aldım.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Saygılarımla,
  • Arkadaşlar merhaba size birkac sorum olacak:

1) Renault captur 1.5 dci edc aracimda bilgi menusunde dolasirken lastik basinc gostergesini ayarlayamiyorum ya da calismiyor. Menuye girince lastik basinc referans degeri yaziyor ve herhangi bir islem yapilmiyor. Lastik basinc gostergesini nasil aktif edebilirim?
    2) r-link uzerinden nasil internete baglanabilirim?
    3) r-link'i ilk olarak aktive etmek icin araçtaki sokete bir hafiza karti takilmisti. Bu kartin surekli takili mi kalmasi gerekiyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: nightbird

quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

bu arac ne zaMAN gelcek tr ye...fiyat ne olur acaba

7/17 Mart tarihlerinde Cenevre Fuarında tanıtıldıktan sonra satışa çıkacak.
    Türkiye'ye gelmesi Haziran ayını bulabilir.
    Yaz öncesi otomobil piyasası canlıyken ne kadar erken getirirlerse o kadar çok satar diye düşünüyorum.
    Motor seçenekleri Cloi 4 ile aynı olacakmış. 0,9 Turbo motordan 1,5 Dizele kadar.
    Fiyat aralığı donanım ve motor seçeneklerine göre 40.000 ile 50.000 arasında olacağını tahmin ediyorum.
    40 dan aşağı olmaz (Cilo4 satamazlar)
    50 den yukarı olmaz (Scenic alırlar)

50 den yukari olmaz scnic alirlar
    demissiniz
    cocuklari okula goturmeye ikinci araba ihyiyac oldu
    kayin pederin scenic ialdim 195 000km
    ucyuz verecem araba turbo ama 21 in yerini tutmaz

• poyrazoruc kullanıcısına yanıt
    Ben de tavan çıtası bulamadım. Hatta portbagaj da bakıyorum üstüne. Orjinali 755 tl idi son servisi aradığımda. Enine barlar güzel esasında. Port bagaj olmadan da bavul falan sabitlenebilir..Tavan çıtası ve portbagaj seçenekleri bulan arkadaş varsa lütfen paylaşsın.Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_tuzla

Araç içindeki paspaslar küçük olduğundan özel olarak biraz daha uzun olarak paspas yaptırdım.

3D paspası bilmiyorum fakat ben kendime göre paspas yaptırdım . Captur standart paspasları kısa geldiğinden biraz daha uzun yaptırdım.

http://www.vipotopaspas.com/

Arayıp bilgi alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_tuzla -- 3 Mart 2015; 9:34:48 >

• Merhaba

Öncelikle hayırlı olsun.Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Lastik basınç özelliği çalışıyormu bende bilmiyorum açıkçası kurcalamadım da ama bakarım.
    R-link için aracı aldığın servis senin adına kayıt açıyor 2-3 güne aktif oluyor.
    Hafıza kartı devamlı orada olacak çünki herşey onun içinde sakın bilgisayara takıp format atma yada program atma. İnternetten R-Link programını indir indirdikten sonra Rlink seri no numarası çıkıyor o numarayı sakla .Daha sonra kartı Renault toolbox programında güncelle ve r-store dan bedava programları indirip güncelle daha sonra araca taktığında programları kullanabileceksin.
  • şu r-link bende olsaydı motor seslerine yatırırdım parayı :D
    üstat, bu yaptırdıklarınız da biraz dar değil mi? Alana pek oturmamış gibi ya da fotoğraflardan öyle duruyor.
  • NaBeg N kullanıcısına yanıt
    Daha fazla olmuyor maalesef. Sağa - Sola doğru uzatma şansı yok. Orjinal paspaslar ayak uzatıldığında ufak geliyordu.
    Merhaba, bu görüntü R-link ile ilgili mi? Yoksa biz de yakıt tüketimini bu ekrandan görebiliyor muyuz? (aracım 1.5 icon )
  • 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.