Şimdi Ara

CES 2013 : BlackBerry 10 L serisinin ilk modeli Şubat'ta Avea ile satışta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• CES 2013 : BlackBerry 10 L serisinin ilk modeli Şubat'ta Avea ile satışta

RIM firmasının akıllı telefon pazarındaki eski günlerine dönme amacını taşıdığı yeni işletim sistemi BlackBerry 10, ay sonundaki resmi lansmanla ilk cihazlarına kavuşacak.

Yıl içerisinde 6 farklı ürünü pazara sunmayı hedefleyen RIM'in oyuncularından birisi, üst seviye BlackBerry 10 L serisine ait olan Z10 modeli. Z10 şimdilik kod adı olsa da 4.3 inçlik bir ekrana sahip olduğu kısa süre önce internete sızdırılmıştı.

CES 2013 fuarını yerinde takip eden Avea Satış Geliştirme ve Cihaz Yönetimi Müdürü Şevket Karadayı, yaptığı basın duyurusunda BlackBerry L serisinin ilk modelini Şubat ayında tüketicilerle buluşturacaklarını açıkladı. Avea, bu konuda RIM ile özel bir anlaşma imzaladı.

Modelin hangisi olduğu kesin olarak bilinmemekle birlikte Z10 kod adlı cihazın olması büyük olasılık. Avea müşterileri Şubat ayında Avea İletişim Merkezleri'nden sözkonusu cihazı farklı kampanyalarla temin edebilecek.

BlackBerry 10 işletim sistemi ile RIM, kullanıcılara yeni ve yenilikçi bir arayüz sunmayı vaad ediyor. Günümüz dokunmatik akıllı telefonlarındaki sürümlere benzeyen ana ekran, gelişmiş tahmin özellikli klavye, tamamen dokunmatik ekranlı modeller, art arda birkaç kare yakalayarak en beğendiğiniz yüz ifadesini seçmenize yarayan kamera yazılımı, ekranı sağa kaydırarak bildirim ve uygulamalara erişim penceresini ortaya çıkarma, gelişmiş paylaşım seçenekleri gibi pek çok önemli özellik BlackBerry 10 işletim sisteminde tüketicileri bekliyor olacak.

BlackBerry 10 işletim sisteminin teknik detayları bilinmese de PlayBook tabletine de geleceği firma tarafından doğrulanmıştı. 

• Şimdi bb10 playbookos 2.0 gibi android oyunlarını açabilecek mi ?

• güzel bir alternatif olacak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erci501 -- 11 Ocak 2013; 14:33:56 >
  • Bence çok güzel telefon ama ıpone 5ten daha iyi olacağını düşünmüyorum.

• sıkı bir Linux/Android kullanıcısıyım ama bb10 aklımı çeliyor gibi :)

• Hadi hayirlisi insallah beklenildigi kadar guzel bir isletim sistemi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatıda önemli tabiki.1.700 1.800TL gibi fiyatlara gelirse işi çok zor 1.000 1.100 gibi olursa belki olabilir

• Cok merak ediyorum bu modeli! Gelsede incelesek biran once

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

fiyatıda önemli tabiki.1.700 1.800TL gibi fiyatlara gelirse işi çok zor 1.000 1.100 gibi olursa belki olabilir

Hıhı kesin umdugufiyattan gelir. Bu arada umdugun fiyat s2 den asagida farkindasindir insallah

• BIS paketi olayı devam ediyor mu acaba ?

Turkcell'den haberi olan var mı ? Turkcell de aynı şekilde şubatta sunabilecek mi ?

• bu cihaz hangi ara çıktı yahu !?

• quote:

Orijinalden alıntı: itachi237

bu cihaz hangi ara çıktı yahu !?

Henuz cikmadi dostum 30 Ocak'ta tanitilacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung gibi bb yede ısınmanın bir türlü

• quote:

Orijinalden alıntı: umidigo

Şimdi bb10 playbookos 2.0 gibi android oyunlarını açabilecek mi ?

Sideloading ile android apps yuklenebiliyor diye duymustum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ergen liseli kızların eline de düşer.
  • 1500'den aşağı olmayacaktır büyük ihtimalle.
  • lumia gibi bir fiyattan gelirse tıkanırlar...insanlar androdi ios gibi olgun sistemler varken yeni sistemlere o kadar para vermeye cekiniyolar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alighieri

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

fiyatıda önemli tabiki.1.700 1.800TL gibi fiyatlara gelirse işi çok zor 1.000 1.100 gibi olursa belki olabilir

Hıhı kesin umdugufiyattan gelir. Bu arada umdugun fiyat s2 den asagida farkindasindir insallah

Galaxy s3..........1300-1400
    Galaxy nexus...900
    Lg optimus4x...1100-1200
    Lg 3d max.........850-950 lira

1700-1800 liraya fazla satis yapamaz galiba.
    Lg nexus4 1200-1400 araligindan gelecegi konusuluyordu. bunun fiyati benzer olur umarim.

• 1400 felan gelir diye bekliyorum.
  • Qwerty modeli ile giriş yapsa daha akıllıca olurdu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.