Şimdi Ara

CES 2013: iFrogz, iPhone 5 için geliştirdiği oyun kontrolcüsü Caliber Advantage’ı tanıttı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Aksesuar üreticisi iFrogz, iPhone 5 için geliştirdiği yeni oyun kontrolcüsü Caliber Advantage'ın tanıtımını CES'te gerçekleştirdi.

Tasarımıyla dikkat çeken kontrolcü 2 adet D-pad, yön tuşları, sağ ve sol tetik tuşları ve fonksiyon tuşlarını(A, B, X, Y) bünyesinde barındırıyor. Söz konusu tuşlar kontrolcüde bulunan kızaklı yapı sayesinde saklanabiliyor. Böylece yer tasarrufu sağlanırken, tasarıma da katkıda bulunuyor. Kullanıcıların iPhone 5'ini hem yatayda hem de dikeyde kullanmasına olanak sağlayan kontrolcü Bluetooth ile bağlantı sağlıyor. Kontrolcünün entegre yapıda bir lityum polimer pil barındırdığını belirten iFrogz, Caliber'in 150 saate kadar kullanım imkanı sunacağı iddia ediyor. 2013'ün ilk çeyreğinde 69.99$'lık fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan iFrogz'un kontrolcünün oyun listesinde ödüllü yapımlarında yer edineceğini dile getirdiğini belirtelim.

Caliber Advantage'ın yanı sıra, Epic Games ve Chair Entertainment gibi oyun dünyasının yakından tanıdığı firmalarla ortaklık kurduğunu açıklayan iFrogz'ın olası bir EA ortaklığına gidebileceğinden de söz edildiğini belirtelim.  

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Caliber Advantage
    Caliber Advantage
    Caliber Advantage

• sanki her oyunu açıyoda ezik telefon

• Güzel cihaz. Kalınlığı ne kadar acaba?

• adam telefonu cebine koyarken telefonu 5110 sandım. telefonu acayip kalınlaştırıyor.
  • bence harıka bır tasarım cok kolaylık saglacagından emınım ;)

• geçelim

• Güzel cihaz. Yalnız iPhone 5 i tam kumanda şekline sokuyor... :D

• Güzel görünüyor ama pek tutulacağını sanmıyorum. iPhone da bu kadar oyun hastası kişiler var mı ? Ayrıca şarj dayanırmı ekstra olarak konsolu takınca, iPad için uyarlanabilir seçeneğide varmıymış onuda öğrenmek lazım.

Ayrıca bizim ülkede 69$ değil 169$ olur bu alet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commander -- 10 Ocak 2013; 4:12:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnLord

sanki her oyunu açıyoda ezik telefon

Abi şu yorumda bir mantık arıyorum. Yok ama yok. iOS ta iphone 5 in açmadığı oyun mu olur? 4/s ve 4 e bile hala uyumlu çıkıyor oyunlar. Artı iphone 5in donanımı sorgulanır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Commander

Güzel görünüyor ama pek tutulacağını sanmıyorum. iPhone da bu kadar oyun hastası kişiler var mı ? Ayrıca şarj dayanırmı ekstra olarak konsolu takınca, iPad için uyarlanabilir seçeneğide varmıymış onuda öğrenmek lazım.

Ayrıca bizim ülkede 69$ değil 169$ olur bu alet.

Naptın ya iphone u oyunları için alan kaç insan var haberin yok heralde

• A, B, X, Y tuşlarını bünyesinde barındırıyor???

• çin sitelerine 10$ girsin ozman alınabilir....bence turkiye için pahllı bi urun...

• android gibi ps3 kolu baglanabılmelı bence dızaynı hıc ergonomık degıl bu arada apple cılar saldırmasın bende apple cıyım

ıphone 5 ve s3 kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur106

android gibi ps3 kolu baglanabılmelı bence dızaynı hıc ergonomık degıl bu arada apple cılar saldırmasın bende apple cıyım ıphone 5 ve s3 kullanıyorum

Çok mu zenginsin

• quote:

Orijinalden alıntı: sherlock66

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur106 android gibi ps3 kolu baglanabılmelı bence dızaynı hıc ergonomık degıl bu arada apple cılar saldırmasın bende apple cıyım ıphone 5 ve s3 kullanıyorum
    Çok mu zenginsin

Adam haklı beyler :D

Bence çok güzel bir aksesuar ama bluetooth açık olun telefonun şarjı ne duruma geliyor tüm apple cılar bilir dock girişide olmalı bence

• şu alete ne gerek var apple iphonu tasarlarken bunun devasa kenar boşluklarına dokunmatik tarzında tuşlar yerleştirebilirdi hani yapılmayacak şey değil ekranın içinde yön tuşu fln çıkınca bütün oynama isteğim kaçıyodu ztn

• quote:

Orijinalden alıntı: teknoforum-bs

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur106 android gibi ps3 kolu baglanabılmelı bence dızaynı hıc ergonomık degıl bu arada apple cılar saldırmasın bende apple cıyım ıphone 5 ve s3 kullanıyorum
    Çok mu zenginsin

Bence çok güzel bir aksesuar ama bluetooth açık olun telefonun şarjı ne duruma geliyor tüm apple cılar bilir dock girişide olmalı bence

Hem öyle hem de gereksiz yere kalınlaştırıyor.

Oysa ki bu salaklar bu cihaza lightning midir ne karın ağrısıysa o bağlantıdan koysalar hem bluetooth sürekli açık
    olmak zorunda olmayacağından pil ömrü uzasa, hem de bu cihazın içine ekstra pil ekleseler de pil ömrü daha da uzasa.

Sanki iPhone'un pili çok gidiyor. Bir oyun oynamaya kalkacaksın 2-3 saatte bitecek veya az kalacak. Bir de telefondu mesajlaşmaydı derken nanay.

Şu cihaza dahili pil ekleyip bir de lightning bağlantısı eklerlerse iyi olur. Yoksa hem bluetooth hem oyun pili vantuz gibi sömürür...

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Orijinalden alıntı: teknoforum-bs

quote:

quote:

Çok mu zenginsin

Hem öyle hem de gereksiz yere kalınlaştırıyor.

Oysa ki bu salaklar bu cihaza lightning midir ne karın ağrısıysa o bağlantıdan koysalar hem bluetooth sürekli açık
    olmak zorunda olmayacağından pil ömrü uzasa, hem de bu cihazın içine ekstra pil ekleseler de pil ömrü daha da uzasa.

Sanki iPhone'un pili çok gidiyor. Bir oyun oynamaya kalkacaksın 2-3 saatte bitecek veya az kalacak. Bir de telefondu mesajlaşmaydı derken nanay.

Şu cihaza dahili pil ekleyip bir de lightning bağlantısı eklerlerse iyi olur. Yoksa hem bluetooth hem oyun pili vantuz gibi sömürür...

aslında cihaza dahili pil ve iphone için kablosuz şarj kiti de koycan işte ozaman tadından yenmez

• Sunu 4s'e de yapsalar ya.

• Cihazın dahili bir pil barındırdığını bir tek ben mi okuyabiliyorum ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.