Şimdi Ara

CES 2013 : Polaroid'den bütçe dostu M7 ve M10 Android tabletler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• CES 2013 : Polaroid'den bütçe dostu M7 ve M10 Android tabletler

Android işletim sistemli kameraların tanıtımını CES 2013 fuarında yapan Polaroid, bununla birlikte tablet sektöründe de pazar payı elde etme amacında. Firma bu doğrultuda fuarda iki yeni Android tablet tanıttı.

Bütçe dostu fiyatlarıyla dikkat çeken tabletler M7 ve M10 şeklinde sıralanıyor.

M7 tablet modelinde 7 inçlik 1280 x 800 piksel çözünürlükte ekran, çift çekirdekli işlemci, 8GB depolama kapasitesi, Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi, 2MP çözünürlükte ön kamera, microSD girişi, WiFi, Bluetooth gibi özellikler bulunurken, satış fiyatı 129$ olarak belirlenmiş.

M10 modelinde ise 10.1 inçlik 1280 x 800 piksel çözünürlükte ekran, 4 çekirdekli işlemci, 16GB depolama kapasitesi, WiFi, Bluetooth, HDMI, Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi, 5MP çözünürlükte arka, 2MP çözünürlükte ön kamera, 7800mAh batarya şeklinde özellikler sunuluyor ve satış fiyatı 229$. Modellerde tahminen MediaTek işlemci çözümleri kullanılıyor.

Modellerin bahar aylarında satışa sunulması bekleniyor. 

• fiyat ve özellikler Çin malı tabletler ayarında ama Polaroid markası olması hem tüketici güveni hemde bulunabilirlik için yararlı.

• Fiyatı bütçe dostu değil ama çözünürlük doğruysa ve de biraz indirim yaparlarsa satabilecek tabletler.
    Yine de kdv dahil 99 liraya 7" tabletler satıldığı sürece rekabet kaçınılmaz.

• M7 1 gb ram ile geirse tam f/p ürünü olur

• BU MEDİATEK CPU BAYA İLERLETTİ İŞİ YAV.
    M10 MODELİ İYİ DURUYOR.

• İşlemci Mediatek değil (bu arada RaLink'i aldılar ve komple bir şirket oldular neredeyse), özellikler direkt a31 işlemciyi işaret ediyor. Kasası da bana Ployer üretimini hatırlattı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.