Şimdi Ara

LOL Soru-Cevap Kosesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.103
Cevap
34
Favori
81.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu konu altinda LOL hakkinda sorulmak istenilen ve merak edilen tum sorulara beraberce cevap vermeye calisacagiz. Daha once benzeri acilan konulardan farkli olarak Rehber Bolumunde yer alacak ve gerekirse ust konu olarak tutulacaktir.
    Bu konuda akliniza takilan, bilmek istediginiz yada bilmediginiz LOL ile ilgili olan herseyi sorabilirsiniz. Fakat Champion tavsiye, Taktik ve ust konularda bahsi gecen seyler sorulmasi yasaktir. Amacimiz bir cesit bbilgi bankasi olusturmak ve malum Season 3 de ki yeniliklere daha cabuk alisabilmektir.
    Ayrica "Mesajim Bulunsun" veya "Takip" gibi mesajlarinin kullanimi yasaktir. Onun yerine konunun altindaki "Mesajim Bulunsun" butonu ile takibi yapilacaktir.

Konunun Kullanimi:
    - Uyelerimizin sordugu sorunun cevabini bilenler uyenin mesajini alintilayarak cevapyalacaktir.
    - Karsit gorus, alternatif cevap ya da benzeri sekilde konularin uzamasina sebebiyet verecek mesajlarin tartismaya donmeden sonlanmasi gerekiyor.
    Dolayisi ile bu tarz tartismaya girmemenizi tavsiye ederim. Gerekirse tartismanin netlesmesi icin yeni konu acilabilir.
    - Cok eski mesajlari cevaplamayin. En guncel soru konun en sonundaki sorudur.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• BT vb. can çalma itemleri sadece normal vuruşlardan mı can yeniler yoksa kha nın q su gibi fiziksel skillerdende can doldurur mu?

cevap hayır doldurmaz ise:
    bunun can emme özelliği olan itemler doldurur mu?

can emme için cevap evet ise:
    neden ad casterlarda hydra gibi itemler yerine BT tercih edilir?

İyi Günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BusterBaroN -- 9 Ocak 2013; 14:11:42 >
  • İkinci soru benden o zaman.Hiç ranked maç oynamamış bir player'ın elo puanı kaç puandan başlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi * KıL -- 9 Ocak 2013; 14:13:06 >
  • Health bazlı vuran itemlere karşı ne yapmalıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramstayn -- 18 Nisan 2014; 21:04:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 123Sharky

BT vb. can çalma itemleri sadece normal vuruşlardan mı can yeniler yoksa kha nın q su gibi fiziksel skillerdende can doldurur mu?

cevap hayır doldurmaz ise:
    bunun can emme özelliği olan itemler doldurur mu?

can emme için cevap evet ise:
    neden ad casterlarda hydra gibi itemler yerine BT tercih edilir?

İyi Günler.

@123Sharky bt nin life steal i normal vuruşların tamamında ve bazı fiziksel skillerde etkili.BT nin bana göre en önemli özelliği lane de uzun süre kalmanı sağlar ve fightlarda gelen life steal küçümsenmemeli + olarak yüksek damage full stack bir bt 100 damage veriyor.

quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

İkinci soru benden o zaman.Hiç ranked maç oynamamış bir player'ın elo puanı kaç puandan başlar?

@KıL hiç ranked girmemiş bir oyuncu 1200 elodan başlar ilk oyunlarında elosu gözükmez
    quote:

Orijinalden alıntı: ramstayn

oleyy en sevdiğim bölüm.

Mundo'yu öldürme yolları. Adam ultiyi basınca ignite falan boşa gidiyor. Sizce ne yapmalı??

@ramstayn Mundo eğer full itemse 1v1 de öldürmek pek kolay değil ama ap carry niz dfg almışsa birde ignite atmışsanız sanıyorum ki en kolay bu şekil öldürülebilir. (ignite attığında ultisinin verdiği hp nin %50 sini kaybediyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unchange -- 9 Ocak 2013; 14:23:50 >

• ben trde oyunu ingilizce oynuyorum birisini reportladıgımda yöneticelere ulaşırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: za1reth

ben trde oyunu ingilizce oynuyorum birisini reportladıgımda yöneticelere ulaşırmı

bende bir ara west te türkçeyi denemiştim bazıları ban yersin diyor ama somut birşey yok herkes varsayımla konuşuyor.Sıkıntı olacağını sanmıyorum.
  • quote:

ben trde oyunu ingilizce oynuyorum birisini reportladıgımda yöneticelere ulaşırmı

Bunu sormaya gelmiştim. Nasıl yapıyorsun? Dosyaları değiştirdiğimde tekrar patch yapmaya başladı bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

quote:

Bunu sormaya gelmiştim. Nasıl yapıyorsun? Dosyaları değiştirdiğimde tekrar patch yapmaya başladı bende.

valla bende öyle bir sorun yok hocam doğru yaptıgına eminmisin LoL > RADS > system > locale.cfg > yüklü programlar listesinden program seçmek > not defterini seç (ordan altta bu tür dosyaları açmak için her zaman seçili programı kullandan cık bazen oyun sapıtabiliyor ) sonra tr_tr yazan yere en_gb yazıcaksın oldu bitti

• quote:

quote:

quote:

valla bende öyle bir sorun yok hocam doğru yaptıgına eminmisin LoL > RADS > system > locale.cfg > yüklü programlar listesinden program seçmek > not defterini seç (ordan altta bu tür dosyaları açmak için her zaman seçili programı kullandan cık bazen oyun sapıtabiliyor ) sonra tr_tr yazan yere en_gb yazıcaksın oldu bitti

Peki bu şekilde yapınca Türkçe sesler İngilizce oluyor mu? Şuanda yaptım da 6 Kbps ile atıyor patch, yapamayacağım galiba. West clientini indirip dosyaları değiştirsem diyorum ama hangi dosyalar olduğunu bilmiyorum.

[sizer=red] LOL Soru-Cevap Kosesi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peki bu şekilde yapınca Türkçe sesler İngilizce oluyor mu? Şuanda yaptım da 6 Kbps ile atıyor patch, yapamayacağım galiba. West clientini indirip dosyaları değiştirsem diyorum ama hangi dosyalar olduğunu bilmiyorum.

Dostum önce iki sunucunun güncel patch dosyalarını indireceksin daha sonra Tr sunucusunu açacaksın ilk oyna geldiğinde kapat. Arkadaşın belirttiği locale.cfg dosyasını aç ve en_gb yaz bu kadar. Bir daha ki açışında güncelleme istemeyecektir senden ama sunucu değiştirirsen dediğim yolu tekrarlaman gerekecek.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Oyun tamamiyle ingilizce oluyor.Diğer türlü yapamadım ben,bu yolla cok basit.Benimde internetim 10 kb

• oyuna başlarkenki kurdeleler ve çerçeveler neye göre çıkıyor ve nasıl renk değiştiriyor?
  • TR'de ping yok ama lag var sizde de böyle mi? 4 kişiye sordum 3'ü he dedi.
  • cassiopeia oynuyorken katarina'nın ultisini durdurmak için stunlamam gerek peki dönen katarinayı nasıl stunlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

oyuna başlarkenki kurdeleler ve çerçeveler neye göre çıkıyor ve nasıl renk değiştiriyor?

turnusol kağıdı ile renk değiştiriyor
  • quote:

oyuna başlarkenki kurdeleler ve çerçeveler neye göre çıkıyor ve nasıl renk değiştiriyor?

Kurdeleler, onurlu rakip/yardımsever gibi takdir puanlarını vererek ve belli bi' noktadan sonra o kişiye verilen ödüldür.

Çerçeveler, dereceli oyuna katılan tüm sihirdarlar sezon sonunda yaptıklarını gösteren birer sihirdar simgesidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackDiary

cassiopeia oynuyorken katarina'nın ultisini durdurmak için stunlamam gerek peki dönen katarinayı nasıl stunlarım

Aşırı profesyonel cevap:

Deneme yapıcaksın, sana dönükken ultiyi basarsan stun yiyor mu yemiyo mu, sonra öteki tarafa dönükken basarsan stun yiyor mu? Onu öğrendikten sonra katarinanın dönük olduğu yere göre ulti atıcaksın. Tabi bunu yapmak için ÇOK güçlü reflexin olması gerekir.

ortalama oyuncu cevabı:

Rastgele bas %50 şansın var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: janneninklavyesi

quote:

Kurdeleler, onurlu rakip/yardımsever gibi takdir puanlarını vererek ve belli bi' noktadan sonra o kişiye verilen ödüldür.

Çerçeveler, dereceli oyuna katılan tüm sihirdarlar sezon sonunda yaptıklarını gösteren birer sihirdar simgesidir.

Altın çerçeve 1350+ elodan sonra.

Gümüş 1050+ diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramstayn

oleyy en sevdiğim bölüm.

Mundo'yu öldürme yolları. Adam ultiyi basınca ignite falan boşa gidiyor. Sizce ne yapmalı??

hp'ye göre vuran karanterler tercih edilmeli ve 1 adet ignite atılmalı

dün solo top da karşıma geldi,lanede trade girdigimiz an %30 canla ayrılıyor,tabi ulti basıp fulleyip gene geliyor orası ayrı :D ama E skili çok işe yaradı mundoya karşı

ayrıca adc olarakda tristina veya vayne
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.