- x
LOL Soru-Cevap Kosesi
1973 Cevap57297 Görüntüleme44 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

301 LOL Mesajı
13074 Mesaj
9 Ocak 2013; 13:59:11 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Merhaba,
Bu konu altinda LOL hakkinda sorulmak istenilen ve merak edilen tum sorulara beraberce cevap vermeye calisacagiz. Daha once benzeri acilan konulardan farkli olarak Rehber Bolumunde yer alacak ve gerekirse ust konu olarak tutulacaktir.
Bu konuda akliniza takilan, bilmek istediginiz yada bilmediginiz LOL ile ilgili olan herseyi sorabilirsiniz. Fakat Champion tavsiye, Taktik ve ust konularda bahsi gecen seyler sorulmasi yasaktir. Amacimiz bir cesit bbilgi bankasi olusturmak ve malum Season 3 de ki yeniliklere daha cabuk alisabilmektir.
Ayrica "Mesajim Bulunsun" veya "Takip" gibi mesajlarinin kullanimi yasaktir. Onun yerine konunun altindaki "Mesajim Bulunsun" butonu ile takibi yapilacaktir.

Konunun Kullanimi:
- Uyelerimizin sordugu sorunun cevabini bilenler uyenin mesajini alintilayarak cevapyalacaktir.
- Karsit gorus, alternatif cevap ya da benzeri sekilde konularin uzamasina sebebiyet verecek mesajlarin tartismaya donmeden sonlanmasi gerekiyor.
Dolayisi ile bu tarz tartismaya girmemenizi tavsiye ederim. Gerekirse tartismanin netlesmesi icin yeni konu acilabilir.
- Cok eski mesajlari cevaplamayin. En guncel soru konun en sonundaki sorudur.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

0 LOL Mesajı
891 Mesaj
9 Ocak 2013; 14:08:14 

BT vb. can çalma itemleri sadece normal vuruşlardan mı can yeniler yoksa kha nın q su gibi fiziksel skillerdende can doldurur mu?

cevap hayır doldurmaz ise:
bunun can emme özelliği olan itemler doldurur mu?

can emme için cevap evet ise:
neden ad casterlarda hydra gibi itemler yerine BT tercih edilir?

İyi Günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 123Sharky -- 9 Ocak 2013; 14:11:42 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Ocak 2013; 14:10:04 

İkinci soru benden o zaman.Hiç ranked maç oynamamış bir player'ın elo puanı kaç puandan başlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi * KıL -- 9 Ocak 2013; 14:13:06 >

0 LOL Mesajı
1659 Mesaj
9 Ocak 2013; 14:14:05 

Health bazlı vuran itemlere karşı ne yapmalıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramstayn -- 18 Nisan 2014; 21:04:05 >

Feuer und Wasser kommen nicht zusammen
Kann man nicht binden sind nicht verwandt
In Funken versunken steh ich in Flammen

und bin im Wasser verbrannt

Im Wasser verbrannt

95 LOL Mesajı
194 Mesaj
9 Ocak 2013; 14:21:11 

quote:

Orijinalden alıntı: 123Sharky

BT vb. can çalma itemleri sadece normal vuruşlardan mı can yeniler yoksa kha nın q su gibi fiziksel skillerdende can doldurur mu?

cevap hayır doldurmaz ise:
bunun can emme özelliği olan itemler doldurur mu?

can emme için cevap evet ise:
neden ad casterlarda hydra gibi itemler yerine BT tercih edilir?

İyi Günler.

@123Sharky bt nin life steal i normal vuruşların tamamında ve bazı fiziksel skillerde etkili.BT nin bana göre en önemli özelliği lane de uzun süre kalmanı sağlar ve fightlarda gelen life steal küçümsenmemeli + olarak yüksek damage full stack bir bt 100 damage veriyor.

@KıL hiç ranked girmemiş bir oyuncu 1200 elodan başlar ilk oyunlarında elosu gözükmez
quote:

Orijinalden alıntı: ramstayn

oleyy en sevdiğim bölüm.

Mundo'yu öldürme yolları. Adam ultiyi basınca ignite falan boşa gidiyor. Sizce ne yapmalı??

@ramstayn Mundo eğer full itemse 1v1 de öldürmek pek kolay değil ama ap carry niz dfg almışsa birde ignite atmışsanız sanıyorum ki en kolay bu şekil öldürülebilir. (ignite attığında ultisinin verdiği hp nin %50 sini kaybediyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unchange -- 9 Ocak 2013; 14:23:50 >

0 LOL Mesajı
65 Mesaj
9 Ocak 2013; 14:58:54 

ben trde oyunu ingilizce oynuyorum birisini reportladıgımda yöneticelere ulaşırmı

Diamond yolunda .........

95 LOL Mesajı
194 Mesaj
9 Ocak 2013; 15:05:27 

quote:

Orijinalden alıntı: za1reth

ben trde oyunu ingilizce oynuyorum birisini reportladıgımda yöneticelere ulaşırmı

bende bir ara west te türkçeyi denemiştim bazıları ban yersin diyor ama somut birşey yok herkes varsayımla konuşuyor.Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

0 LOL Mesajı
9607 Mesaj
9 Ocak 2013; 15:06:06 

quote:

Bunu sormaya gelmiştim. Nasıl yapıyorsun? Dosyaları değiştirdiğimde tekrar patch yapmaya başladı bende.

When you find that one person who connects you to the world, you become someone different. Someone better. When that person is taken from you, what do you become then?

"Lenovo" Z500 - Windows7 x64 | "LG" G2 - Pardus Rom 7.7 - Dorimanx Kernel 8.6
"Razer" Blackwidow 2013 | Deathadder 2013 | Kraken Pro | Goliathus Control Edition
Steam | Osu!
The Elder Scrolls Online EU: khanjui

0 LOL Mesajı
65 Mesaj
9 Ocak 2013; 15:11:54 

quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

Bunu sormaya gelmiştim. Nasıl yapıyorsun? Dosyaları değiştirdiğimde tekrar patch yapmaya başladı bende.

valla bende öyle bir sorun yok hocam doğru yaptıgına eminmisin LoL > RADS > system > locale.cfg > yüklü programlar listesinden program seçmek > not defterini seç (ordan altta bu tür dosyaları açmak için her zaman seçili programı kullandan cık bazen oyun sapıtabiliyor ) sonra tr_tr yazan yere en_gb yazıcaksın oldu bitti

0 LOL Mesajı
9607 Mesaj
9 Ocak 2013; 15:16:01 

quote:

valla bende öyle bir sorun yok hocam doğru yaptıgına eminmisin LoL > RADS > system > locale.cfg > yüklü programlar listesinden program seçmek > not defterini seç (ordan altta bu tür dosyaları açmak için her zaman seçili programı kullandan cık bazen oyun sapıtabiliyor ) sonra tr_tr yazan yere en_gb yazıcaksın oldu bitti

Peki bu şekilde yapınca Türkçe sesler İngilizce oluyor mu? Şuanda yaptım da 6 Kbps ile atıyor patch, yapamayacağım galiba. West clientini indirip dosyaları değiştirsem diyorum ama hangi dosyalar olduğunu bilmiyorum.

0

When you find that one person who connects you to the world, you become someone different. Someone better. When that person is taken from you, what do you become then?

"Razer" Blackwidow 2013 | Deathadder 2013 | Kraken Pro | Goliathus Control Edition
Steam | Osu!

0 LOL Mesajı
838 Mesaj
9 Ocak 2013; 15:47:17 

quote:

Peki bu şekilde yapınca Türkçe sesler İngilizce oluyor mu? Şuanda yaptım da 6 Kbps ile atıyor patch, yapamayacağım galiba. West clientini indirip dosyaları değiştirsem diyorum ama hangi dosyalar olduğunu bilmiyorum.

0

Dostum önce iki sunucunun güncel patch dosyalarını indireceksin daha sonra Tr sunucusunu açacaksın ilk oyna geldiğinde kapat. Arkadaşın belirttiği locale.cfg dosyasını aç ve en_gb yaz bu kadar. Bir daha ki açışında güncelleme istemeyecektir senden ama sunucu değiştirirsen dediğim yolu tekrarlaman gerekecek.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksaydık, karanlıklar aydınlığa dönerdi ...

0 LOL Mesajı
65 Mesaj
9 Ocak 2013; 15:52:08 

quote:

0

Oyun tamamiyle ingilizce oluyor. Diğer türlü yapamadım ben,bu yolla cok basit.Benimde internetim 10 kb

0 LOL Mesajı
3130 Mesaj
9 Ocak 2013; 15:59:44 

oyuna başlarkenki kurdeleler ve çerçeveler neye göre çıkıyor ve nasıl renk değiştiriyor?

0 LOL Mesajı
2128 Mesaj
9 Ocak 2013; 16:02:12 

TR'de ping yok ama lag var sizde de böyle mi? 4 kişiye sordum 3'ü he dedi.

1505 LOL Mesajı
2024 Mesaj
9 Ocak 2013; 16:07:45 

cassiopeia oynuyorken katarina'nın ultisini durdurmak için stunlamam gerek peki dönen katarinayı nasıl stunlarım

Eğer birisine borç para verip o kişiyi bir daha hiç görmediyseniz emin olun verdiğiniz paraya değdi.

0 LOL Mesajı
247 Mesaj
9 Ocak 2013; 16:13:23 

quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

oyuna başlarkenki kurdeleler ve çerçeveler neye göre çıkıyor ve nasıl renk değiştiriyor?

turnusol kağıdı ile renk değiştiriyor

LOL TR : AizChen

0 LOL Mesajı
918 Mesaj
9 Ocak 2013; 16:14:35 

quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

Kurdeleler, onurlu rakip/yardımsever gibi takdir puanlarını vererek ve belli bi' noktadan sonra o kişiye verilen ödüldür.

Çerçeveler, dereceli oyuna katılan tüm sihirdarlar sezon sonunda yaptıklarını gösteren birer sihirdar simgesidir.

KT Bullets Rolster and NaJin Black Sword fan^^

33 LOL Mesajı
1986 Mesaj
9 Ocak 2013; 16:17:09 

quote:

Orijinalden alıntı: BlackDiary

cassiopeia oynuyorken katarina'nın ultisini durdurmak için stunlamam gerek peki dönen katarinayı nasıl stunlarım

Aşırı profesyonel cevap:

Deneme yapıcaksın, sana dönükken ultiyi basarsan stun yiyor mu yemiyo mu, sonra öteki tarafa dönükken basarsan stun yiyor mu? Onu öğrendikten sonra katarinanın dönük olduğu yere göre ulti atıcaksın. Tabi bunu yapmak için ÇOK güçlü reflexin olması gerekir.

ortalama oyuncu cevabı:

Rastgele bas %50 şansın var.

Zalman Z11+ / Powercolor AMD R9 280x / AMD FX 8320 / M5A97 R2.0 / Kingston 2133 MHz 2*4=8GB Dual Kit
Razer Deathadder v2 mouse / Razer Goliathus / Ducky Zero mechanical keyboard

referanslarım: Tony Bongiovi, fb__ömer

0 LOL Mesajı
9607 Mesaj
9 Ocak 2013; 16:17:52 

quote:

Orijinalden alıntı: janneninklavyesi

Kurdeleler, onurlu rakip/yardımsever gibi takdir puanlarını vererek ve belli bi' noktadan sonra o kişiye verilen ödüldür.

Çerçeveler, dereceli oyuna katılan tüm sihirdarlar sezon sonunda yaptıklarını gösteren birer sihirdar simgesidir.

Altın çerçeve 1350+ elodan sonra.

Gümüş 1050+ diye biliyorum.

Steam | Osu!

0 LOL Mesajı
5816 Mesaj
9 Ocak 2013; 16:18:17 

quote:

oleyy en sevdiğim bölüm.

Mundo'yu öldürme yolları. Adam ultiyi basınca ignite falan boşa gidiyor. Sizce ne yapmalı??

hp'ye göre vuran karanterler tercih edilmeli ve 1 adet ignite atılmalı

dün solo top da karşıma geldi,lanede trade girdigimiz an %30 canla ayrılıyor,tabi ulti basıp fulleyip gene geliyor orası ayrı :D ama E skili çok işe yaradı mundoya karşı

ayrıca adc olarakda tristina veya vayne

Çıkalım yoldaş,yüce dağlara

0 LOL Mesajı
1659 Mesaj
9 Ocak 2013; 16:21:06 

quote:

Orijinalden alıntı: Hell's Angel's

hp'ye göre vuran karanterler tercih edilmeli ve 1 adet ignite atılmalı

dün solo top da karşıma geldi,lanede trade girdigimiz an %30 canla ayrılıyor,tabi ulti basıp fulleyip gene geliyor orası ayrı :D ama E skili çok işe yaradı mundoya karşı

ayrıca adc olarakda tristina veya vayne

vayne tam antisi ama mundo iş yapamıyor gibime geldi şimdi.

Feuer und Wasser kommen nicht zusammen
Kann man nicht binden sind nicht verwandt
In Funken versunken steh ich in Flammen

und bin im Wasser verbrannt

Im Wasser verbrannt

0 LOL Mesajı
1043 Mesaj
9 Ocak 2013; 16:23:49 

Gold elo olduktan sonra belirli süre rank girmezsen elon düşüyordu bu sezonda geçerli mi? Geçerliyse o süre kaç gün?

"Death is only the Beginning."

0 LOL Mesajı
918 Mesaj
9 Ocak 2013; 16:25:50 

quote:

Altın çerçeve 1350+ elodan sonra.

Gümüş 1050+ diye biliyorum.

Evet, misal geçen sezon altın elo'daysan gelecek sezonda altın çerçeve kazanıyorsun ve şunuda unutmamak lazım çerçeveler sadece görsel odaklı değil, bu çerçeveleri kazandığınızda çeşitli ödüllerde gelecektir.

(Ödül kısmı şuanda işlemiyor sanırsam.)

KT Bullets Rolster and NaJin Black Sword fan^^

0 LOL Mesajı
5816 Mesaj
9 Ocak 2013; 16:28:22 

quote:

vayne tam antisi ama mundo iş yapamıyor gibime geldi şimdi.

hacı karşıda dediğim gibi vayne kog trist falan yoksa cok cok iyi iş yapar bence

takımından 2-3 saniye önce aralarına dalıcak,ultiyi basıcak tüm focusları üstüne çekicek tek yapması gereken bu

yanılmıyorsam canı azaldıkca E'nin verdiği ad artıyor o an istedigine geçirirsin tabi öncelik adc ve apc de

Çıkalım yoldaş,yüce dağlara

0 LOL Mesajı
607 Mesaj
9 Ocak 2013; 16:30:07 

quote:

oleyy en sevdiğim bölüm.

tam tersi ignite ultisini engeller.

LoL TR : Maglor

0 LOL Mesajı
1103 Mesaj
9 Ocak 2013; 17:33:43 

Bende kırmızı kurdale var şimdi ben teamworkden heralde yeşil kurdaleydi onu açarsam kırmızı kurdalemi gözükücek yeşil olanmı ?

We learned our own weaknesses right now, so what do we do next? Grow stronger! Face them head on! When were all alone, it might be too frightening to bear, but we’re all alright beside each other. We’ve got our comrades right here! There’s nothing to fear! WE’RE NOT ALONE!!

0 LOL Mesajı
230 Mesaj
9 Ocak 2013; 17:58:52 

En uzun mesefaye normal skil atan hero ?

₪ HTC One™ ₪

Android 4.3 (Jelly Bean) \\ 4.7 " Full hd Super LCD3 - Gorilla Glass 2 Ekran \\ 1920 x 1080 Pixel Çözünürlük. (468ppi) \\ 1.7 GHz - 4 Çekirdekli Qualcomm Snapdragon 600 İşlemci \\ 2GB RAM \\ 32GB Dahili Hafıza \\ 4.3 UltraPixel AutoFocus & Led Flash Kamera \\ BoomSound Özellikli 2 Stereo Hoparlör \\ 2300mAh Batarya \\ TV Out - Mhl \\ 802.11 a/b/g/n/ac Wifi \\ LTE (4G) Bağlantı \\

4417 LOL Mesajı
5502 Mesaj
9 Ocak 2013; 18:02:20 

quote:

Orijinalden alıntı: muratdoom

ashe E

EUW - LORD AUSPEXA - trye geçtim
best jax mahalle
the unseen auspexa is the deadliest

0 LOL Mesajı
2385 Mesaj
9 Ocak 2013; 18:02:29 

quote:

Nidalee
Xerath (base op)

Galaxy Note II w/ MultiROM v29| AOSBam v1.3.7 + Pure CyanogenMod 11 w/ ART Runtime
Logitech G710+ // Razer deathAdder 3500dpi ed.
SATILIK STEAM HESABI

0 LOL Mesajı
1 Mesaj
9 Ocak 2013; 18:34:16 

öncelikle herkeze merhabalar şimdi benim bilgisayarın işlemcisi düşük kardesim 1.60ghz ekran kartı ve 1016mb ram var bundan dolayı bilgisayarımda lol oynayamıyorum [bilgisayarım leptop] bilgisayarımın kasmadan lol oynaya bılmem için yapabileceğim bişi varmı varsa nedir lütfen söyleyin şimdiden teşekkür ederim...

1461 LOL Mesajı
1575 Mesaj
9 Ocak 2013; 18:55:39 

quote:

Orijinalden alıntı: * KıL

İkinci soru benden o zaman.Hiç ranked maç oynamamış bir player'ın elo puanı kaç puandan başlar?

Tabi insan 3k Elo olunca unutuyor bunları dımı kıl kardeş. Cevabı ise 1200.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

TR: ThePsychoYea
[color=

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Ocak 2013; 18:57:09 

quote:

Orijinalden alıntı: ThePsych0

Tabi insan 3k Elo olunca unutuyor bunları dımı kıl kardeş. Cevabı ise 1200.

Sorucak soru gelmedi aklıma basit bir şey sorayım dedim ama 2. mesaja yetişebildik anca.Amaç ilk mesajdı ama yetişemedik.Bilmeyenler bilgilensin diye basit soru sordum.Tabi siz bunu düşünemediniz nede olsa nick name'den belli thepsych0.Öğlecisiniz sanırım.Ayrıca sorunun cevabı yuakrda verilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi * KıL -- 9 Ocak 2013; 18:58:03 >

860 LOL Mesajı
1228 Mesaj
9 Ocak 2013; 18:59:55 

quote:

Global ultileri ve pantheon, noc, tf gibi ultileri saymazsak,

Ashe e, nidalee q, xerath w + q, ezreal q, brand w...

ESP LTD Kirk Hammett Signature White Zombie
Ken Lawrence Explorer "flame sun inlay"

0 LOL Mesajı
2642 Mesaj
9 Ocak 2013; 19:36:15 

silver 1200+ gold 1500+

0 LOL Mesajı
2421 Mesaj
9 Ocak 2013; 19:44:38 

quote:

Orijinalden alıntı: CrashBone

Aşırı profesyonel cevap:

Deneme yapıcaksın, sana dönükken ultiyi basarsan stun yiyor mu yemiyo mu, sonra öteki tarafa dönükken basarsan stun yiyor mu? Onu öğrendikten sonra katarinanın dönük olduğu yere göre ulti atıcaksın. Tabi bunu yapmak için ÇOK güçlü reflexin olması gerekir.

ortalama oyuncu cevabı:

Rastgele bas %50 şansın var.

Ortalama oyuncu cevabı değil bahsettiğin gibi bir durum olursa onun anlamı bug olur.Animasyonuna dikkat ettin mi hiç? Hangi insan gözüyle minimanize karakterlerin nereye baktığını görebiliceksin? En basitinden söyle bakıyım oyundaki hangi karakterin göz rengini görme şanşı buldun?

0 LOL Mesajı
1613 Mesaj
9 Ocak 2013; 20:02:40 

Aram mod ne nasıl girilir ?

0 LOL Mesajı
748 Mesaj
9 Ocak 2013; 20:44:40 

quote:

oleyy en sevdiğim bölüm.

ultisi varus ya da tristana ya bakar

0 LOL Mesajı
9607 Mesaj
9 Ocak 2013; 20:48:40 

Şuan elomuzu 1250 yaparsak silver çerceve gelmeyecek değil mi?

Steam | Osu!

0 LOL Mesajı
8034 Mesaj
9 Ocak 2013; 20:50:35 

quote:

Şuan elomuzu 1250 yaparsak silver çerceve gelmeyecek değil mi?

yeni sezona gecilince geliyor.Bu sezonu gold bitirince diger ara sezon ve sezon gelir.

PAÜ

Her yerde diamond

0 LOL Mesajı
913 Mesaj
9 Ocak 2013; 20:53:05 

Bu konu uzar ve champion tavsiye başlığı gibi saçmalığa dönüşür.
Saygılar.

diamond1 speaks. in diamond we trust!

0 LOL Mesajı
1068 Mesaj
9 Ocak 2013; 20:53:31 

Manual transfer işlemi onaylandıktan sonra hesabın geçmesi ne kadar sürüyor.

Support tarafından mesaj geldi, bilgileriniz girildi transfer işlemi yakında gerçekleşir diye.2 saat oldu yaklaşık hala geçmedi.

0 LOL Mesajı
336 Mesaj
9 Ocak 2013; 21:10:01 

quote:

Orijinalden alıntı: bako39

Aram mod ne nasıl girilir ?

Aram, heroyu senin seçmediğin sistemin sana sende olan ve o haftanın beleşleri olan heroların arasından rastgele bir hero verdiği tek koridorlu oyun modu. Oyna > Özel > Oyuna Katıl'dan aram bulup girebilirsin

0 LOL Mesajı
748 Mesaj
9 Ocak 2013; 21:13:57 

forumda bir hikaye konusu vardı link verebilecek varmı bulamadımda kafasından uydurup güzel yazan bir arkadaş vardı

0 LOL Mesajı
8034 Mesaj
9 Ocak 2013; 21:16:16 

quote:

Orijinalden alıntı: cesuresesli

forumda bir hikaye konusu vardı link verebilecek varmı bulamadımda kafasından uydurup güzel yazan bir arkadaş vardı

lol hikayeler diye arat @sir balik in konusunu diyosun galiba.

PAÜ

Her yerde diamond

0 LOL Mesajı
342 Mesaj
9 Ocak 2013; 23:02:44 

Kaçtane takım çalışması vesayre honoru aldığımızda yanda rozet çıkıyor ?

0 LOL Mesajı
907 Mesaj
10 Ocak 2013; 0:36:55 

quote:

Orijinalden alıntı: P4P4Z

Aram, heroyu senin seçmediğin sistemin sana sende olan ve o haftanın beleşleri olan heroların arasından rastgele bir hero verdiği tek koridorlu oyun modu. Oyna > Özel > Oyuna Katıl'dan aram bulup girebilirsin

random'da rasgele veriyor. Blind pick i filan da var aram ın

Euw ==> TR
MercuryCannon

Kesilen KIL daha gür çıkar

41 LOL Mesajı
896 Mesaj
10 Ocak 2013; 0:38:43 

stream yapmak için hangi programlara ihtiyaç var

Ore Ni Kateru No Wa Ore Dake Da

0 LOL Mesajı
2815 Mesaj
10 Ocak 2013; 1:40:06 

Server değiştirince elo 0'lanıyor mu?

95 LOL Mesajı
194 Mesaj
10 Ocak 2013; 3:11:37 

quote:

Orijinalden alıntı: Espâda

Server değiştirince elo 0'lanıyor mu?

eğer otomatik geçiş yapıyorsan 0lanmıyor
ama orda kullanıcı adın kullanılıyorsa manuel geçiş yapıyorsun elon win/lose ration 0lanıyor.

1155 LOL Mesajı
4323 Mesaj
10 Ocak 2013; 3:48:00 

quote:

Orijinalden alıntı: xxmelkorxx

Kaçtane takım çalışması vesayre honoru aldığımızda yanda rozet çıkıyor ?

Türkçe karşılığını bilmiyorum ama 25 Honorable Opponent alırsan kırmızı kurdele gelir. Bende 400+ teamwork var bir şey gelmedi, herhalde sadece 1 tane olabiliyor

Thomas Aquinas

0 LOL Mesajı
2815 Mesaj
10 Ocak 2013; 5:37:38 

quote:

Orijinalden alıntı: unchange

eğer otomatik geçiş yapıyorsan 0lanmıyor
ama orda kullanıcı adın kullanılıyorsa manuel geçiş yapıyorsun elon win/lose ration 0lanıyor.

Peki skinler kalıyor mu gidiyor mu?

0 LOL Mesajı
948 Mesaj
10 Ocak 2013; 6:14:54 

quote:

Orijinalden alıntı: Espâda

Peki skinler kalıyor mu gidiyor mu?

Kalıyor tabiki

TR:Gate

0 LOL Mesajı
6054 Mesaj
10 Ocak 2013; 13:13:50 

Achievements miydi neydi öyle bir buton var ama kitli eskiden o buton açık mıydı? Cidden merak ediyorum eski playerlar bilir belki??

Dubstep is a life
13.06.2015
Steam ID: Teecem

0 LOL Mesajı
274 Mesaj
10 Ocak 2013; 13:17:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

Achievements miydi neydi öyle bir buton var ama kitli eskiden o buton açık mıydı? Cidden merak ediyorum eski playerlar bilir belki??

O buton sezon 3 ile geldi ve hiç açılmadı

Serv: eu west nick: TheCenavar

0 LOL Mesajı
6054 Mesaj
10 Ocak 2013; 13:18:53 

quote:

Orijinalden alıntı: x21

O buton sezon 3 ile geldi ve hiç açılmadı

Sezon 2'de de vardı en azından ben öyle hatırlıyorum.

Ben oyuna Sezon 2'nin ortalarında başladım. Hatırlıyorum vardı.