Şimdi Ara

LOL Soru-Cevap Kosesi (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.103
Cevap
34
Favori
81.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheMetallurgist

quote:

Orijinalden alıntı: illfeel

quote:

Cho'gath için mastery,skill sıralaması ve item seçimi nasıl olmalıdır?

Bi de oyuna başlayalı çok olmadı 12 lvl im tr deyim sizce yeni hesap açıp west e mi geçmeliyim yoksa tr de mi kalmalıyım? Teşekkürler

arkadasin yoksa weste gec.Chogath mid,top ve jungle oynaniyor nerde oynuyorsun ona gore bir seyler diyeyim.

Şöyle ki tr de oynadın mı bilmiyorum,jungle oynayan yok haliyle top oynayan da yok.Biraz saçma olacak ama genelde alt ya da üst iki kişi gidiyoruz.

http://www.lolpro.com/guides/chogath/88-chogath-build-guide-top-lane-by-pobelter-and

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bi de oyuna başlayalı çok olmadı 12 lvl im tr deyim sizce yeni hesap açıp west e mi geçmeliyim yoksa tr de mi kalmalıyım? Teşekkürler

arkadasin yoksa weste gec.Chogath mid,top ve jungle oynaniyor nerde oynuyorsun ona gore bir seyler diyeyim.

Şöyle ki tr de oynadın mı bilmiyorum,jungle oynayan yok haliyle top oynayan da yok.Biraz saçma olacak ama genelde alt ya da üst iki kişi gidiyoruz.

http://www.lolpro.com/guides/chogath/88-chogath-build-guide-top-lane-by-pobelter-and

Teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler

Önemli değil.

• Lolreplay hata veriyor. Maçları kaydetmek için kullanabileceğim, bilgisayarı zorlamayacak başka bir program var mı?

Hata bu beyler. Çözümüne yardımcı olursanız da sevinirim.

[sizer=red] LOL Soru-Cevap Kosesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sir balık -- 21 Mart 2013; 11:33:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Lolreplay hata veriyor. Maçları kaydetmek için kullanabileceğim, bilgisayarı zorlamayacak başka bir program var mı?

Hata bu beyler. Çözümüne yardımcı olursanız da sevinirim.

[sizer=red] LOL Soru-Cevap Kosesi

Yok lolrecorder çok kötü bende açıkken maç sonu pc kapanıyor.Orijinal replayi beklicez mecbur.
  • quote:

quote:

Yok lolrecorder çok kötü bende açıkken maç sonu pc kapanıyor.Orijinal replayi beklicez mecbur.

Orjinal replayden haberim yoktu. Çok iyi olur. Geç bile kalındı. Lolreplay ben farkında olmadan üç oyunumu çekmiş. İzlemeye çalışınca bu hatayı veriyor. Bende yeni çekeyim dedim. Oyuna girmeden önce açık bıraktım dün. Kaydetmedi oyunu. Dengesiz.
  • Beyler Zac gelecek ya hani. Hangi şampiyon 4800 olacak? Hatta direk link varsa şampiyonların çıkma sırasına göre iyi olur. Wiki'de bulamadım
  • lol pbe çok fazla güncelleme yapıyor. normalmi
    bide normal oyun güncelleme sırasında hata veriyo güncelleme başarısız diye ne yapa bilirim

• quote:

Beyler Zac gelecek ya hani. Hangi şampiyon 4800 olacak? Hatta direk link varsa şampiyonların çıkma sırasına göre iyi olur. Wiki'de bulamadım

oyunda şampiyon satın alma yerinde tarihe göre sırala var orda 6300 luk olan şamp ların en sonundakine bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustacix

lol pbe çok fazla güncelleme yapıyor. normalmi
    bide normal oyun güncelleme sırasında hata veriyo güncelleme başarısız diye ne yapa bilirim

Pbe'nin çok güncelleme yapması normal. Zac deneniyor. Sürekli buff-nerf falan yapıyorlardır ufak ufak.

Repair denedin mi? Bir de proxy var mı?

Not: Ödeştik

• quote:

quote:

Pbe'nin çok güncelleme yapması normal. Zac deneniyor. Sürekli buff-nerf falan yapıyorlardır ufak ufak.

pbe tamam anladık
    repair kıl etti beni
    proxy bildiğim kadarıyla yok o tip bişe ile uğraşmadım. olsa nasl etkiler ?

• quote:

quote:

quote:

pbe tamam anladık
    repair kıl etti beni

Belli olmuyor. Bazen sorun çıkarabiliyor. Ağ bağlantılarından özelliklere gir. internet protokol sürüm4 (TCP/IPv4) gibi bir şey olacak. Ona tıklayıp özelikler de. ip ve dns otomatik bulsun seçenekleri işaretli olsun. Güvenlik duvarı yada antivirüs de sorun çıkarabilir. Spotflux, hotspot gibi programlar kapalı olsun Olmadı ticket at son çare

• quote:

quote:

quote:

quote:

pbe tamam anladık
    repair kıl etti beni

Belli olmuyor. Bazen sorun çıkarabiliyor. Ağ bağlantılarından özelliklere gir. internet protokol sürüm4 (TCP/IPv4) gibi bir şey olacak. Ona tıklayıp özelikler de. ip ve dns otomatik bulsun seçenekleri işaretli olsun. Güvenlik duvarı yada antivirüs de sorun çıkarabilir. Spotflux, hotspot gibi programlar kapalı olsun Olmadı ticket at son çare

sağol bekliyorum 1 saattir farklılıklar hesaplanıyor diyor bakalım.
    3 haftadır giremiyorum başıma vurdu artık

• arkadaşlar bu winat9 nedir nasıl kullanabiliriz birisi anlatırsa memnun olurum bir de ygsye girecek herkese başarılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moose77

arkadaşlar bu winat9 nedir nasıl kullanabiliriz birisi anlatırsa memnun olurum bir de ygsye girecek herkese başarılar

Teşekkürler, çok tırstım la bugün Telefonuna bir program indiriyorsun. Her gün bir kaç video izliyorsun. Para kazanıyorsun diye biliyorum. Günde 1 tl miydi neydi. Paypal hesabına yüklüyor. Tam emin değilim ama hiç kullanmadım. Kulaktan dolma aktarıyorum.
  • gladiator draven neden kapalı gözüküyor ? sadece italyanlar için mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Malcolm.X

gladiator draven neden kapalı gözüküyor ? sadece italyanlar için mi ?

Değil. Açılır yakında.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Malcolm.X

gladiator draven neden kapalı gözüküyor ? sadece italyanlar için mi ?

Değil. Açılır yakında.

tşk
  • Yarın vi ve mokai indirime giricek jungle oynamayı seven biriyim vi yi almayı düşünüyorum ama mokaide kararsızım yararlı olur mu sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shapeboy1

Yarın vi ve mokai indirime giricek jungle oynamayı seven biriyim vi yi almayı düşünüyorum ama mokaide kararsızım yararlı olur mu sizce

Maokai bana göre çok daha yararlıdır Vi ile karşılaştırınca. Vi çok etkili tabi ona diyecek yok ama Maokai sırf ulti açıp tf boyunca açık tutsa yeter. Hem jungler dediğin fazla kill almamalı bence. Olayı cc zaten. Takım arkadaşlarına kill kazandırıp lanede kolaylık sağlamalı. Maokai bunu çok iyi yapıyor. Müthiş bir tanklama kapasitesi var. Gankleri çok etkili. Kısaca öneririm. Ama biraz pratik istiyor ve hafif sıkıcı gelebilir.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.