Şimdi Ara

LOL Soru-Cevap Kosesi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.103
Cevap
34
Favori
81.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: XenoLeS9

quote:

Orijinalden alıntı: Dodge

Honorable puanı nasıl çıkıyor yada bir limiti var mı ?Biri açıklarsa sevinirim.

Rakip oyunculardan alınan Honorable Oppenent puanlarına göre çıkıyor. Ne kadar sık ve kimden aldığına göre değişiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Genelde oyunculara 25-35 Honor alınca geliyor sanırım. Şahsen bana 26 da geldi. 50 küsürde bir daha aldım, 70 küsürde bir daha aldım :D

Edit, Kırmızı kurdeleden bahsediyorsun sanırım?

Evet kırmızı kurdeleyi sormuştum teşekkür ederim cevap verdiğin için.
    Peki oyun dolarken şampiyonlar sarı kutu veya kırmızı kutu içinde oluyor o neyle alakalı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mustacix

quote:

Orijinalden alıntı: Gokhan1758

quote:

Ranked tf taktik ve hero onerinizi bekliyorum
    Gecen 30 lvl oldum girdim ranked a 2mac agttim 2 side fail 2simdede first pick benim
    oyun ici basin davranmaliyim support ve solotop icin bi taktik oneriniz varmi.

Bunu Şampiyon Tavsiye'ye yazsan daha iyi olur ama yinede söyleyeyim.Oyunu çevirecek herolar genelde Global ultisi Ve ya Ulti Range yüksek olan herolar olabilir.Mesela Shen,topta rahat farm yapar çok iyi pushlar.Ultisi sayesinde takıma kill kazandırır.Twisted Fate mesela:6 Level olunca çok iyi ganklar atar takıma çok yardımcı olur.Ziggs mesela bütün skilleri etkilidir tam teamfight herosudur.Vsvs.

Cok sagol support ve solotopta ne yapmam lazim yani bu isin raconu nedir :D

solotopta minionları çok ittiriyorsan base dön ve ward al yoksa eritebilirler.Support oynarken de carry'ini tam olarak korumaya çalış onun ölmesi yerine sen öl mesela.Skillerini boşa kullanma giydirebildigin kadar rakibe giydir skilleri.Mesela Lulu olsun,Nami olsun bunlarla güzel harras yapabiliyorsun karşıdaki adama topta oynuyorsan minionlara son vuruş yapmayı iyi ögren karşıdaki pushluyorsa kendi turretinin önünde lane'ini dondur.Sadece son vuruş yap vsvs.

• Elisenin orumcek atlayisi toteme dost miyon yada sampiyona neden etki etmiyo backdoorun kralini yaparim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilen var mı bilmiyorum. Oyuna girerken (rakip heroları gördüğümüz bölüm ; ) Eğer bizim ekip üstteyse altta , alttaysa üstte oyuna başlıyoruz [:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlazeR ` myth -- 18 Şubat 2013; 11:17:54 >
  • lulu mu nami mi ve neden
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: XenoLeS9

quote:

Honorable puanı nasıl çıkıyor yada bir limiti var mı ?Biri açıklarsa sevinirim.

Rakip oyunculardan alınan Honorable Oppenent puanlarına göre çıkıyor. Ne kadar sık ve kimden aldığına göre değişiyordu yanlış hatırlamıyorsam. Genelde oyunculara 25-35 Honor alınca geliyor sanırım. Şahsen bana 26 da geldi. 50 küsürde bir daha aldım, 70 küsürde bir daha aldım :D

Edit, Kırmızı kurdeleden bahsediyorsun sanırım?

Evet kırmızı kurdeleyi sormuştum teşekkür ederim cevap verdiğin için.
    Peki oyun dolarken şampiyonlar sarı kutu veya kırmızı kutu içinde oluyor o neyle alakalı?

Oda geçen sezondan oyuncunun sahip olduğu elo puanına göre geliyor. Sarılar 1600 falan elo kazanmış demek geçen sezon mesela. Tam puanları bilmiyorum açıkçası :)

• Nami alınmalımı sizce ?
  • arkadaşlar lee sin almıştım rp ile 14.02.13 te sizce iade ederlermi rpyi mesaj attım supporta.
  • quote:

arkadaşlar lee sin almıştım rp ile 14.02.13 te sizce iade ederlermi rpyi mesaj attım supporta.

Eğer 3 iade hakkını kullandıysan kabul etmezler. Ayrıca Lee Sin iyidir bence iade etme ve kendini onu kullanmaya alıştır, çok rahat maç taşıyabilirsin.

@ Kağan

Nami diğer supportlara göre biraz daha ağır kalıyor. Defansif oynayan bir adc ile işe yarayabilir ama pek agresif oyuna uygun olduğunu düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DLSethGecko

quote:

arkadaşlar lee sin almıştım rp ile 14.02.13 te sizce iade ederlermi rpyi mesaj attım supporta.

Eğer 3 iade hakkını kullandıysan kabul etmezler. Ayrıca Lee Sin iyidir bence iade etme ve kendini onu kullanmaya alıştır, çok rahat maç taşıyabilirsin.

@ Kağan

Nami diğer supportlara göre biraz daha ağır kalıyor. Defansif oynayan bir adc ile işe yarayabilir ama pek agresif oyuna uygun olduğunu düşünmüyorum.

sorun şu 880 rp nin yarisini iade ederlermi iadelerimi .

• quote:

quote:

quote:

@ Kağan

sen aldım , sonrada indirime girdi diyorsun. o zaman 440 rp iade verirler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

@ Kağan

sen aldım , sonrada indirime girdi diyorsun. o zaman 440 rp iade verirler.

Sonunda anlastik.

• Arkadaşlar terfi maçına hak kazandım... 3 maçtan 2 sini kazanırsam küme atlayacağım.. .1 kazanıp 1 kaybettim... Önüzümüzdeki 1 maçı almam gerek..

Sorum şu; eğer kaybedeceğimiz kesinleşirse son ana kadar dayanıp, son anda oyıundan çıkarsam bu mağlubiyet mi sayılır? Yoksa 1 maç hakkım hala kalır mı?

Ekleme: 3. maçımdan önce champ seçim esnasında takımı beğenmediğim için çıktım, 10 puan elo düştü. Terfi olayı da gitti lanet olsun Şimdi tekrar 100 olda terfi maçını kazan da , of yaaaa

Neyse aynı durum yine olabilir belki cvp verirseniz sevinirim

• Gürsel kardeşim, konumu kilitleyip buradan devam etmemi istedin ama. Burada sorulan sorulara çok geç cevap veriliyor. Halbuki konu açılınca daha çabuk yardım alıyor kullanıcılar. En azından benim tek bir konum vardı ve her soruyu oradan soruyordum, konu kirliliği de yaratmıyorum.. Burası sürekli üstte olduğu için yeni atılan mesajlar fark edilmiyor. Lütfen bunu göz önünde bulundurun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

Arkadaşlar terfi maçına hak kazandım... 3 maçtan 2 sini kazanırsam küme atlayacağım.. .1 kazanıp 1 kaybettim... Önüzümüzdeki 1 maçı almam gerek..

Sorum şu; eğer kaybedeceğimiz kesinleşirse son ana kadar dayanıp, son anda oyıundan çıkarsam bu mağlubiyet mi sayılır? Yoksa 1 maç hakkım hala kalır mı?

Ekleme: 3. maçımdan önce champ seçim esnasında takımı beğenmediğim için çıktım, 10 puan elo düştü. Terfi olayı da gitti lanet olsun Şimdi tekrar 100 olda terfi maçını kazan da , of yaaaa

Neyse aynı durum yine olabilir belki cvp verirseniz sevinirim

Help me

• 5 saat oldu ve cevaplanmadı, kusura bakma Gürselcim ben sorumu sormak için konu açıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALAK_

5 saat oldu ve cevaplanmadı, kusura bakma Gürselcim ben sorumu sormak için konu açıyorum.

yine kaybetmiş olursun. Bırakın şu kısayoldan kazanma bi açık bulma olaylarını. Klasik türk mantığı illa bi hile bulacak.
  • Merhaba, draven için en iyi sup nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kivimetsän Druidi

Merhaba, draven için en iyi sup nedir ?

Draven yanına agresif oynayabilecek supportlar işe yarar onun için Leona ve Taric en iyi seçimler olacaktır.
  • Ashe harici en uzun sure stun atabirn hero hangisi.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.