Şimdi Ara

LOL Soru-Cevap Kosesi (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.103
Cevap
34
Favori
81.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tanetr

Metin 2 cengiz Han kehanet tarzı bir oyun galiba !

Ben kötümü dedim hem

Hayır söylediğim gibi moba tarzı. Senin dediklerin mmorpg. Moba biraz beyin gerektiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: Tanetr

Metin 2 cengiz Han kehanet tarzı bir oyun galiba !

Ben kötümü dedim hem

Hayır söylediğim gibi moba tarzı. Senin dediklerin mmorpg. Moba biraz beyin gerektiriyor.

MMORPG(gerçek mmorpg)ler de beyin gerektiriyor diyecektim ki WoW'da angut gibi saatlerce item grind,instance spam yaptığım günler geldi aklıma,bir şey demiyorum

• Guardian Angel'a sahip pasifi etkin olan Aatrox'a tam ölmek üzere iken Zilaen ultisini kullansa hangisi aktif olur GA'mı Zil'in ultisi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: infidel

Guardian Angel'a sahip pasifi etkin olan Aatrox'a tam ölmek üzere iken Zilaen ultisini kullansa hangisi aktif olur GA'mı Zil'in ultisi mi?

Zilean diye dusunuyorum. Ayrıca Aatroxa GA yerine baska bir item çıkmak daha mantıklıdır.
  • Once ultiler, sonra GA.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lb ile q-r-w-e combosumu yoksa q-w-r-e combosumu daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: züppe

lb ile q-r-w-e combosumu yoksa q-w-r-e combosumu daha mantıklı

Hangisini fullediğine göre değişir ama genelde q-w-r-e yapılır.
  • Ben LOL e yeni başladım hangi şampiyon benim için yararlı olur ve oyundaki amacım tam kapsamlı anlatırsanız memnun olurum teşekkürler..
  • za1reth kullanıcısına yanıt
    sence
  • ceycey107 C kullanıcısına yanıt
    bence ilk olarak 3150 lik bir xin zhao alırsan işene yarar yada 1350 lik bi morgana hızlıca xp ve ıp kasmana yardımcı olur
  • Dedem doğuruyor afk diyen oldu ne yapayım ?
  • hi im back H kullanıcısına yanıt
    sa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hi im back -- 5 Temmuz 2014; 19:48:58 >
  • hockey H kullanıcısına yanıt
    Kardeşim braumun gelmesinden sonra zao 1350 oldu
  • Akali ile Heimerdinger'e karşı ne yapabilirim? Lanet olası hero hem yanına yaklaştırmıyor hem de taretleri minyon yaptırmıyor bana. Akıllı jungler da pek bulunmuyor ):
  • Kratos Bana Kurdeleler Hakkında Bilgi Vereblrmsn Benm Arkadasın 100 honoru War kurdelesi yok benm daha 20 honorum yok kurdelem war hemde mavi o nasl oluyo (AciLL)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebb n Flow

quote:

Orijinalden alıntı: janneninklavyesi

quote:

Orijinalden alıntı: QuickPlay

oyuna başlarkenki kurdeleler ve çerçeveler neye göre çıkıyor ve nasıl renk değiştiriyor?

Kurdeleler, onurlu rakip/yardımsever gibi takdir puanlarını vererek ve belli bi' noktadan sonra o kişiye verilen ödüldür.

Çerçeveler, dereceli oyuna katılan tüm sihirdarlar sezon sonunda yaptıklarını gösteren birer sihirdar simgesidir.

Altın çerçeve 1350+ elodan sonra.

Gümüş 1050+ diye biliyorum.

eloya nerden bakabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: nazr21

Akali ile Heimerdinger'e karşı ne yapabilirim? Lanet olası hero hem yanına yaklaştırmıyor hem de taretleri minyon yaptırmıyor bana. Akıllı jungler da pek bulunmuyor ):

akali kata gibi herolarla özellikle katayla işin zor olur 6 level olut olmaz q ulti e yap w ac bekle bunu yap sürekli agresif oyna .zor heim gıcık hero

• quote:

Orijinalden alıntı: nazr21

Akali ile Heimerdinger'e karşı ne yapabilirim? Lanet olası hero hem yanına yaklaştırmıyor hem de taretleri minyon yaptırmıyor bana. Akıllı jungler da pek bulunmuyor ):

6.seviyenize kadar pasif oynamaniz gerekiyor ve junglerla da sağlam bir is birligi yapmak gerek 6 seviyeden sonra ise
    Ignite Flash ulti ona yaklastiracak her şeyle birden saldırın ve yok etmeye çalışın sonra hemen W açıp içinde saklanin bu sayede taretlerin hasarindan da kacinirsiniz. Unutmayın ki onunla olan takaslariniz ne kadar uzun sürerse siz daha zararlı çıkarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Horsemen -- 9 Temmuz 2014; 15:34:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim de bir sorum var şimdi diyelim ki ben gümüş 5im ve 0 puandayım acaba 0 puanda oyun kaybettikten sonra bronz 1e düşermiyim??
  • Heimer a benzer tarzda başka hero tavsiyeniz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.