Şimdi Ara

LOL Soru-Cevap Kosesi (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.103
Cevap
34
Favori
81.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gift olayında dün bi konuda gördüm birine cs thresh çıkmış. Acaba cs riven de çıkma ihtimali varmıdır ?
  • Beyler lol kurulurken bi hata veriyor ne yapmalayım dxdiag.exe yok diyoo ne yapcaam
  • Dostlar ben olafı açtım bide brand var bu ikisine nasıl çıkabilirim, olafa böyle bir rehber yapmışlar doğrumudur yada nasıl şekilde daha iyi ben ilk hydra çıkıyordum... Rehberhttp://www.technopat.net/forum/league-legends/6042-viking-e-bulasmayin-olaf-rehberi.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prelly

Dostlar ben olafı açtım bide brand var bu ikisine nasıl çıkabilirim, olafa böyle bir rehber yapmışlar doğrumudur yada nasıl şekilde daha iyi ben ilk hydra çıkıyordum... Rehberhttp://www.technopat.net/forum/league-legends/6042-viking-e-bulasmayin-olaf-rehberi.html

Eski ve yanlış bir rehber o. Hydra çıkmak doğru. Gerisini tank yapabilirsin. Ruh gömleği, sunfire, randuin olmalı. Botrk, Kara balta, Son fısıltı, varmog alabileceğin diğer itemler. Bot olarak magic res tercih et.

Brand için klasik apc build; Magic pen bot, Athene, Deathfire, Rabadon, Zhonya, Void stuff. Duruma göre bir item yerine liandri de tercih edilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: Prelly

Dostlar ben olafı açtım bide brand var bu ikisine nasıl çıkabilirim, olafa böyle bir rehber yapmışlar doğrumudur yada nasıl şekilde daha iyi ben ilk hydra çıkıyordum... Rehberhttp://www.technopat.net/forum/league-legends/6042-viking-e-bulasmayin-olaf-rehberi.html

Eski ve yanlış bir rehber o. Hydra çıkmak doğru. Gerisini tank yapabilirsin. Ruh gömleği, sunfire, randuin olmalı. Botrk, Kara balta, Son fısıltı, varmog alabileceğin diğer itemler. Bot olarak magic res tercih et.

Brand için klasik apc build; Magic pen bot, Athene, Deathfire, Rabadon, Zhonya, Void stuff. Duruma göre bir item yerine liandri de tercih edilebilir.

Anladım teşekkürler takımda nup olmasa iyi geçen el 5-11 oynadım sağolsunlar sur çektiler.

• Volibear ile temoo ya koşunca arkaya fırlatmayı kör etme ile kesebilirmi normal ataktan mı alıyor bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bad_hero

Volibear ile temoo ya koşunca arkaya fırlatmayı kör etme ile kesebilirmi normal ataktan mı alıyor bilen varmı

Hayır, normal şekilde arkaya atar.
  • Arkadaslar, bir kac hafta once 20 levela ulastim. Alisma surecinde baya gelistirdim kendimi taktikler ve itemler konusunda. Dariusa once statik ebedi veya morganaya da phantom dancer ve randuin cikanlar olsa da hala oyunu tasiyarak 30 levela ulasmaya calisiyorum fakat tum laneler feedlerken benim elimden pek bir sey gelmiyor. Main olarak midi, main champ olarak da zedi sectim. Yaklasik 1 aydir zedi duzenli olarak oynuyorum ve tum hatalarimdan dersler cikarak hatri sayilir bir dereceye getirdim zedle oynayisimi. Fakat zed ile oyunu tasiyamiyorum, bilmiyorum sorun bende mi ama dakika 15-20 3/0 4/0 150 kusur creep score ile gidiyorum elimden geldigince gank atiyorum olmemeye calisiyorum, bot lanede sozde adcmizin 45 farmi oldugunu goruyorum. 0\5 gidiyor. Sonra karsida herkes kasinca bi cc yedigimde gidiyorum. Zedi oynamaya bayiliyorum ama biktirdilar artik surekli lose lose lose. Eslestirmede mi sorun var anlamadim ama cildiracagim yakinda. Yasuo aldim biraz tasiyabileyim diye ama inanin yasuoyla 3 oyunumu da kaybettim. Bir tane lane duzgun yapsa isini tamam ama 3 macin ucunde de mi feederlarla karsilasilir daha nasil tasiyabilirim 2v5 3v5 oyun tasiyabilecek bana uygun mid champi var mi yahu?
    Not: Her lane hakkinda yeterli bilgim tecrubem var laneleri yargilarken ona gore konusuyorum yanlis anlamayin. Duzgun bir takim ile her rolde oynayabilirim. Mid disinda jungle da kalirsa hep oynarim,orda da lee sin,diana oynuyorum ama nafile.
    Onerilerinizi bekliyorum her konuda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞAhin

Bu gift olayında dün bi konuda gördüm birine cs thresh çıkmış. Acaba cs riven de çıkma ihtimali varmıdır ?

Yanlış bilgi. Ve ya eski. Sen gizemli sandık olayından mı bahsediyorsun? Eğer öyleyse ilk gizemli sandıktan çıkmış olabilir. Onda eski tüm kostümler vardı ama sonrakilerde çıkarttılar bazı kostümleri içinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Horsemen

Arkadaslar, bir kac hafta once 20 levela ulastim. Alisma surecinde baya gelistirdim kendimi taktikler ve itemler konusunda. Dariusa once statik ebedi veya morganaya da phantom dancer ve randuin cikanlar olsa da hala oyunu tasiyarak 30 levela ulasmaya calisiyorum fakat tum laneler feedlerken benim elimden pek bir sey gelmiyor. Main olarak midi, main champ olarak da zedi sectim. Yaklasik 1 aydir zedi duzenli olarak oynuyorum ve tum hatalarimdan dersler cikarak hatri sayilir bir dereceye getirdim zedle oynayisimi. Fakat zed ile oyunu tasiyamiyorum, bilmiyorum sorun bende mi ama dakika 15-20 3/0 4/0 150 kusur creep score ile gidiyorum elimden geldigince gank atiyorum olmemeye calisiyorum, bot lanede sozde adcmizin 45 farmi oldugunu goruyorum. 0\5 gidiyor. Sonra karsida herkes kasinca bi cc yedigimde gidiyorum. Zedi oynamaya bayiliyorum ama biktirdilar artik surekli lose lose lose. Eslestirmede mi sorun var anlamadim ama cildiracagim yakinda. Yasuo aldim biraz tasiyabileyim diye ama inanin yasuoyla 3 oyunumu da kaybettim. Bir tane lane duzgun yapsa isini tamam ama 3 macin ucunde de mi feederlarla karsilasilir daha nasil tasiyabilirim 2v5 3v5 oyun tasiyabilecek bana uygun mid champi var mi yahu?
    Not: Her lane hakkinda yeterli bilgim tecrubem var laneleri yargilarken ona gore konusuyorum yanlis anlamayin. Duzgun bir takim ile her rolde oynayabilirim. Mid disinda jungle da kalirsa hep oynarim,orda da lee sin,diana oynuyorum ama nafile.

Her mac sadece sana feeder, noob gelmesi olasi degil. Ama diyelim ki oyle, split yapmayi deneyebilirsin. Siz kule savunun de takima tek basina farkli bir koridoru ittir. Seni durdurmak icin bir kisi gonderirlerse gir oldur devam et. 2 kisi gonderirlerse hemen geri donup 5v3 tf baslat. Rotasyonlari dogru yaparsan baya etkili olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: The Horsemen

Arkadaslar, bir kac hafta once 20 levela ulastim. Alisma surecinde baya gelistirdim kendimi taktikler ve itemler konusunda. Dariusa once statik ebedi veya morganaya da phantom dancer ve randuin cikanlar olsa da hala oyunu tasiyarak 30 levela ulasmaya calisiyorum fakat tum laneler feedlerken benim elimden pek bir sey gelmiyor. Main olarak midi, main champ olarak da zedi sectim. Yaklasik 1 aydir zedi duzenli olarak oynuyorum ve tum hatalarimdan dersler cikarak hatri sayilir bir dereceye getirdim zedle oynayisimi. Fakat zed ile oyunu tasiyamiyorum, bilmiyorum sorun bende mi ama dakika 15-20 3/0 4/0 150 kusur creep score ile gidiyorum elimden geldigince gank atiyorum olmemeye calisiyorum, bot lanede sozde adcmizin 45 farmi oldugunu goruyorum. 0\5 gidiyor. Sonra karsida herkes kasinca bi cc yedigimde gidiyorum. Zedi oynamaya bayiliyorum ama biktirdilar artik surekli lose lose lose. Eslestirmede mi sorun var anlamadim ama cildiracagim yakinda. Yasuo aldim biraz tasiyabileyim diye ama inanin yasuoyla 3 oyunumu da kaybettim. Bir tane lane duzgun yapsa isini tamam ama 3 macin ucunde de mi feederlarla karsilasilir daha nasil tasiyabilirim 2v5 3v5 oyun tasiyabilecek bana uygun mid champi var mi yahu?

Her mac sadece sana feeder, noob gelmesi olasi degil. Ama diyelim ki oyle, split yapmayi deneyebilirsin. Siz kule savunun de takima tek basina farkli bir koridoru ittir. Seni durdurmak icin bir kisi gonderirlerse gir oldur devam et. 2 kisi gonderirlerse hemen geri donup 5v3 tf baslat. Rotasyonlari dogru yaparsan baya etkili olur.

Hocam zed ile yaptıgım genel iş split zaten son fısıltı kara balta ve botrk bıtmısse hemen hydraya baslayıp hızlıca split yapıyorum ama takımdakılerın savunma mantıgı yok 4v5 bensiz tfye giriyorlar ben bana gelenı oldursem bile bizden kasamamıs 30-40 farmlı 0/7 0/8 lik arkadaslar ölüp kuleyi kaptırıyorlar sonra ben donene kadar oyun bıtmıs oluyor.
    Istiyorum ki kimseye ihtiyacım olmasın kendım de tasıyabıleyım ama cok sey istiyorum sanırım. Vayne alıp mid mı gıtsem napsam bılemıyorum.

Başta lanede 3-4 kez ölüp sonra "0/31/0 yapmaya calısıyorum beyler" diyeni bile gördüm.
    Edit: 0/33/0 ile basaramadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Horsemen -- 3 Mart 2014; 19:28:03 >

• Vel'Koz ne zaman bedavaya düşer...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KSciLoLcü55

Vel'Koz ne zaman bedavaya düşer...

Champ çıktıktan 2 hafta sonra fiyatı düşüyor ve free oluyor bildiğim kadarıyla haftaya çıkar
  • Normal game winleri veya wl oranı ileride ligi etkiliyor mu? Mesela ilk 10 seri maçının sonuçları+ normal game winleri düşeceğimiz ligi mi etkiliyor? Veya mmr olayını felan?
  • Zyra support öldü mü?
  • LOL Mesajı nasıl hesaplanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puzlu Masta

LOL Mesajı nasıl hesaplanıyor?

Mesaj sayinin karekokunu aliyorsun, hocam bu nasil soru ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paul Scholes

quote:

Orijinalden alıntı: Puzlu Masta

LOL Mesajı nasıl hesaplanıyor?

Mesaj sayinin karekokunu aliyorsun, hocam bu nasil soru ya.

Sürekli değişiyor, ondan dedim

EDIT : Değişiyor derken artıyor demedim, bazen 25 bazen 11 oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puzlu Masta -- 8 Mart 2014; 13:27:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lilith Immaculate

Zyra support öldü mü?

Gibi gibi. Cok kirilgan oldugu icin pek oynanmiyor, sona gibi.

• sir balık kullanıcısına yanıt
    Bi ara çok op idi son zamanlarda pek görmüyorum
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.