Şimdi Ara

Facebook Mesaj Butonu Kapatma ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
153.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR YAŞINIZI 18 YAŞINDAN ALTA ÇEKİN AMA PROFİLİNİZDEDE DOĞUM YILINIZ GÖZÜKMESİN SADECE AY VE GÜN GÖRÜNSÜN SEÇENEĞİN SEÇİN O ZAMAN MSJ ATILAMIYOR,YAŞ SINIRI 18 ALTINDA KALDIĞI İÇİN.BAYANLAR İÇİN EN GÜVENLİ VE EN İYİ ÇÖZÜM.
    DOĞUM YILINIZDA GÖZÜKMESİN.NE OLCAK YANİ RAHATSIZ EDİLMEKTEN İYİDİR :)

HAYDİ HAYIRLI TRAŞLAR :D
    TEŞEKKÜR ETMEYİ UNUTMAYIN...
    ALINTIDIR...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zigmo

ARKADAŞLAR YAŞINIZI 18 YAŞINDAN ALTA ÇEKİN AMA PROFİLİNİZDEDE DOĞUM YILINIZ GÖZÜKMESİN SADECE AY VE GÜN GÖRÜNSÜN SEÇENEĞİN SEÇİN O ZAMAN MSJ ATILAMIYOR,YAŞ SINIRI 18 ALTINDA KALDIĞI İÇİN.BAYANLAR İÇİN EN GÜVENLİ VE EN İYİ ÇÖZÜM.
    DOĞUM YILINIZDA GÖZÜKMESİN.NE OLCAK YANİ RAHATSIZ EDİLMEKTEN İYİDİR :)

HAYDİ HAYIRLI TRAŞLAR :D
    TEŞEKKÜR ETMEYİ UNUTMAYIN...
    ALINTIDIR...

güzel oldu ya 2001 ayarladım şimdide geri düzelmiyor
    edit : bir kaç gün geçmesi gerekiyormuş, katil olmaktan kurtuldum valla iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bul3nt -- 7 Ocak 2015; 20:26:04 >
  • Merhabalar. Eskıden Mesaj butonunu cok rahat bır sekılde kapatıyordum lakin facebook yenılendıgınden berı mesaj butonum kapanmıyor. yanı arkadaşım olmayan herkes mesaj atabılıyor bunu nasıl engelleyebılırım kapatmanın bır yolu varmıdır ?

• Yukarı
  • bilen varsa yazsın arkadaşlar benimde kapatmam lazım ama degişmiş bi türlü bulamıyorum arkadaşlar dışında mesaj almak istemiyorrum
  • aynı şeyden kız arkadaşımda muzdarip. malum şerefsiz mi yok memlekette uppp
  • Yukarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeepScorp

Merhabalar. Eskıden Mesaj butonunu cok rahat bır sekılde kapatıyordum lakin facebook yenılendıgınden berı mesaj butonum kapanmıyor. yanı arkadaşım olmayan herkes mesaj atabılıyor bunu nasıl engelleyebılırım kapatmanın bır yolu varmıdır ?

o özellik kaldırıldı ne yazık ki. daha önceden böyle bir şey yapabilmen mümkündü ama artık yapamıyorsun :/
  • aynen
  • Arkadaşlarında dediği gibi artık kaldırılamıyor .. sadece spambox kutusu gbi bir şey yapmışlar oraya düsüyor gorüntülenmek istemedklerimiz
  • sanirim artik degistirilmiyor..
  • Bende bu konuyu biraz araştırdım ama hala mesaj almayan hesaplar gördüm:
    http://www.facebook.com/profile.php?id=100003962161595

Şimdi bunlar önceden mesaj almadıkları için mi hala mesaj almayabiliyorlar, yoksa mesaj kapatmanın bi yolunu mu bulmuşlar?

Bir diğer sorumda, önceden bu mesaj alma özelliği kapalı olupta, facebooktaki yeni sistem değişikliği yüzünden mesaj alma özelliği kendiliğinden açılan arkadaş var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratanga -- 26 Ocak 2013; 2:23:26 >
  • yukarı
  • mesajlariniza girin ordan yukarda digerleri kismina basin tercih düzenle kismi var ona basin iki secenek cikacak temel filtreleme kismini isaretleyin kayde yapin cikin bukadar baskalarindan msj almiyacaksiniz kolay gelsin
  • artık kapatamıyoru mesajlar herkese açık
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisakarsu

artık kapatamıyoru mesajlar herkese açık

bu çok kötü o zaman
  • Sanırım artık açık bu mesaj yollama.Eskiden kapatanların ki şimdi de kapalı gözükür.Kız arkadaşınıza vs mesaj atanları direk engelletin,zaten atılan mesajlar diğer butonundaki yere düşüyor bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Sanırım artık açık bu mesaj yollama.Eskiden kapatanların ki şimdi de kapalı gözükür.Kız arkadaşınıza vs mesaj atanları direk engelletin,zaten atılan mesajlar diğer butonundaki yere düşüyor bilginize.

mesajlar herkeze açıksa sorun devam ediyor demektir
  • Konu ile ilgili bir gelişme var mı?
  • Durum hala aynı sanırım engelleme şansımız yok
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.