Şimdi Ara

Sony Xperia Z Şubat ayında İngiltere'ye geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
156
Cevap
1
Favori
3.639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony Xperia Z Şubat ayında İngiltere'ye geliyor

Tüm Denge olarak isimlendirilen benzersiz tasarımı ve üst düzey malzeme kalitesiyle büyük beğeni toplayan Sony'nin yeni amiral gemisi Xperia Z, satış kaynaklarından gelen son verilere göre Şubat ayında Avrupa'daki tüketicilerin beğenisine sunulacak. İlk olarak İngiliz perakendeci Phones4U, su ve toza karşı dayanıklı akıllı telefon için Şubat ayının başında ön sipariş alımı yapacağını ve 1 Mart tarihinde stoktan dağıtıma başlayacağını açıkladı. Herhangi bir fiyat vermeyen bu satıcıyı ülkenin en büyük perakendecilerinden Carphone Warehouse'un çıkış tarihi için Şubat ortasını işaret eden bildirisi takip etti. Three, Vodafone ve pembe renk seçeneğini özel olarak sunacak O2 operatörleri de Xperia Z'nin ürün takvimlerinde yer aldığını onayladı.

Ön ve arka yüzeylerinde güçlendirilmiş cam, iskelet çerçevesinde ise fiber poliamid materyal kullanılan C66 model numaralı cihaz, OptiContrast teknolojisiyle geliştirilen 5 inçlik Full HD (1920 x 1080 piksel) çözünürlüklü ekran, mobil BRAVIA Engine 2, 2GB sistem belleği, dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon S4 Pro çipset, 13.1MP Sony Exmor RS kamera, 2.2MP Exmor R görüntülü görüşme kamerası, Bluetooth 4.0, Wi-Fi a/b/g/n, 4G LTE, NFC çipi, Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi, Sony kullanıcı arayüzü, 2,330 mAh pil, 131 x 71 x 7.9 mm ve 146 gram ölçüleriyle uluslararası pazara sunulacak. Piyasaya sürülmesinin ardından Android 4.2 Jelly Bean sürüm güncellemesi almaya başlayacak. 

Avrupa'da faaliyet gösteren bir diğer perakendeci Clove, dağıtımı için Mart ayını işaret ettiği Xperia Z için ön sipariş alımına başladı bile. 440£ (~1255TL) fiyat etiketine sahip akıllı telefon, ülkemize Samsung Galaxy Note 2 ile aynı seviyeden giriş yapacak gibi görünüyor. Sony Mobile'ın resmi Türkiye sayfasında listelenen Xperia Z'nin donanım ve yazılımıyla ilgili detaylar için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

• Yeni modeller çıkarttılar, satışına bile başladı adamlar. Hâlâ Xperia V'yi göremedik ya...

• O zaman mart sonu mayıs başı kısmet ise türkiyede. Fiyatı ise galiba 1800 civarı olacak eğer ingiltere fiyatına vergileri katarsak. Geldiği gün alıcam. Elveda GALAXY NOTE 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dentrassi -- 8 Ocak 2013; 21:02:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainWerly

O zaman mart sonu mayıs başı kısmet ise türkiyede. Fiyatı ise galiba 1800 civarı olacak eğer ingiltere fiyatına vergileri katarsak. Geldiği gün alıcam. Elveda GALAXY NOTE 2

Yanlışınız var hocam. Sony TR, cihazın en geç Mart ayında geleceğini söylüyor.

• İphone 4 kullanıcısıyım. Yeni Telefonum işte bu olacak:) Özellikle S.G. S3 Plastik bir telefon almak istemedim. Sony X. T alacaktım ama gelmedi. Bu yüzden Yeni Gelecek Sony telefonları beklemeye başladım. Ve beklediğime deydi... Çünkü Sony hiç bir zaman hafife almadım.
    1.Ekran konusunda en gelişmiş akıllı telefon (Bravia Enginer 2 Teknolojisi)
    2.Kasası 1. Sınıf ürün. (Suya toza dayanıklı)
    3.Ses Konusunda Bütün Telefonları rahatlıkla tokarlar:)
    4. Kamerası ayrı bir konu (Tartışılmaz bile)
    5.Donanım Olarak Ram, işlemci, batarya, ek donanımlarıyla herşeyi ile telefon sizlere yeterli olacaktır.

• bu fiyatları ülkemizde ne zaman görücez cok merak ediyorum (:

• arkadaşlar geçen seneki sony modelleri geçiştirmelik modellerdi az çok anlamanız lazım. sony 1 senedir yapılanma ile 2013e hazırlanıyordu...bu telefonlar daha ilk devamı da gelicek..

• Kral yolda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony mobile Türkiye sitesine girmiş. Vallahi helal olsun diyorum çok beğendim. Mutlaka kendi sitesinden inceleyin. Piyasayı alt üst eder bu telefon.

hafızası hakkında bir bilgi var mı acep?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 8 Ocak 2013; 21:24:28 >
  • Fiyat iyi bizede 1.600 lira gibi bi fiyattan gelir gibi
  • xperia ZL nin boyu 131 mm, Xperia z nin boyu 139 mm, keşke 131 olsaymış :)

• İşte bu ya sonunda mükemmel bir telefon yaptılar :) Ben de 1800 lira olacağını tahmin ediyorum, para biriktirmeye başlamak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: apo424

xperia ZL nin boyu 131 mm, Xperia z nin boyu 139 mm, keşke 131 olsaymış :)

Katılıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkiyeye vakti zamanında gelsin artık şu ürünler!

Edit: Sony MH-EX300AP kulaklık varmış telefonun yanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi itachi237 -- 8 Ocak 2013; 21:36:38 >
  • bi gun sony nexus modeli uretirse iste o zaman yer yerinden oynayacak goreceksiniz.

• Sonuç olarak bu da bir iPhone değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZAViRA

Sonuç olarak bu da bir iPhone değil.

evet bir ıphone değil özellikleri toplasak sanırım iki ıphone çıkar.

• Ben inanamıyorum abi bazı şeylere... Tamam mükemmel telefon eyvallah ama başka bir şey söyleyeyim. Daha 3-4 ay önce ülkemizde satışa sunulan bir telefon almış adam, şimdi bunu görüyor ve "ben bunu alcam ya bendeki eskidi" kafasını yaşıyor. İşte böyleleri olduğu sürece telefon fiyatları 3000leri de görür 4000leri de.

Cem Yılmaz'ın yeni gösterisinden spoiler vermek gibi olmasın ama bu olaya değiniyor. Belediye bedava tablet dağıtsa kilometrelerce kuyruk oluşturacak adamlar var, ağlaya ağlaya yeni çıkanı isterler bir ellerinde de aynı markanın bir eski model tabletiyle diyor...

Neyse milletin parası beni ilgilendirmez ama resmen köleleri olmuşuz adamların, peynir ekmekten çok telefona ihtiyacımız var sanki 2 ayda bir telefon değiştiriyoruz... Tüketim manyakları yaptılar bizi
  • Note 2 ile aynı fiyattan Türkiyeye girerse Note 2 den daha fazla dünya capında satıs yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZAViRA

Sonuç olarak bu da bir iPhone değil.

Bi bitmediniz..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.