Şimdi Ara

Wesley Sneijder Galatasaray'da (KAP) (Ana Konu) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.051
Cevap
60
Favori
917.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Heyecandan çişim geldi lan. Birde kendisi gelirse yıkarım evi
  • İyi de frikikleri kim kullanacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DontMakeMeLaugh

28 yaşında avrupanın en popüler orta sahalarından birtanesi.
    öyle normal çilek değil organik çilek.
    inşallah transfer gerçekleşir ama bence yalan olacak.
    inşallah yanılırım

hocam bu mevsimde portakal hem de dediğiniz gibi organik

bu arada şunu belirtmek istiyorum az önce GSMobile bilgilendirmeden Sneijder için görüşmelere başlandı diye mesaj geldi. daha önce hiçbir oyuncu için böyle bir mesaj gelmemişti bu transferin kesinliğine bir işaret olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: GialloRosso.

SON DAKİKA : İnternacional Kulübü Resmi Sitesindeki,Kadrolar bölümünden Wesley Sneijder'i çıkardı.
    SON DAKİKA : İnternacional Kulübü Resmi Sitesindeki,Kadrolar bölümünden Wesley Sneijder'i çıkardı.

???

http://www.inter.it/aas/squadra/index?L=en

• alamazsınız inşallah

ama alırsanız süper bir tranfer olur bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: GialloRosso.

http://www.inter.it/aas/squadra/player1?codgioc=G0856&L=en&stagione=2012/13

• quote:

Orijinalden alıntı: World So Cold

quote:

Orijinalden alıntı: Cellar Door

Söylediklerin sonra ceza yememek amaçlı bildirildiğini düşünüyorum.Bitmiş bir transferin bildirsi değil bence.

Yine de Sneijder transferinde %90'a gelindiği kesin gibi sanırım bu kadar net haberlerden sonra.İnşallah GS bu transferi başarır; ligimizi ciddi anlamda şaha kaldıracak bir hamle çünkü.Tabii biz de güçlü bir cevap verirsek çok daha kuvvetli bir Süper Lig izler, izletiriz...

Chadli ve Carlinhos içinde açıklama yaptı bugün Ünal Aysal. Boş bildirim değil gibi sanki.

Listede var olduklarını söyledi, görüşme yaptıklarını söylemedi ve hatta; ''Sol bek konusunda hocamız bize yeniden bir karar ile dönecek. Tam olarak bek mi, yoksa kanat oyuncusu mu istediğini bildirecek. Belki kimseyi de istemeyebilir. Ancak 10 numara pozisyonu çok önemli bir pozisyon. Biz bunu biliyoruz. Snijder tam oranın oyuncusu. 10 numara pozisyonuna yakışacak bir oyuncu.'' demiş.Keza sadece Sneijder için; ''Bu transfer için ben talimatını verdim görüşmeler başlansın diye.'' demiş.http://www.galatasaray.org/kulup/haber/15664.php buradan sen de kontrol edebilirsin gerçi.

Dediğim gibi ceza yememe üzerine yapılmış bir açıklama olduğunu düşünsem de, bence bu aşamaya kadar gelmiş olan bir Sneijder'i de GS'ın kaçıracağını düşünmüyorum.Hayırlısı olsun...

• Sneijder Türkiye'de hiç bir takımda forma giymez diyordum.

daha yaşı 28

gider epl de çatır çatır topunu oynar dıyordum.

yanılıyormuşum.

ama gs kap'a bildiripte alamadıklarıyla biliniyor.

aldıysanız helal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luca Brasi

quote:

Orijinalden alıntı: S_@_S

quote:

Orijinalden alıntı: Luca Brasi

Tam olarak Sneijder'e ihtiyacımız olduğu bir zamanda bu adam Gsye giderse ve biz Belhanda'yı alırsak kesinlikle gözümde hiçbir değeri olmaz bu transferin,hoş kim gelse Sneijder'in yanında sönük kalır alınabilecek oyuncular arasında.

bnce belhanda da size gelirse eğer türkiye baya gündemde kalır buda ileride türkiyenin tercih edilmesi için futbolcular adına çok güzel bir reklam olur bnce

Belhanda size gelsin Sneijder bize gelsin o zaman.

Seni mi kırcem derdim de adam yeni geldi bi bakalım oynasın bizde

• LAN ALALIM OLUM ALALIM LAN ALALIM LÜTFEN LANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
  • Beyler Affınıza sığınarak soruyorum. tam mevkiisi nedir? Direk 10 numara Oyun Kurucu pozisyonundamı CAM gibi ? Kanatlarda da oynayabiliyor mu? Eğer olduda alırsak orta saha nasıl olacak
  • Valla Fenerbahçeliyim ama umarım gelir ligimizde görürüz
    Tabi bunların yanında gelir mi gelmez mi diye düşünürken geldiğini varsayaraktan takım içinde olası bir ayrılığın,gruplaşmanın olabileceğini şimdiden
    hayal ediyorumBüyük oyuncuyu almak bir dert takımda doğru düzgün oynatmak bir dert ama umarım görürüz ligde...
  • Açıkcası kıskandım hayırlısı olsun arkadaşlar çok büyük transfer olur.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: il buono 10

quote:

Orijinalden alıntı: FenereSevdalı

Hayırlı olsun gençler

sağ ol hocam umarım sizde belhenda yı alırsınız da şu lig artık gereken yükselmeyi yapar

Inşallah hocam bonservis anlaşılırsa bizde fakat klüp işi uzatıyor. Gelse bile ilk bate maçını kaçıracak afrika kupası nedeniyle. Gs avrupa da ilerleyebilir sinayder gelirse. Umarım öyle olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Valla Fenerbahçeliyim ama umarım gelir ligimizde görürüz
    Tabi bunların yanında gelir mi gelmez mi diye düşünürken geldiğini varsayaraktan takım içinde olası bir ayrılığın,gruplaşmanın olabileceğini şimdiden
    hayal ediyorumBüyük oyuncuyu almak bir dert takımda doğru düzgün oynatmak bir dert ama umarım görürüz ligde...

Sneijder hele bi oyle biseyler yapsin, Melo bakar icabina

• Kap bildirmemiz transferin kesin bittiği anlamına gelmiyor
    Bunun örneklerini daha önce de yaşadık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sneijder Galatasarayda resmi açıklamasında önce 100.000 Adet forma basılıyormuş bitince resmi açıklama yapılcakmış, aynı anda storelarda satılacakmış forma

yersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Golden Boy

İyi de frikikleri kim kullanacak?

yav sneider gelsinde frikikleri muslera vursun
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: World So Cold

quote:

Söylediklerin sonra ceza yememek amaçlı bildirildiğini düşünüyorum.Bitmiş bir transferin bildirsi değil bence.

Yine de Sneijder transferinde %90'a gelindiği kesin gibi sanırım bu kadar net haberlerden sonra.İnşallah GS bu transferi başarır; ligimizi ciddi anlamda şaha kaldıracak bir hamle çünkü.Tabii biz de güçlü bir cevap verirsek çok daha kuvvetli bir Süper Lig izler, izletiriz...

Chadli ve Carlinhos içinde açıklama yaptı bugün Ünal Aysal. Boş bildirim değil gibi sanki.

Listede var olduklarını söyledi, görüşme yaptıklarını söylemedi ve hatta; ''Sol bek konusunda hocamız bize yeniden bir karar ile dönecek. Tam olarak bek mi, yoksa kanat oyuncusu mu istediğini bildirecek. Belki kimseyi de istemeyebilir. Ancak 10 numara pozisyonu çok önemli bir pozisyon. Biz bunu biliyoruz. Snijder tam oranın oyuncusu. 10 numara pozisyonuna yakışacak bir oyuncu.'' demiş.Keza sadece Sneijder için; ''Bu transfer için ben talimatını verdim görüşmeler başlansın diye.'' demiş.http://www.galatasaray.org/kulup/haber/15664.php buradan sen de kontrol edebilirsin gerçi.

Dediğim gibi ceza yememe üzerine yapılmış bir açıklama olduğunu düşünsem de, bence bu aşamaya kadar gelmiş olan bir Sneijder'i de GS'ın kaçıracağını düşünmüyorum.Hayırlısı olsun...

Evet doğru haklısın. Ama inşallah boş bildirim değildir.

• Taraftarı oyaluyordur Gs yönetimi zor transfer..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.