Şimdi Ara

CES 2013 : iOS için All-Star Guitar aksesuarı Lightning bağlantısı ile güncellendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• CES 2013 : iOS için All-Star Guitar aksesuarı Lightning bağlantısı ile güncellendi

Gitara yeni başlayan veya ilerletmek isteyen müzikseverlere yönelik olarak üretilen ve geçen yılın en çok beğenilen aksesuarları arasında yer alan All-Star Guitar, Lightning bağlantı seçeneği ile güncellendi

Gerçek bir gitar boyutlarında olan aksesuarın orta kısmına iPad, iPhone veya iPod touch oturtarak ilişikili uygulaması ile gitar çalmaya başlayabiliyorsunuz. Boyut itibariyle iPad modellerinin en iyi sonucu verdiği aksesuar, aydınlatılmış perde tuşları sunarken, dahili hoparlörü ile müzik keyfinizi artırıyor. İsterseniz cihazınızın kulaklık girişine erişimi sağlıyor.

Sağ ve sol el kullanımına uygun olan aksesuarın uygulamasında 10 adet ücretsiz parça bulunuyor. İndirilebilir içerikler, GarageBand ve WI Guitar gibi uygulamalarla da kullanabilme, farklı gitar tasarımları, eğitici parçalar uygulama içerisinde bulunan ekstralar.

Güncellenmiş All-Star Guitar aksesuarı Haziran ayında 99$ fiyat etiketiyle satışa sunulacak. 

• DH bi CES 2013 değerlendirmesi yapsa çok güzel olur çok ürün çıktı. :)

• bir zihni sinir ürünü

• allahım böyle bir saçmalık olamaz

• elektro gitarın çelik telleri parmaklarına değmedikten sonra, hiç bir anlamı olmaz gitar çalmanın...

• Mantık olarak Ipad in kamera bölümü yukarı bakmalı değil mi?

• eskiden dh fuarlardan canlı yayın yapardı nerde o günler...

• Gerçekten takdire şayan bir aksesuar.

Apple'ı ve tutumunu sevmesem de aksesuar desteğini çok takdir ediyorum.
    Beğendim.

Her defasında söylerim. iPhone para verseniz kullanmam diye.
    Ama yukarıdaki cihaza iPad takılı olarak alıp denemek isterdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Gerçekten takdire şayan bir aksesuar.

Apple'ı ve tutumunu sevmesem de aksesuar desteğini çok takdir ediyorum.
    Beğendim.

Her defasında söylerim. iPhone para verseniz kullanmam diye.
    Ama yukarıdaki cihaza iPad takılı olarak alıp denemek isterdim.

Allah razı olsun senden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell
    Allah razı olsun senden

Niye ki?

Düzgün , iyi fikirleri hep savunurum.

Apple, normalde açtığı davalarla , patentlerle dünyada pek çok teknolojinin gelişmesini epey baltalıyor,
    sadece kendim kullanayım diye köşeleri yuvarlatılmış dikdörtgen gibi tasarımların kullanılmasını engelliyor.
    Sanki biz Apple yüzünden kare veya prizma telefon kullanmak zorundayız. Veya telefonun köşeleri yuvarlak
    olmayacağı için takoz gibi cihazlarla elimizde dolaşmak zorundayız.

Ama yukarıdaki ürün bir şeye engel olmuyor, bunun aksine müzik ve teknolojiyi biraraya getiriyor, yeni bir anlam ve boyut kazandırıyor.
    Bu yüzden iyi olan şeyi her zaman takdir ederim. Cihazı çok beğendim. Denemek isterdim.

Senden de Allah razı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell
    Allah razı olsun senden

Niye ki?

Düzgün , iyi fikirleri hep savunurum.

Apple, normalde açtığı davalarla , patentlerle dünyada pek çok teknolojinin gelişmesini epey baltalıyor,
    sadece kendim kullanayım diye köşeleri yuvarlatılmış dikdörtgen gibi tasarımların kullanılmasını engelliyor.
    Sanki biz Apple yüzünden kare veya prizma telefon kullanmak zorundayız. Veya telefonun köşeleri yuvarlak
    olmayacağı için takoz gibi cihazlarla elimizde dolaşmak zorundayız.

Ama yukarıdaki ürün bir şeye engel olmuyor, bunun aksine müzik ve teknolojiyi biraraya getiriyor, yeni bir anlam ve boyut kazandırıyor.
    Bu yüzden iyi olan şeyi her zaman takdir ederim. Cihazı çok beğendim. Denemek isterdim.

Senden de Allah razı olsun.

Abicim o arkadaş öyle Apple holiganı biraz kendisi yazdığı yorumları görsen babası CEO sanırsın İnsanların kendisiyle alakası olmayan dev şirketleri takımlarıymış gibi tutup savunması komiğime gider hep tüketiciye yararlı mı değil mi ona bakarım ben banane şirketten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.